Об установлении размера платы за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 2, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 19 февраля 2026 года № 13/01
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", статьей 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 2 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 23 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 98 үй мекенжайлары бойынша орналасқан Саран қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2026 жылғы 19 ақпандағы № 13/01 қаулысы
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37-баптарына, "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі Төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 2, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Сарани.
Аким города Сарани Д. Бұлқайыр
Приложение 1
к постановлению
акимата города Сарани

1. Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 2 үй, Саран қаласы, 3 ықшам аудан, 23 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик ықшам ауданы, 98 үй мекенжайлары бойынша орналасқан Саран қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Саран қаласының әкімі Д. Бұлқайыр
Саран қаласы әкімдігінің

от "19" февраля 2026 года
№ 13/01
Размер ежемесячной платы за один квадратный метр за пользование жилищами из государственного жилищного фонда города Сарани, расположенными по адресам: город Сарань, микрорайон 3, дом 2, город Сарань, микрорайон 3, дом 23, город Сарань, микрорайон Химик, дом 97, город Сарань, микрорайон Химик, дом 98
№ п/п
Адрес
Размер платы за один квадратный метр в месяц (тенге)
1
город Сарань, микрорайон 3, дом 2, квартиры: 29, 30

2026 жылғы "19" акпан
№ 13/01 қаулысына
1 қосымша
Саран қаласы мекенжайларында орналасқан, Саран қаласының мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйлерді пайдаланғаны үшін ай сайынғы төлемақы мөлшері Саран қаласы, 3 шағынаудан, 2 үй, Саран қаласы, 3 шағынауданы, 23 үй, Саран қаласы, Химик шағынауданы, 97 үй, Саран қаласы, Химик шағынауданы, 98 үй.
№ п/п
Мекен-жайы
Айына бір шаршы метр үшін төлемақы мөлшері (теңге)
1
Саран қаласы, 3 шығын аудан , 2 үй, пәтерлер: 29, 30