О внесении изменений в решение XLI сессии Улытауского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 247 "О бюджете Улытауского района на 2026-2028 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 23 февраля 2026 года № 262
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVII сессии Улытауского районного маслихата от 29 декабря 2025 года №247 "О бюджете Улытауского района на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 295 860 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 750 363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 72 557 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 134 тысяч тенге;
2) затраты – 9 579 779 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 910 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 108 125 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 215 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 314 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 314 829 тысяч тенге:
поступление займов – 108 125 тысяч тенге;
погашение займов – 241 248 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 447 952 тысяч тенге.

Ұлытау аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 29 желтоқсандағы XLI сессиясының "Ұлытау ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 247 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 23 ақпандағы № 262 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы XLI сессиясының "Ұлытау ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" №247 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 295 860 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 750 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 557 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 134 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 461 806 мың теңге;
2) шығындар – 9 579 779 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30 910 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 108 125 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 215 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 314 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 314829 мың теңге:
қарыздар түсімі – 108 125 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 241 248 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 447952 мың теңге;