О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы
Приказ и.о. Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 17 июля 2026 года № 340
В соответствии с протоколом заседания комиссии по формированию, распределению и размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2026-2027 учебный год в разрезе групп образовательных программ от 30 июня 2026 года № 02-РКК, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету высшего и послевузовского образования Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней после подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра науки и высшего образования Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Исполняющий
обязанности министра
Д. Щеглова
Утвержден
приказом Исполняющего
обязанности министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от 17 июля 2026 года № 340
Перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения и дополнения
1. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 18 марта 2024 года № 118 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим или послевузовским образованием, в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением организаций образования, осуществляющих подготовку специалистов для Вооруженных Сил Республики Казахстан, других войск и воинских формирований, а также специальных государственных органов), на 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 учебные годы" следующие изменения:
приложения 5 и 6 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему Перечню.

Кейбір бұйрықтарға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің м.а. 2026 жылғы 17 шілдедегі № 340 бұйрығы
2026 жылғы 30 маусымдағы 2026-2027 оқу жылына білім беру бағдарламаларының топтары бөлінісінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын қалыптастыру, бөлу және орналастыру жөніндегі комиссия отырысының № 02-РКК хаттамасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім комитеті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министрдің міндетін атқарушы Д. Щеглова
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрі міндетін атқарушының
2026 жылғы 17 шілдедегі
№ 340 бұйрығымен бекітілген
Өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері, басқа да әскерлері мен әскери құралымдары, сондай-ақ арнаулы мемлекеттік органдар үшін мамандар даярлауды жүзеге асыратын білім беру ұйымдарын қоспағанда) жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға 2024 – 2025, 2025 – 2026, 2026 – 2027 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 18 наурыздағы № 118 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 5 және 6-қосымшалар осы тізбеге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 26 апреля 2024 года № 193 "О распределении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и (или) послевузовским образованием в разрезе групп образовательных программ на 2024-2025, 2025-2026, 2026-2027 учебные годы" следующие изменения:
в приложении 1 к указанному приказу:
раздел "Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2026-2027 учебный год в разрезе групп образовательных программ" изложить в следующей редакции:
"
Код и классификация направлений подготовки
Код
Наименование групп образовательных программ
Всего
в том числе
Полное обучение
Сокращенное обучение
1

2. "2024-2025, 2025-2026, 2026-2027 оқу жылдарына арналған білім беру бағдарламаларының топтары бөлінісінде жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2024 жылғы 26 сәуірдегі № 193 бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
"2026-2027 оқу жылына арналған білім беру бағдарламаларының топтары бөлінісінде жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Жиыны
Оның ішінде
толық оқу
қысқартылған оқу
1

130
6В07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
6В071 Инженерия и инженерное дело
В062
Электротехника и электроэнергетика KZ-UK
30
6В072 Производственные и обрабатывающие отрасли
В071
Горное дело и добыча полезных ископаемых KZ-UK
28
Квота для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также граждан Республики Казахстан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до совершеннолетия
1
Квота для лиц с инвалидностью первой или второй группы, лиц с инвалидностью с детства, детей с инвалидностью
1
Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
3
Квота для детей из семей, в которых воспитывается четыре и более несовершеннолетних детей
4
Квота для детей из числа неполных семей, имеющих данный статус не менее трех лет
2
Квота для детей из семей, воспитывающих детей с инвалидностью с детства, лиц с инвалидностью первой или второй группы
1
Итого
12
ВСЕГО
70
16
На обучение граждан в НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" по совместным образовательным программам, реализуемым в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризоны
Код и классификация направлений подготовки
Наименование групп образовательных программ
Всего
6В01 Педагогические науки
6В011 Педагогика и психология
В001
Педагогика и психология (KZ)
12
6В013 Подготовка учителей без предметной специализации
В003
Педагогика и методика начального обучения (KZ)
11
6В019 Специальная педагогика
В020
Специальная педагогика (KZ)
10
Итого:
33
Квота для лиц с инвалидностью первой или второй группы, лиц с инвалидностью с детства, детей с инвалидностью
1
Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
2
Квота для детей из семей, в которых воспитывается четыре и более несовершеннолетних детей
2
Квота для детей из числа неполных семей, имеющих данный статус не менее трех лет
1
Квота для детей из семей, воспитывающих детей с инвалидностью с детства, лиц с инвалидностью первой или второй группы
1
Итого
7
Всего:
40
6В04 Бизнес, управление и право
6В041 Бизнес и управление
В046
Финансы, экономика, банковское и страховое дело (KZ)
55
В047
Маркетинг и реклама (KZ)
36
Итого
91
Квота для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, а также граждан Республики Казахстан из числа молодежи, потерявших или оставшихся без попечения родителей до совершеннолетия
1
Квота для лиц с инвалидностью первой или второй группы, лиц с инвалидностью с детства, детей с инвалидностью
2
Квота для лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
4
Квота для детей из семей, в которых воспитывается четыре и более несовершеннолетних детей
6
Квота для детей из числа неполных семей, имеющих данный статус не менее трех лет
3
Квота для детей из семей, воспитывающих детей с инвалидностью с детства, лиц с инвалидностью первой или второй группы
2
Итого
18
Всего

