О внесении изменений в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 15 мая 2026 года № 49/476
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 42/418 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2026-2028 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 414 711 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 397 611 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 900 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 200 тысяч тенге;
2) затраты – 505 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 001 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 001 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 91 001 тысяч тенге.";
"Учесть, что в бюджете поселка Осакаровка на 2026 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из районного бюджета согласно приложению 3-1.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2026-2028 годы согласно приложениям 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 147 926 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 110 664 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 000 тенге;
поступлениям трансфертов – 35 262 тысяч тенге;
2) затраты –169 427 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 501 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 501 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 49/476 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 42/418 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 414 711 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 397 611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 900 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 200 мың теңге;
2) шығындар – 505 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 91 001 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 001 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 91 001 мың теңге.";
"Осакаровка кентінің 2026 жылға арналған бюджетінде 3-1-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін".
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 147 926 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 110 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 000 теңге;
трансферттер түсімі – 35 262 мың теңге;
2) шығындар - 169 427 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 21 501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 501 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;

приложения 1, 4, 7, 8, 11, 12, 15, 20, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 35, 36, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 51, 52, 55, 56, 59, 60, 63, 64, 67, 68, 71, 72, 75, 76, 79, 80, 83, 84, 87, 88, 91, 3-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ,43, 44 к настоящему решению.

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8, 11, 12, 15, 20, 23, 24, 27, 28, 31, 32, 35, 36, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 51, 52, 55, 56, 59, 60, 63, 64, 67, 68, 71, 72, 75, 76, 79, 80, 83, 84, 87, 88, 91, 3-1 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.