"Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жанааркинскому району"
Решение Жанааркинского районного маслихата области Ұлытау от 26 мая 2026 года № 43/241
В соответствии с пунктом 1, статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", а также Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жанааркинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Жана-Аркинскому району в размере 0,01 МРП в месяц за 1 м2 полезной площади.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Жанааркинского районного маслихата Ю.Бекқожин

"Жаңаарқа ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшерін бекіту туралы" Жаңаарқа аудандық мәслихатының шешімі
Ұлытау облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 43/241 шешімі
Қазақстан Республикасының "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 10-3 бабының 1 тармағына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жаңаарқа аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа ауданы бойнша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төменгі мөлшері айына - тұрғын үйдің 1 м2 алаңына 0,01 АЕК көлемінде бекітілсін;
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Ю.Бекқожин