О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 44/415 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы"
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 июня 2026 года № 55/505
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 19 декабря 2025 года № 44/415 "O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Абай на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 082 991 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 586 602 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 15 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 480 264 тысяч тенге;
2) затраты – 4 111 956 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 28 965 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 965 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 965 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Топар на 2026-2028 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 349 184 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 163 529 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 655 тысяч тенге;
2) затраты – 357 218 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 8 034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 034 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 12 маусымдағы № 55/505 шешімі
Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 44/415 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 082 991 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 586 602 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 15 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 480 264 мың теңге;
2) шығындар – 4 111 956 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 28 965 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 965 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 28 965 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2026-2028 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 349 184 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 163 529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 180 655 мың теңге;
2) шығындар – 357 218 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 8 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 034 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;