О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 3 июля 2026 года № 52/509
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 414 711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 397 611 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 900 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 200 тысяч тенге;
2) затраты – 505 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 001 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 шiлдедегi № 52/509 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 414 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 397 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 200 мың теңге;
2) шығындар – 505 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 91 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 001 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;