130
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
6B071 Инженерия және инженерлік іс
В062
Электр техникасы және электроэнергетика (KZ-UK)
30
6B072 Өндірістік және өңдеу салалары
В071
Тау-кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру (KZ-UK)
28
Жетім балалар және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалар, сондай-ақ кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы Қазақстан Республикасының азаматтары үшін
1
Бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар, бала кезінен мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар балалар арасынан шыққан азаматтар үшін
1
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар үшін
3
Кәмелетке толмаған төрт және одан көп бала тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
4
Кемінде үш жыл толық емес отбасы мәртебесі бар отбасылардағы балалар үшін
2
Бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
1
Барлығы
12
Жиыны
70
16
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ стратегиялық әріптестік шеңберінде іске асырылатын бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша Аризона университетінің филиалында
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Жиыны
6B01 Педагогикалық ғылымдар
6B011 Педагогика және психология
В001
Педагогика және психология (KZ-040)
12
6В013 Пәндік мамандандырылмаған мұғалімдерді даярлау
В003
Бастауышта оқыту педагогикасы мен әдістемесі (KZ-040)
11
6В019 Арнайы педагогика
В020
Арнайы педагогика (KZ-040)
10
Барлығы:
33
Бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар, бала кезінен мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар балалар арасынан шыққан азаматтар үшін
1
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар үшін
2
Кәмелетке толмаған төрт және одан көп бала тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
2
Кемінде үш жыл толық емес отбасы мәртебесі бар отбасылардағы балалар үшін
1
Бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
1
Барлығы
7
Жиыны:
40
6B04 Бизнес, басқару және құқық
6B041 Бизнес және басқару
В046
Қаржы, экономика, банк және сақтандыру ісі (KZ)
55
В047
Маркетинг және жарнама (KZ)
36
Барлығы
91
Жетім балалар және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған балалар, сондай-ақ кәмелеттік жасқа толғанға дейін ата-анасынан айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған жастар қатарындағы Қазақстан Республикасының азаматтары үшін
1
Бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдар, бала кезінен мүгедектігі бар адамдар, мүгедектігі бар балалар арасынан шыққан азаматтар үшін
2
Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдар үшін
4
Кәмелетке толмаған төрт және одан көп бала тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
6
Кемінде үш жыл толық емес отбасы мәртебесі бар отбасылардағы балалар үшін
3
Бала кезінен мүгедектігі бар балаларды, бірінші немесе екінші топтағы мүгедектігі бар адамдарды тәрбиелеп отырған отбасылардағы балалар үшін
2
Барлығы
18
Жиыны

