Постановление акимата Каратальского района области Жетісу "О внесении изменения в постановление акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе"
Постановление акимата Каратальского района области Жетісу от 8 января 2026 года № 3
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе" (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 февраля 2016 года № 3702) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции с согласно, приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Каратальского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1. размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Каратальского района после его официального опубликования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Каратальского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района У. Досымбеков
Приложение 1 к постановлению акимата Каратальского района от _________ 2025 года № ___ "О внесении изменения в постановление акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов в Каратальском районе
1. По городу Уштобе:
1) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Жолбарыс батыра и Кузнецова;
2) город Уштобе, улица Б. Момышулы, № 229, стенд возле здания Каратальской районной больницы;
3) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Толе би и Абдрахман акына;
4) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Турксиба и Б. Момышулы;
5) город Уштобе, стенд на пересечении улиц Мартынова и Нурмухамбетова;

Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің "Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 17 "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушыларман кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Қаратал ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 3 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидатқа сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 17 қаулысына (Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 ақпанда № 3702 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қаратал ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1. осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Қаратал ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қаратал ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ұ. Досымбеков
Қаратал ауданының 2025 жылғы _________ № ___ Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 17 "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидатқа сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы әкімдіктің қаулысына 1-қосымша
Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1. Үштөбе қаласы бойынша:
1) Үштөбе қаласы, Жолбарыс батыр және Кузнецов көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Үштөбе қаласы, Б. Момышұлы көшесі, № 229, Қаратал аудандық ауруханасы ғимаратының жанындағы стенд;
3) Үштөбе қаласы, Төле би және Абдрахман ақын көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Үштөбе қаласы, Түркісіб және Б. Момышұлы көшелерінің қиылысындағы стенд;
5) Үштөбе қаласы, Мартынов және Нұрмұхамбетов көшелерінің қиылысындағы стенд;

6) город Уштобе, стенд на улице Кабанбай батыра № 51.
2. По Айтубийскому сельскому округу:
1) село Кокпекты, улица Ыбрайымұлы № 4, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
2) село Жасталап, улица Сейфуллина, № 1, стенд возле здания средней школы имени Кулжабай батыра;
3) село Айту би, улица Достык, стенд возле дома № 1;
4) село Кожбан, стенд на пересечении улиц Мунайтпасова и К. Азирбаева.
3. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, улица Жамбыла, № 34, стенд возле здания сельской врачебной амбулатории;
2) село Оян, улица Асыкбаева, № 11/2, стенд возле здания фельдшерского пункта;
3) село Умтыл, улица Бейсенбиулы Ахметше, № 5, стенд возле здания фельдшерского пункта.
4. По Бастобинскому сельскому округу:
1) село Бастобе, улица Комарова, № 3, стенд возле здания Дома культуры;
2) село Ортатобе, улица Серегина, № 3, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Кишитобе, улица Комсомольская, № 35, стенд возле здания фельдшерского пункта;
4) село Жылыбулак, стенд на пересечении улиц Мира и Ауезова.
5. По Елтайскому сельскому округу:
1) село Каражиде, улица Конаева, № 10, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта
2) село Сарыбулак, улица Отеген батыра, № 15, стенд возле здания начальной школы Сарыбулак.
6. По Ескельдинскому сельскому округу:
1) село Ескельды, стенд на улице Жансугурова 13/2 возле аптеки;
2) село Кокдала, улица Жамбыла, № 14/1, стенд возле здания фельдшерско-акушерского пункта;
3) село Кызылжар, стенд на пересечении улиц Байтурсынова и Д. Дюсенбаева;
4) село Кайнар, улица Кайнар, стенд возле дома № 3.
7. По сельскому округу Жолбарыс батыра:
1) село Кальпе, улица Р. Бекенова, № 19, стенд возле зданий почты;
2) село Канабек, улица Саринова, № 20, стенд возле здания Дома культуры;
3) село Карашенгель, улица Жамбыла, № 8, стенд возле школы Карашенгель.
8. По Байшегирскому сельскому округу:
1) село Алмалы, улица Жайлыгулова, № 1, стенд возле здания сельской больницы;
2) село Акжар, улица Тлеугул батыра, № 5, стенд возле здания фельдшерского пункта.
9. По Кызылбалыкскому сельскому округу:
1) село Копбирлик, улица Седьмая, № 4, стенд возле здания сельской больницы;
2) село Каракум, стенд на пересечении улиц Ч. Уалиханова и С. Сейфуллина.
10. По Тастобинскому сельскому округу:
1) село Тастобе, улица Халыкова, № 1, стенд возле здания фельдшерского пункта.

