О признании утратившим силу постановления акимата Карагандинской области от 24 апреля 2020 года № 26/01 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области" и от 06 мая 2020 года № 29/01 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области"
Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2026 года № 57/02
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карагандинской области:
от 24 апреля 2020 года №26/01 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5806);
от 06 мая 2020 года №29/01 "Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг акимата Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №5833).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Булекпаев

"Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 26/01 және "Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 06 мамырдағы № 29/01 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2026 жылғы 18 тамыздағы № 57/02 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
"Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 24 сәуірдегі №26/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5806 болып тіркелген);
"Қарағанды облысы әкімдігінің мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылымының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы" 2020 жылғы 06 мамырдағы №29/01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5833 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Бөлекпаев