240
в филиале Университета Королевы в Белфесте "Queen's University Belfast" (Квинс Юниверсити Белфаст) на базе НАО "Университета Нархоз" по двудипломным программам
35
в иностранном учебном заведении "Cardiff University Astana"
300
в иностранном учебном заведении "Coventry Kazakhstan" (Ковентри Казахстан)
200
Филиал Пекинского университета языка и культуры (Beijing Language and Culture University) на базе товарищества с ограниченной ответственностью "Международный университет Астана" (двудипломные образовательные программы)
100
Филиал "Российского химико-технологического университета имени Д.И. Менделеева" в городе Тараз
100
На обучение граждан в филиале Универитета прикладных наук Анхальта на базе НАО "Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева"

240
"Нархоз университеті" КеАҚ базасында "Queen' s University Belfast" Белфастегі Королева университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
35
Cardiff University Astana шетелдік оқу орнында азаматтарды оқыту
300
"Coventry Kazakhstan" (Ковентри Казахстан) шетелдік оқу орнында азаматтарды оқытуға
200
"Астана халықаралық университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі базасында Бейжің тіл және мәдениет университетінің (Beijing Language and Culture University) филиалы (қос дипломды білім беру бағдарламалары)
100
Д.И. Менделеев атындағы Ресей химия-технологиялық университеті Федералдық мемлекеттік Жоғары білім беру мекемесінің филиалында студенттерді оқытуға
100
"Ғ.Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" КеАҚ базасында Анхальт қолданбалы ғылымдар университетінің филиалында азаматтарды оқытуға

150
На обучение граждан в филиале Федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Московский государственный институт международных отношений (университет) Министерства иностранных дел Российской Федерации" на базе НАО "Евразийский национальный университет имени Л. Н. Гумилева"
60
На обучение граждан в филиале Университета города Гонконг "City University of Hong Kong" на базе НАО "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.Сатпаева"
90
";
в приложении 3 к указанному приказу:

150
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы базасында "Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Мәскеу мемлекеттік халықаралық қатынастар институты (университет)" федералдық дербес мемлекеттік жоғары білім беру мекемесінің (Ресей Федерацииясы) филиалында азаматтарды оқытуға
60
"Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" КеАҚ базасында "City University of Hong Kong" Гонконг қаласы университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
90
";
көрсетілген бұйрыққа 3-қосымшада:

раздел "Государственный образовательный заказ на подготовку докторов PhD на 2026-2027 учебный год" изложить в следующей редакции:
"
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательной программы
Наименование групп образовательных программ
Научно-педагогическая докторантура
Профильная докторантура
1
8D01 Педагогические науки
8D011 Педагогика и психология
D001
Педагогика и психология
54
8D012 Педагогика дошкольного воспитания и обучения
D002
Дошкольное обучение и воспитание
17

"2026-2027 оқу жылына PhD докторларын даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы" деген бөлім мынадай редакцияда жазылсын:
"
Даярлау бағытының коды және класификациясы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Ғылыми-педагогикалық докторантура
Бейінді докторантура
1
8D01 Педагогикалық ғылымдар
8D011 Педагогика және психология
D001
Педагогика және психология
54
8D012 Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы
D002
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту педагогикасы
17

2919
".
3. Внести в приказ Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 2 июля 2026 года № 323 "О размещении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим образованием на 2026-2027 учебный год" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в разделе "Полный срок обучения":
подраздел "B006 - Подготовка учителей музыки" дополнить строкой, порядковый номер 21, следующего содержания:
"
21
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
";
подраздел "B007 - Подготовка учителей художественного труда и черчения" дополнить строкой, порядковый номер 25, следующего содержания:
"
25
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
";
подраздел "B031-Мода, дизайн" дополнить строкой, порядковый номер 32, следующего содержания:
"
32
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация"
";
в разделе "Сокращенный срок обучения":
подраздел "B006 - Подготовка учителей музыки" дополнить строкой, порядковый номер 18, следующего содержания:
"
18
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
";
подраздел "B007 - Подготовка учителей художественного труда и черчения" дополнить строкой, порядковый номер 20, следующего содержания:
"
20
Некоммерческое акционерное общество "Южно-Казахстанский университет имени М. Ауэзова"
";
подраздел "B031-Мода, дизайн" дополнить строкой, порядковый номер 22, следующего содержания:
"
22
Товарищество с ограниченной ответственностью "Международная образовательная корпорация"
";
в приложении 2 к указанному приказу:
строку, порядковый номер 5, изложить в следующей редакции:
"
5
Филиал "Международный Университет Анхальт в Казахстане" Университета прикладных наук Анхальт
B064 (DE-537)
Механика и металлообработка (DE-537)
50
B063 (DE-537)
Электротехника и автоматизация (DE-537)
100
Всего
150
";
приложение 5 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему Перечню.
Приложение 1 к перечню
Приложение 5
к приказу Министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от 18 марта 2024 года № 118

2919
".
3. "2026-2027 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2026 жылғы 2 шілдедегі № 323 бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
"Толық оқу мерзімі" деген бөлімде:
"B006-Музыка мұғалімдерін даярлау" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-жолмен толықтырылсын:
"
21
М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
";
"B007-Көркем еңбек және сызу мұғалімдерін даярлау" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 25-жолмен толықтырылсын:
"
25
М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
";
"B031-Сән, дизайн" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 32-жолмен толықтырылсын:
"
32
"Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
";
"Қысқартылған оқу мерзімі" деген бөлімде:
"B006-Музыка мұғалімдерін даярлау" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 18-жолмен толықтырылсын:
"
18
М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
";
"B007-Көркем еңбек және сызу мұғалімдерін даярлау" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 20-жолмен толықтырылсын:
"
20
М. Әуезов атындағы Оңтүстiк Қазақстан университетi" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
";
"B031-Сән, дизайн" кіші бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 22-жолмен толықтырылсын:
"
22
"Халықаралық білім беру корпорациясы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
";
көрсетілген бұйрыққа 2-қосымшада:
реттік нөмері 5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Анхальт қолданбалы ғылымдар университетінің "Қазақстандағы Анхальт халықаралық университеті" филиалы
B064 (DE-537)
Механика және металл өңдеу (DE-537)
50
B063 (DE-537)
Электр техникасы және автоматтандыру (DE-537)
100
Барлығы
150
";
көрсетілген бұйрыққа 5-қосымша осы тізбеге 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Тізбеге 1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрінің
2024 жылғы 18 наурыздағы
№118 бұйрығына
5-қосымша

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2026 – 2027 учебный год
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год/год (в тыс. теңге) / расходы 1 (один) кредита на обучение 1 студента (теңге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
1
2
3
4

Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары білімі бар кадрлар даярлауға 2026 – 2027 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылы/ жылына 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 студентті оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығыстары (теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
1
2
3
4

6B09 Ветеринария
70
1 242,6/20 710
1089,3/1855
6B11 Услуги
230
905,8/15 096
803,/13 398
На обучение иностранных граждан по международным соглашениям, а также граждан Республики Казахстан в международных и иностранных учебных заведениях в Республике Казахстан и (или) их филиалов
165
Резерв
280
1 039,8/17 330
924,8/15 413
На обучение граждан в Казахстанском филиале Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова

6B09 Ветеринария
70
1 242,6/20 710
1 089,3/18 155
6B11 Қызмет көрсету
230
905,8/15 096
803,9/13 398
Халықаралық келісімдер бойынша шетел азаматтарын оқытуға, сондай-ақ, Қазақстан Республикасының азаматтарын халықаралық және шетелдік оқу орындарында және (немесе) олардың Қазақстан Республикасындағы филиалдарында оқытуға
165
Резерв
280
1 039,8/17 330
924,8/15 413
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалында азаматтарды оқытуға

