Об установлении размера стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного казенного предприятия "Управление парками культуры и отдыха" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Жезказган", финансируемых из местного бюджета
Решение Жезказганского городского маслихата области Ұлытау от 17 июня 2026 года № 45/254
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2026.

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Жезқазған қаласы тұрғын үй және коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет және демалыс саябақтарын басқару" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы мөлшерін белгілеу туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2026 жылғы 17 маусымдағы № 45/254 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.

В соответствии со статьей 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3 пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5 тармағының 3 тармақшасына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного казенного предприятия "Управление парками культуры и отдыха" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Жезказган", финансируемых из местного бюджета в порядке и условиях определяемых местным исполнительным органом города Жезказган согласно приложения к настоящему решению.

1. Жезқазған қаласының атқарушы органы айқындаған тәртібі мен шарттарына сәйкес жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Жезқазған қаласы тұрғын үй және коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесіне қарасты "Мәдениет және демалыс саябақтарын басқару" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы мөлшері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2026 года.
Председатель Жезказганского городского маслихата Р. Капарова
Приложене к решению
Жезказганского городского маслихата
от "17" июня 2026 года №45/254
Размеры стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного казенного предприятия "Управление парками культуры и отдыха" государственного учреждения "Отдел жилищно-коммунального хозяйства города Жезказган", финансируемых из местного бюджета
Наименование должностей
Размер надбавки к должностному окладу %
1
2
3

2. Осы шешім 2026 жылдың 1 шілдесінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қалалық мәслихатының төрағасы Р. Капарова
Жезқазған қалалық мәслихатының
2026 жылғы "17" маусымдағы
№ 45/254 шешіміне қосымша
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Жезқазған қаласы тұрғын үй және коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдениет және демалыс саябақтарын басқару" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы мөлшері
Лауазым атауы
Лауазымдық айлықақыларына үстемеақы мөлшері
1
2
3