Об образовании избирательных участков в Таласском районе
Решение акима Таласского района Жамбылской области от 1 июня 2026 года № 03-02
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по согласованию с Таласской районной избирательной комиссией, аким Таласского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Таласского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Таласского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего решения направить его электронную копию на государственном и русском языках в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и внесения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Таласского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Таласского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Жунисбеков Н.
"Согласовано"
Председатель Таласской
районной комиссии
_________________Мамадияров Е.
"____" _____________ 2026 год.
Приложению к решению
акима Таласского района
от "___"____________ 2026 года №__________
Избирательные участки на территории Таласского района
Избирательный участок № 388
Место нахождение: село Аккол, улица Ж.Дуримбетова № 10, Аккольская средняя школа.
Границы: дома улиц Ак отау, А.Кунанбаева, А.Сагинтайулы, А.Сатыбалдин, А.Токтарбаева, Д.Конаева, Герои Труда, Есей би, Ж.Жабаева, Ж.Дуримбетова, К.Атшабарова, Кошек батыр, Ойык, Сапак датка, С.Бертаева, Т.Рыскулова, дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 улицы С.Шакирова села Аккол.
Избирательный участок № 389
Место нахождение: село Аккол, улица М.Ауезова № 65, средняя школа имени Ы.Алтынсарина.
Границы: дома улиц Аса, Б.Момышулы, Болтирик шешен, А.Тажимбетова, Е.Колбаева, Казахстан, М.Габдулина, М.Ауезова, дома № 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 улицы С.Шакирова.
Избирательный участок № 390
Место нахождение: село С.Шакирова, улица О.Жылымбетова № 28, дом культуры.
Границы: дома улиц А.Кунанбаева, А.Орынбекова, Акозек, Алгабас, А.Тореханова, А.Абденбаева, Д.Конаева, К.Егенбердиева, О.Жылымбетова, Ш.Уалиханова села С.Шакирова.
Избирательный участок № 391
Место нахождение: село Аккум, улица Д.Конаева № 10, сельский клуб.
Границы: дома улиц Б.Токтыкожаулы, Д.Конаева, С.Сейфуллина, Т.Рыскулова, Т.Толебаева и дома отделения Жанаконыс.
Избирательный участок № 392
Место нахождение: село Бостандык, улица Р.Байжанова № 16, средняя школа Алгабас.
Границы: дома улиц А.Кунанбаева, Б.Шанбаева, Ж.Жабаева, Жумабай, Нұрлы Жол, Р.Байжанова, С.Абдиева, Т.Сабденбекова села Бостандык.
Избирательный участок № 393
Место нахождение: село Талапты, улица А.Райкулова № 10, средняя школа Талапты.
Границы: дома улиц Абдикарим, Жусип, Исакул, Итемген, Музаппар села Талапты.
Избирательный участок № 394
Место нахождение: село Болтирик шешен, улица Р.Султанбекова № 17, средняя школа имени Ш.Уалиханова.
Границы: дома улиц Нұралы, Р.Султанбекова, С.Шакирова, С.Сабыралиева, Т.Рыскулова, Ферма села Болтирик шешен.
Избирательный участок № 395
Место нахождение: село Кошек батыр, улица Ж.Жабаева № 9, средняя школа имени Жамбыла.
Границы: дома улиц Жакай молда, Ж.Жабаева, К.Шонтиева, Кызылжар, О.Жандосова села Кошек батыр.
Избирательный участок № 396
Место нахождение: село Ушарал, улица А.Сагинтаева № 5, средняя школа имени А.Сагинтаева.
Границы: А.Кунанбаева, А.Сагинтаева, Амантогай, Бозарык, Е.Удербаева, Е.Шөмішбайұлы, Ж.Бопетаева, Мешіт, Ферма, Шығыс села Ушарал.
Избирательный участок № 397
Место нахождение: село Кайыр, улица Кайыр №12, основная школа имени Абая.
Границы: дома улицы Кайыр села Кайыр, дома населенных пунктов Арал и Абида би.
Избирательный участок № 398
Место нахождение: село Тамабек, улица А.Иманова № 12, средняя школа имени Амангелды.
Границы: дома улиц А.Иманова, Д.Оразбаева, М.Ташкенбаева, Ынтымак села Тамабек.
Избирательный участок № 399
Место нахождение: село Ойык, улица С.Шакирова № 14, средняя школа имени Д.Конаева.
Границы: дома улиц А.Кунанбаева, А.Тажимбетова, Г.Муратбаева, Ж.Жабаева, Жауатар, Ойык, С.Шакирова, С.Молдабекова, Т.Рыскулова села Ойык.
Избирательный участок № 400
Место нахождение: село Турымкул, улица М.Маметова № 7, основная школа Жанатурмыс.
Границы: дома улиц А.Иманова, Жанатоган, М.Маметовой, Т.Токтарова села Турымкул.
Избирательный участок № 401
Место нахождение: село Сейлбек, улица Болтирик шешен №3, основная школа имени Ш.Смаханулы
Границы: дома улиц Болтирик шешен, Б.Битибаева, Илебай датка, Кенес села Сейлбек.
Избирательный участок № 402
Место нахождение: село Ойык, улица Т.Рыскулова № 37, физкультурно-оздоровительный комплекс.
Границы: дома улиц улицы Бейбит би, С.Нургожаева, К.Копежанова, Ж.Айткулова села Ойык.
Избирательный участок № 403
Место нахождение: село Кызылауит, улица Д.Дуйсенбин №57, дом культуры.
Границы: дома улиц А.Кунанбаева, Д.Дуйсенбин, Е.Турлыбайулы, Есей, П.Есенбекулы села Кызылауит.
Дома улиц Ж.Тургынбайулы, Сапак датка села Актобе.
Избирательный участок № 404
Место нахождение: село Коктал, улица С.Сейфуллина № 7, сельский клуб.
Границы: А.Кунанбаева, Абылайхан, Айтеке би, Айтуган, Аксай, А.Пушкина, А.Чехова, А.Байтурсынова, Г.Муратбаева, Есейхан батыр, Ж.Жабаева, Казыбек би, М.Горький, М.Маметовой, Набережная, Приозерная, Садовая, С.Сейфуллина, Тәуелсиздик, Шахтерская, Ш.Уалиханова, Ш.Смаханулы села Коктал.
Избирательный участок № 405
Место нахождение: село Тамды, улица Ш.Абилдаева № 3, дом культуры.
Границы: А.Бекболатова, Б.Жубаева, М.Тилепбергенова, Ш.Абилдаев село Тамды Тамдинского сельского округа.
Избирательный участок № 406
Место нахождение: село Майтобе, улица И.Коксалова № 1, сельский клуб.
Границы: дома улиц А.Кунанбаева, А.Даулетбекова, Атабай, Б.Момышулы, Бейбитшилик, Бериккара, И.Коксалова, К.Сауирбаева, К.Кошманбетова, Кожагаппар, Койгелди батыр, М.Сулейменова, Маслопром, Наурыз, Т.Рыскулова, Уштобе села Майтобе.
Избирательный участок № 407
Место нахождение: село Кожагаппар, улица Ш.Елеусизулы № 17, сельский клуб.
Границы: дома улиц Е.Жуманкулова, Р.Мырзахметулы, Ш.Елеусизов села Кожагаппар.
Избирательный участок № 408
Место нахождение: село Есейхан, улица А.Омарулы № 7, дом культуры.
Границы: дома улиц А.Омарбекулы, Есейхан, З.Камысбекулы, Карашат, К.Тажибекулы, Т.Пазылбекулы села Есейхан.
Избирательный участок № 409
Место нахождение: село Каскабулак, улица Тауелсиздик № 4, сельский клуб.
Границы: дома улиц Астана, Байтерек, Бейбитшилик, Жибек жолы, Ж.Баласагун, Тамды Аулие, Тауелсиздик села Каскабулак.
Избирательный участок № 410
Место нахождение: село Караой, улица Б.Асанбайулы № 32, средняя школа Бирлестик.
Границы: дома улицы Байжан села Караой.
Избирательный участок № 411
Место нахождение: город Каратау, улица Б.Момышулы № 75, средняя школа имени М.Ауезова.