240
х
На обучение граждан в филиале федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Национальный исследовательский ядерный университет "МИФИ"
100
х
На обучение граждан в филиале Университета Хериот-Уатт Соединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии на базе НАО "Актюбинский региональный университет имени К. Жубанова" по двудипломному образованию
200
х
На обучение граждан в филиале федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Российский государственный университет нефти и газа (национальный исследовательский университет) имени И.М. Губкина"
100
х
На обучение граждан в НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризоны по программе двудипломного образования.
200
х
На обучение граждан в НАО "Северо-Казахстанский университет имени Манаша Козыбаева" по совместным образовательным программам, реализуемым в рамках стратегического партнерства с Университетом Аризоны.
300
х
На обучение граждан в филиале "Восход" Московского авиационного института
45
х
На обучение граждан в филиале Университета Королевы в Белфасте "Queen's University Belfast" на базе НАО "Университет Нархоз"
35
х
На обучение граждан в филиале Университета города Гонконг "City University of Hong Kong" на базе НАО "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.Сатпаева"
90
х
На обучение граждан в иностранном учебном заведении "Сoventry Kazakhstan".
200
х
На обучение граждан в филиале Федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Московский государственный институт международных отношений (университет) Министерства иностранных дел Российской Федерации" на базе НАО "Евразийский национальный университет имени Л. Н. Гумилева"
60
х
На обучение граждан в филиале Универитета прикладных наук Анхальта на базе НАО "Алматинский университет энергетики и связи имени Гумарбека Даукеева"
150
х
Филиал Университета Гази (Gazi Universitesi) (Турция) на базе НАО "Южно-Казахстанский педагогический университет им. У.Жанибекова"
100
х
Филиал Arizona State University "Honors College" (США) на базе НАО "Южно-Казахстанский университет им. М. Ауэзова
50
х
Филиал "Российского химико-технологического университета имени Д.И. Менделеева" в городе Тараз
100
х
Иностранное учебного заведения "University of Innovation and Technology"
200
х
Иностранное учебное заведение "New York Film academy"
60
х
На обучение граждан в иностранном учебном заведении "Cardiff University Astana"

240
х
"МИФИ" Ұлттық зерттеу ядролық университеті" федералдық мемлекеттік дербес жоғары білім беру мекемесінің филиалында азаматтарды оқытуға
100
х
"Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті" КеАҚ базасында екі дипломдық білім беру бойынша Ұлыбритания және Солтүстік Ирландия Біріккен Корольдігінің Хериот-Уатт университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
200
х
"И.М. Губкин атындағы Ресей мемлкеттік мұнай және газ университеті (Ұлттық зерттеу университеті)" федералдық мемлекеттік дербес жоғары білім беру мекемесінің филиалында азаматтарды оқытуға
100
х
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ Аризона университетімен стратегиялық серіктестік шеңберінде екі дипломдық бағдарлама бойынша азаматтарды оқытуға
200
х
"Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан университеті" КеАҚ Аризона университетімен стратегиялық серіктестік шеңберінде бірлескен білім беру бағдарламалары бойынша азаматтарды оқытуға
300
х
Мәскеу авиация институтының "Восход" филиалында азаматтарды оқытуға
45
х
"Нархоз университеті" КеАҚ базасында "Queen' s University Belfast" Белфастегі Королева университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
35
х
"Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" КеАҚ базасында "City University of Hong Kong" Гонконг қаласы университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
90
х
"Coventry Kazakhstan" (Ковентри Казахстан) шетелдік оқу орнында азаматтарды оқытуға
200
х
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы базасында "Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Мәскеу мемлекеттік халықаралық қатынастар институты (университет)" федералдық дербес мемлекеттік жоғары білім беру мекемесінің (Ресей Федерацииясы) филиалында азаматтарды оқытуға
60
х
"Ғ.Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті" КеАҚ базасында Анхальт қолданбалы ғылымдар университетінің филиалында азаматтарды оқытуға
150
х
"Ө. Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы базасында Гази Университетінің (Gazi Universitesi) (Түркия) филиалы
100
х
"М. Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы базасында Arizona State University "Honors College" (АҚШ) филиалы
50
х
Д.И. Менделеев атындағы Ресей химия-технологиялық университеті Федералдық мемлекеттік Жоғары білім беру мекемесінің филиалында студенттерді оқытуға
100
х
"University of Innovation and Technology" шетелдік білім беру мекемесі
200
х
"New York Film Academy Kazakhstan" шетелдік білім беру мекемесі
60
х
Cardiff University Astana шетелдік оқу орнында азаматтарды оқыту

