О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 238 "О городском бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 21 апреля 2026 года № 269
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 238 "О городском бюджете на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 232 452 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 988 428 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127 635 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 316 096 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 800 293 тысяч тенге;
2) затраты – 23 200 483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 968 031 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 968 031 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 443 518 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 411 549 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 238 "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 269 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 238 "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 232 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 988 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 127 635 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 316 096 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 800 293 мың теңге;
2) шығындар – 23 200 483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 968 031 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 968 031 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 443 518 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 2 411 549 мың теңге.";
4 жаңа редакцияда мазмұндалсын: