Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения
Постановление акимата области Жетісу от 2 марта 2026 года № 56
В соответствии с подпунктом 3-1) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения по области Жетісу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Исабаев
Приложение к постановлению акимата области от "___"_________2026 года №___
Перечень рыбохозяйственных водоемов местного значения по области Жетісу
Наименование рыбохозяйственных водоемов
Место расположения
1
Аманбулак
Сарканский район
2
Коксай
город Талдыкорган
3
Кызылкайын
Аксуский район
4
Сорколь
Каратальский район

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2026 жылғы 2 наурыздағы № 56 қаулысы
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2-тармағы 3-1) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жетісу облысы бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жетісу облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Исабаев
Облыс әкімдігінің 2026 жылғы "___"_____________________ №______қаулысына қосымша
Жетісу облысы бойынша жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
Балық шаруашылығы су айдындарының атауы
Орналасқан жері
1
Аманбұлақ
Сарқан ауданы
2
Көксай
Талдықорған қаласы
3
Қызылқайың
Ақсу ауданы
4
Соркөл
Қаратал ауданы