300
х
На обучение в АОО "Назарбаев Университет"
1 250
5 245,27
На обучение слушателей подготовительных отделений ОВПО
1 750
344,8
На обучение слушателей в подготовительном отделении АОО "Назарбаев Университет"
550
4 448,33
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
490
635,8/10 597
635,8/10 597
Целевые образовательные гранты для обучения в ведущих высших учебных заведениях молодежи из западных регионов, в том числе:

300
х
"Назарбаев Университеті" ДББҰ –да оқытуға
1 250
5 245,273
ЖЖОКБҰ даярлық бөлімдерінің тыңдаушыларын оқытуға
1 750
344,8
"Назарбаев Университеті" ДББҰ даярлық бөлімінде тыңдаушыларды оқытуға
550
4 448,326
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматы болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарға арналған стипендиялық бағдарлама
490
635,8/10 597
635,8/10 597
Батыс өңірлердің жастарын жетекші жоғары оқу орындарында оқыту үшін нысаналы білім беру гранттары, оның ішінде:

2500
6B01 Педагогические науки
795
1 139,2/18 986
1 008,1/16 801
6B05 Естественные науки, математика и статистика
189
933,6/15 560
831,8/13 863
6B06 Информационно-коммуникационные технологии
673
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B07 Инженерные, обрабатывающие и строительные отрасли
843
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
Всего
72 671
х * финансирование осуществляется согласно приказу Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 10 июля 2023 года № 311 "О некоторых вопросах подушевого нормативного финансирования высшего и (или) послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения"
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 курсанта в год (в тыс. теңге)
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан

2 500
6B01 Педагогикалық ғылымдар
795
1 139,2/18 986
1 008,1/16 801
6B05 Жаратылыстану ғылымдары, математика және статистика
189
933,6/15 560
831,8/13 863
6B06 Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар
673
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
6B07 Инженерлік, өңдеу және құрылыс салалары
843
1 111,4/18 523
1 009,6/16 826
Барлығы
72 671
х "Кредиттік оқыту технологиясын ескере отырып, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 10 шiлдедегi № 311 бұйрығына сәйкес қаржыландыру жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 курсантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы

2 099,0
6B123 Общественная безопасность (обучение граждан Республики Таджикистан)
5
3 470,0
Всего
115
Администратор бюджетных программ: Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 студента в год (в тыс. теңге)
Организации высшего и (или) послевузовского образования в области искусства
1005
х
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год (в тыс. теңге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования

2 099,0
6B123 Қоғамдық қауіпсіздік (Тәжікстан Республикасының азаматтарын оқытуға)
5
3 470,0
Барлығы
115
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Күндізгі оқуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Өнер саласындағы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
1 005
х
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары

6В10 Здравоохранение
6В101 Здравоохранение
2 700 (в том числе по неклиническим специальностям – 200, на обучение иностранных граждан по международным соглашениям - 20)
1 230,7
1 218,3
Всего
2 700
Администратор бюджетных программ: Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ на очное обучение
Средние расходы на обучение 1 студента в год (в тыс. теңге)/ расходы 1 (один) кредита на обучение 1 студента (теңге)
1
2
3
4
Международный университет туризма и гостеприимства

6В10 Денсаулық сақтау
6В101 Денсаулық сақтау
2 700 (оның ішінде клиникалық емес мамандықтар бойынша – 200, шетелдік азаматтарды халықаралық келісімдер бойынша оқытуға - 20)
1 230,7
1 218,3
Барлығы
2 700
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Туризм және спорт министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныпталуы
Даярлау бағыттарының коды және сыныпталуы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу жылында 1 студентті оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
Халықаралық туризм және қонақжайлылық университеті