6) Үштөбе қаласы, Қабанбай батыр көшесіндегі № 51 мекенжайындағы стенд.
2. Айту би ауылдық округі бойынша:
1) Көкпекті ауылы, Ыбырайымұлы көшесі № 4, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
2) Жасталап ауылы, Сейфуллин көшесі, № 1, Құлжабай батыр атындағы орта мектеп ғимаратының жанындағы стенд;
3) Айту би ауылы, Достық көшесі, № 1 үй жанындағы стенд;
4) Қожбан ауылы, Мұнайтпасов және К. Әзірбаев көшелерінің қиылысындағы стенд.
3. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Жанаталап ауылы, Жамбыл көшесі, № 34, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанындағы стенд;
2) Оян ауылы, Асықбаев көшесі, № 11/2, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ұмтыл ауылы, Бейсенбіұлы Ахметше көшесі, № 5, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
4. Бастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Бастөбе ауылы, Комаров көшесі, № 3, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ортатөбе ауылы, Серегин көшесі, № 3, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Кішітөбе ауылы, Комсомолская көшесі, № 35, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
4) Жылыбұлақ ауылы, Мира және Әуезов көшелерінің қиылысындағы стенд.
5. Елтай ауылдық округі бойынша:
1) Қаражиде ауылы, Қонаев көшесі, № 10, фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд
2) Сарыбұлақ ауылы, Өтеген батыр көшесі, № 15, Сарыбұлақ бастауыш мектебі ғимаратының жанындағы стенд.
6. Ескелді ауылдық округі бойынша:
1) Ескелді ауылы, Жансүгіров көшесіндегі 13/2 дәріхана жанындағы стенд;
2) Көкдала ауылы, Жамбыл көшесі, № 14/1, фельдшерлік акушерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қызылжар ауылы, Байтұрсынов және Д. Дүйсенбаев көшелерінің қиылысындағы стенд;
4) Қайнар ауылы, Қайнар көшесі, № 3 үйдің жанындағы стенд.
7. Жолбарыс батыр ауылдық округі бойынша:
1) Қалпе ауылы, Р.Бекенов көшесі, № 19, пошта ғимараттарының жанындағы стенд;
2) Қанабек ауылы, Саринов көшесі, № 20, Мәдениет үйі ғимаратының жанындағы стенд;
3) Қарашеңгел ауылы, Жамбыл көшесі, № 8, Қарашеңгел мектебінің жанындағы стенд.
8. Бәйшегір ауылдық округі бойынша:
1) Алмалы ауылы, Жайлығұлов көшесі, № 1, ауылдық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
2) Ақжар ауылы, Тілеуғұл батыр көшесі, № 5, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.
9. Қызылбалық ауылдық округі бойынша:
1) Көпбірлік ауылы, Жетінші көшесі, № 4, ауылдық аурухана ғимаратының жанындағы стенд;
2) Қарақұм ауылы, Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысындағы стенд.
10. Тастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Тастөбе ауылы, Халықов көшесі, № 1, фельдшерлік пункт ғимаратының жанындағы стенд.

Приложение 2 к постановлению акимата Каратальского района от ___________2025 года № ___ "О внесении изменения в постановление акимата Каратальского района от 02 февраля 2016 года № 17 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатом помещений для встреч с избирателями в Каратальском районе"
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Каратальском районе
1. По Бастобинскому сельскому округу:
1) село Бастобе, улица Комарова, № 3, актовый зал районного Дома культуры имени Кабылиса жырау Каратальского района.
2. По сельскому округу Жолбарыс батыра:
1) село Канабек, улица Саринова, № 20, актовый зал Дома культуры;
2) село Кальпе, улица Бектенова, № 25, актовый зал Дома культуры. 3. По Ескельдинскому сельскому округу:
1) село Ескельды, ул.Жансугурова, № 5А, актовый зал Дома культуры.
4. По Балпыкскому сельскому округу:
1) село Жанаталап, ул.Жамбыла, № 42А, актовый зал Дома культуры.
5. По Айтубийскому сельскому округу:
1) село Кокпекты, ул.Ыбрайымұлы, № 1, актовый зал Дома культуры.
6. По Байшегирскому сельскому округу:
1) село Алмалы, ул.Абая, № 6А, актовый зал Дома культуры.
7. По Кызылбалыкскому сельскому округу:
1) село Копбирлик, ул.Седьмая, № 6А, актовый зал Дома культуры.
8. По Ельтайскому сельскому округу:
1) село Қаражиде, ул.Елубай, № 4А, актовый зал Дома культуры.
9. По Тастобинскому сельскому округу:
1) село Тастобе, ул.Абая, № 13, актовый зал Дома культуры.
10. По Уштобинскому городскому округу:
1) город Уштобе, пр.Конаева, № 7А, актовый зал историко-краеведческого музея;
2) город Уштобе, ул.Водопроводная, № 12 актовый зал Гуманитарного колледжа города Уштобе.

Қаратал ауданының 2025 жылғы _________ № ___ Қаратал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 17 "Қаратал ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидатқа сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы әкімдіктің қаулысына 2-қосымша
Қаратал ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
1. Бастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Бастөбе ауылы, Комаров көшесі, № 3, Қаратал ауданы Қабылиса жырау атындағы аудандық мәдениет үйінің мәжіліс залы.
2. Жолбарыс батыр ауылдық округі бойынша:
1) Қанабек ауылы, Саринов көшесі, № 20, Мәдениет үйінің акті залы;
2) Кәлпе ауылы, Бектенов көшесі, № 25, Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
3. Ескелді ауылдық округі бойынша:
1) Ескелді ауылы, Жансүгіров көшесі, № 5А, Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
4. Балпық ауылдық округі бойынша:
1) Жаңаталап ауылы, Жамбыл көшесі, № 42А, Мәдениет үйінің акті залы.
5. Айту би ауылдық округі бойынша:
1) Көкпекті ауылы, Ыбырайымұлы көшесі, № 1, Мәдениет үйінің акті залы.
6. Бәйшегір ауылдық округі бойынша:
1) Алмалы ауылы, Абай көшесі, № 6А, Мәдениет үйінің акті залы.
7. Қызылбалық ауылдық округі бойынша:
1) Көпбірлік ауылы, Жетінші көшесі, № 6А, Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
8. Елтай ауылдық округі бойынша:
1) Қаражиде ауылы, Елубай көшесі, № 4А, Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
9. Тастөбе ауылдық округі бойынша:
1) Тастөбе ауылы, Абай көшесі, № 13, Мәдениет үйінің мәжіліс залы.
10. Үштөбе қаласы бойынша:
1) Үштөбе қаласы, Қонаев даңғылы, № 7А, тарихи-өлкетану мұражайының мәжіліс залы;
2) Үштөбе қаласы, Водопроводная көшесі, № 12 Үштөбе қаласының Гуманитарлық колледжінің мәжіліс залы.