О внесении изменений в решение Каркаралинского районного маслихата от 18 декабря 2025 года № VII-44/338 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 4 марта 2026 года № VIII-47/372
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата "О районном бюджете на 2026-2028 годы" от 18 декабря 2025 года № VII-44/338 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 218930) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 731 866 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 401 762 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 014 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 295 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 254 795 тысяч тенге;
2) затраты – 10 856 093 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45561 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95150 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 49589 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 169 788 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 169 788 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 95150 тысяч тенге;
погашение займов – 49951 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 124 589 тысячи тенге.

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № VIII-44/338 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 4 наурыздағы № VIII-47/372 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № VIII-44/338 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 218930 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 731 866 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 401 762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 014 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 295 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 254 795 мың теңге;
2) шығындар – 10 856 093 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45561 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95150 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 49589 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 169 788 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1169788 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 95150 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 49951 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1124589 мың теңге.