О признании утратившим силу решения Ескельдинского районного маслихата от 12 марта 2024 года № 21-65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 20 апреля 2026 года № 59-180
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Ескельдинского районного маслихата от 12 марта 2024 года № 21-65 "О понижении размера ставки налогов при применении специального налогового режима розничного налога по Ескельдинскому району" (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 194544).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Сатанов К.

Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 "Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 сәуірдегі № 59-180 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 "Ескелді аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 наурыздағы № 21-65 "Ескелді ауданы бойынша бөлшек салықтың арнаулы салық режимін қолдану кезінде салық мөлшерлемесінің мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 194544 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Қ. Сатанов