О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № VIII-44/338 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 15 мая 2026 года № VIII-51/395
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № VII-44/338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 218930) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 270 739 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 401 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 014 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 295 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 6 793 668 тысячи тенге;
2) затраты – 12 446 608 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45561 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49589 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 221 430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 221 430 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 95150 тысяч тенге;
погашение займов – 49951 тысяч тенге;

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № VIII-44/338 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № VIII-51/395 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № VIII-44/338 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 218930 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 270 739 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 401 762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 295 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 793 668 мың теңге;
2) шығындар – 12 446 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45561 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 221 430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 221 430 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 95150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49951 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1 176 231 тысяч тенге.
приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Оспанов
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 15 мая 2026 года
№VIII-51/395
Приложение 1 к решению
Каркаралинского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 176 231 мың теңге.
көрсетілген шешімге 1, 5 - қосымшалар осы шешімге 1, 2 - қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Оспанов
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2026 жылғы 15 мамырдағы
№ VIII-51/395
шешіміне 1 қосымша
Қарқаралы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы