О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 31 декабря 2025 года № 350 "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2026-2028 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 30 апреля 2026 года № 386
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О бюджете поселков Жайрем и Шалгинский на 2026-2028 годы" от 31 декабря 2025 года №350 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 220619) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 231 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 173 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 048 313 тысяч тенге;
2) затраты – 1 231 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов -0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.";
2) приложения 1, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 350 "2026-2028 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 386 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Жәйрем және Шалғы кенттерінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 31 желтоқсандағы № 350 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220619 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 231 313 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 173 900 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 1 048 313 мың теңге;
2) шығындар – 1 231 313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 7 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының