О внесении изменений в решение Шетского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 28/247 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 2 июня 2026 года № 32/286
Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года №28/247 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №219461) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 14 510 193 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 253 588 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 58343 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1 179 762 тысяч тенге;
2) затраты - 14 676 102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 71946 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 214087 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 142141 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге: приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 71946 тысяч тенге;

Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 28/247 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2026 жылғы 2 маусымдағы № 32/286 шешімі
Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шет аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы №28/247 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219461 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026–2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 510 193 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 253 588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 58343 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 179 762 мың теңге;
2) шығындар – 14 676 102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71946 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 214087 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 142141 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 71946 мың теңге;