Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных объектов Карагандинской области на 2026 год
Решение Карагандинского областного маслихата от 25 июня 2026 года № 410
В соответствии с пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 628 Налогового кодекса Республики Казахстан, статьи 26 Водного кодекса Республики Казахстан Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:

Қарағанды облысының жерүсті су объектілерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2026 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 маусымдағы № 410 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының Салық кодексінің 628-бабына, Қазақстан Республикасының Су кодексінің 26-бабына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных объектов Карагандинской области на 2026 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель Карагандинского областного маслихата Н. Кобжанов
Приложение к решению
Карагандинского областного маслихата
от 25 июня 2026 года № 410
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных водных объектов Карагандинской области на 2026 год
№ пп
Вид специального водопользования
Единица измерения
Ставка платы на 2026 год, тенге
Бассейн озер Балхаш и Алаколь
1.
Жилищно - эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубических метров

1. Қарағанды облысының жер үсті объектілерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2026 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов
Қарағанды облыстық мәслихатының
2026 жылғы 25 маусымдағы
№ _410 шешіміне қосымша
Қарағанды облысының жер үсті объектілерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2026 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
№ р/р
Арнаулы су пайдалану түрі
Өлшем бірлігі
2026 жылға төлемақы ставкалары, теңге
Балқаш және Алакөл көлдері бассейні
1.
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр