О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 25 декабря 2025 года № 332 "О городском бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 29 апреля 2026 года № 380
Каражалский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2026-2028 годы" № 332 от 25 декабря 2025 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 220 603) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 642 640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 564 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 53 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 049 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 006 484 тысяч тенге;
2) затраты – 14 068 378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 574 262 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 574 262 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 2 343 715 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 769 453 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель городского маслихата З.Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 332 "2026–2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 380 шешімі
Қаражал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 332 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 220 603 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 642 640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 564 077 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 53 030 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 049 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 006 484 мың теңге;
2) шығындар – 14 068 378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 574 262 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 574 262 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 2 343 715 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 769 453 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1,5 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың төрағасы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының