О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 238 "О городском бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата области Ұлытау от 20 февраля 2026 года № 249
Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 24 декабря 2025 года № 238 "О городском бюджете на 2026 – 2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 112 452 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 568 428 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 127 635 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 236 096 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 180 293 тысяч тенге;
2) затраты – 23 000 749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 888 297 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 888 297 тысяч тенге тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 238 "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 249 шешімі
Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 238 "2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 112 452 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15 568 428 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 127 635 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 236 096 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 6 180 293 мың теңге;
2) шығындар – 23 000 749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 888 297 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 888 297 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;