6B11 Услуги
6B111 Сфера обслуживания
660
803,9/13 398
Казахский национальный университет спорта
6B11 Услуги
6B115 Спорт
120
803,9/13 398
6B111 Сфера обслуживания
20
803,9/13 398
Всего
800
Приложение 2 к перечню
Приложение 6
к приказу Министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от 18 марта 2024 года № 118
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета, на 2026 – 2027 учебный год
Прием в магистратуру
Администратор бюджетных программ: Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан:
Код и классификация области образования
Государственный образовательный заказ

6B11 Қызмет көрсету
6B111 Қызмет көрсету саласы
660
803,9/13 398
Қазақ ұлттық спорт университеті
6B11 Қызмет көрсету
6B115 Спорт
120
803,9/13 398
6B111 Қызмет көрсету саласы
20
803,9/13 398
Барлығы
800
Тізбеге 2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары
білім министрінің
2024 жылғы 18 наурыздағы
№118 бұйрығына
6-қосымша
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлар даярлауға 2026 – 2027 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Магистратураға қабылдау
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы

Средние расходы на обучение 1 студента за учебный год/год (в тыс. теңге) / расходы 1 (один) кредита на обучение 1 студента (теңге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Научная и педагогическая магистратура
9437
747,3/12 455
454,9/7 581
Профильная магистратура
500
747,3/12 455
454,9/7 581
Казахстанский филиал Московского государственного университета имени М.В. Ломоносова

Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге) / 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын 1 (бір) кредиттің шығыстары (теңге)
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Ғылыми және педагогикалық магистратура
9 437
747,3/12 455
454,9/7 581
Бейіндік магистратура
500
747,3/12 455
454,9/7 581
М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің Қазақстандағы филиалы

110
х
Казахстанский филиал федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Национальный исследовательский ядерный университет "МИФИ"
30
х
АОО "Назарбаев Университет"
495
5 695, 944
Стипендиальная программа на обучение иностранных граждан, в том числе лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан
50
646,3 /10 772
Филиал Университета города Гонконг "City University of Hong Kong" на базе НАО "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.Сатпаева"
20
х
Филиал Федерального государственного автономного образовательного учреждения высшего образования "Московский государственный институт международных отношений (университет) Министерства иностранных дел Российской Федерации" на базе некоммерческого акционерного общества "Евразийский национальный университет имени Л. Н. Гумилева"
40
х
Всего
10682
х * финансирование осуществляется согласно приказу Министра науки и высшего образования Республики Казахстан от 10 июля 2023 года № 311 "О некоторых вопросах подушевого нормативного финансирования высшего и (или) послевузовского образования с учетом кредитной технологии обучения",
Администратор бюджетных программ: Министерство внутренних дел Республики Казахстан:
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. теңге)
1
2
3
4
Академия управления Министерства внутренних дел Республики Казахстан
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
20
5486
Алматинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
5
4981
Карагандинская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
5
5037
Костанайская академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
5
5005
Актюбинский юридический институт Министерства внутренних дел Республики Казахстан
1
2
3
4
7М12 Национальная безопасность и военное дело
7М123 Общественная безопасность
5
4467
Всего
40
Администратор бюджетных программ: Министерство культуры и информации Республики Казахстан
Название
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта
Организации высшего и (или) послевузовского образования в области искусства
166
х
Всего
166
Администратор бюджетных программ: Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Наименование
Государственный образовательный заказ
Средние расходы на обучение 1 магистранта в год (тыс. теңге)
организации высшего и (или) послевузовского образования с особым статусом
другие организации высшего и (или) послевузовского образования
Здравоохранение и социальное обеспечение (медицина)

110
х
"МИФИ" Ұлттық ядролық зерттеу университеті" жоғары білім беру федералды мемлекеттік дербес білім беру мекемесінің Қазақстандық филиалы
30
х
"Назарбаев Университеті" ДББҰ
495
5 695,944
Шетел азаматтарына, оның ішінде Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ тұлғаларға арналған стипендиялық бағдарлама
50
646,3/10 772
Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті КеАҚ базасында "City University of Hong Kong" Гонконг қаласы университетінің филиалында студенттерді оқытуға
20
х
"Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының базасында "Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің Мәскеу мемлекеттік халықаралық қатынастар институты (университет)" федералдық дербес мемлекеттік жоғары білім беру мекемесінің филиалында
40
х
Барлығы
10682
х "Кредиттік оқыту технологиясын ескере отырып, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беруді жан басына шаққандағы нормативтік қаржыландырудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрінің 2023 жылғы 10 шiлдедегi № 311 бұйрығына сәйкес қаржыландыру жүзеге асырылады.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
1
2
3
4
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Басқару академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
20
5486
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Алматы академиясы
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
5
4981
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қарағанды академиясы
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
5
5037
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қостанай академиясы
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
5
5005
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты
1
2
3
4
7M12 Ұлттық қауіпсіздік және әскери іс
7M123 Қоғамдық қауіпсіздік
5
4467
Барлығы
40
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
Өнер саласындағы жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
166
х
Барлығы
166
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар
ерекше мәртебесі бар жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
басқа жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдары
Денсаулық сақтау және әлеуметтік қамсыздандыру (медицина)

8D123 Общественная безопасность
7
8 914,8
Всего
10
Администратор бюджетных программ: Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
Код и классификация области образования
Код и классификация направлений подготовки
Государственный образовательный заказ
Средние расходы в год на обучение 1 докторанта (тыс. теңге)
8DМ03 Социальные науки, журналистика и информация 8DМ04 Бизнес и управление
8D031 Социальные науки 8D041Бизнес и управление
12

8D123 Қоғамдық қауіпсіздік
7
8 914,8
Барлығы
10
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі: Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
Білім беру саласының коды және сыныптамасы
Даярлау бағыттарының коды және сыныптамасы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Жылына 1 магистрантты оқытуға жұмсалатын орташа шығыстар (мың теңге)
8DМ03 Әлеуметтік ғылымдар, журналистика және ақпарат 8DМ04 Бизнес, басқару және құқық
8D031 Әлеуметтік ғылымдар 8D041 Бизнес және басқару
12

14 991,0
Всего
12
Приложение 3 к перечню
Приложение 5
к приказу Министра науки и
высшего образования
Республики Казахстан
от 2 июля 2026 г. № 323
Перечень организаций высшего и (или) послевузовского образования с указанием объема государственного образовательного заказа на подготовку кадров на обучение граждан Республики Казахстан из числа сельской молодежи, переселяющихся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан на 2026 - 2027 учебный год
Наименование групп образовательных программ
Всего
полное
сокращенное
Некоммерческое акционерное общество "Павлодарский педагогический университет имени Әлкей Марғұлан"
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский университет имени Сарсена Аманжолова"
Некоммерческое акционерное общество "Восточно-Казахстанский технический университет имени Д.Серикбаева"
Некоммерческое акционерное общество "Шәкәрім университет"
полное
сокращенное
полное
сокращенное
полное
сокращенное
полное
сокращенное
ВСЕГО

14 991,0
Барлығы
12
Тізбеге 3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ғылым және жоғары білім
министрінің
2026 жылғы 2 шілдедегі
№ 323 бұйрығына
5-қосымша
2026 - 2027 оқу жылына Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге қоныс аударған ауыл жастары арасынан шыққан Қазақстан Республикасының азаматтарын оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі көрсетілген жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының тізбесі
Білім беру бағдарламалары тобының атауы
Барлығы
толық
қысқартылған
"Әлкей Марғұлан атындағы Павлодар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Сәрсен Аманжолов атындағы Шығыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Д. Серікбаев атындағы Шығыс Қазақстан техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
"Шәкәрім университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы
толық
қысқартылған
толық
қысқартылған
толық
қысқартылған
толық
қысқартылған
ЖАЛПЫ