Границы: дома улиц Геолога, К.Берикбайулы, М.Есжанулы, Ш.Омирзакулы, Ш.Уалиханова, И.Жансугирова, К.Сугирбаева, А.Жангелдина, М.Шеримулы, Талас, Шолактау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаева, А.Сухамбаева, Казыбек би, Толе би города Каратау;
Дома № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53 улицы Айтеке би города Каратау;

Талас ауданында сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Талас ауданы әкімінің 2026 жылғы 1 маусымдағы № 03-02 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Талас аудандық сайлау комиссиясының келісімімен Талас ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талас ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Талас ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі электрондық көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғаннан кейін Жамбыл облысы Талас ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талас ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Жүнісбеков
"Келісілді"
Талас аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
_________________Е.Мамадияров
"____" _____________ 2026 жыл.
Талас ауданы әкімінің
2026 жылғы "___" ______________ №_____
шешіміне қосымша
Талас ауданы аумағындағы сайлау учаскелері
№ 388 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл ауылы, Ж.Дүрімбетов көшесі №10, Ақкөл орта мектебі.
Шекарасы: Ақкөл ауылының Ақ отау, А.Құнанбаев, Ә.Сағынтайұлы, Ә.Сатыбалдин, А.Тоқтарбаев, Д.Қонаев, Еңбек ерлері, Есей би, Ж.Жабаев, Ж.Дүрімбетов, Қ.Атшабаров, Көшек батыр, Ойық, Сапақ датқа, С.Бертаев, Т.Рысқұлов көшелерінің үйлері, С.Шәкіров көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 үйлер.
№ 389 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақкөл ауылы, М.Әуезов көшесі № 65, Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Ақкөл ауылының Аса, Б.Момышұлы, Бөлтірік шешен, Е.Тәжімбетов, Е.Көлбаев, Қазақстан, М.Ғабдуллин, М.Әуезов көшелерінің үйлері, С.Шәкіров көшесінің № 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер.
№ 390 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: С.Шәкіров ауылы, О.Жылымбет көшесі №28, мәдениет үйі.
Шекарасы: С.Шәкіров ауылының А.Құнанбаев, Ә.Орынбеков, Ақөзек, Алғабас, Ә.Төреханов, Ә.Әбденбаев, Д.Қонаев, Қ.Егенбердиев, О.Жылымбетов, Ш.Уәлиханов көшелерінің үйлері.
№ 391 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аққұм ауылы, Д.Қонаев көшесі №10, ауылдық клуб.
Шекарасы: Аққұм ауылының Б.Тоқтықожаұлы, Д.Қонаев, С.Сейфуллин, Т.Рысқұлов, Т.Төлебаев көшелерінің және Жаңақоныс бөлімшесінің үйлері.
№ 392 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бостандық ауылы, Р.Байжанов көшесі № 13, Алғабас орта мектебі.
Шекарасы: Бостандық ауылының А.Кұнанбаев, Б.Шанбаев, Ж.Жабаев, Жұмабай, Нұрлы Жол, Р.Байжанов, С.Абдиев, Т.Сәбденбеков көшелерінің үйлері.
№ 393 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Талапты ауылы, Ә.Райқұлов көшесі № 10, Талапты орта мектебі.
Шекарасы: Талапты ауылының Әбдікәрім, Жүсіп, Исақұл, Итемген, Мұзаппар көшелерінің үйлері.
№ 394 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бөлтірік шешен ауылы, Р.Сұлтанбек көшесі № 17, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Бөлтірік шешен ауылының Нұралы, Р.Сұлтанбеков, С.Шәкіров, С.Сабыралиев, Т.Рысқұлов, Ферма көшелерінің үйлері.
№ 395 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көшек батыр ауылы, Ж.Жабаев көшесі № 9, Жамбыл атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Көшек батыр ауылының Жақай молда, Ж.Жабаев, Қ.Шонтиев, Қызылжар, О.Жандосов көшелерінің үйлері.
№ 396 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Үшарал ауылы, Ә.Сағынтаев көшесі № 5, Ә.Сағынтаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Үшарал ауылының А.Құнанбаев, Ә.Сағынтаев, Амантоғай, Бозарық, Е.Удербаев, Е.Шөмішбайұлы, Ж.Бөпетаев, Мешіт, Ферма, Шығыс көшелерінің үйлері.
№ 397 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қайыр ауылы, Қайыр көшесі № 12, Абай атындағы негізгі мектебі.
Шекарасы: Қайыр ауылының Қайыр көшесінің үйлері, Арал және Әбілда би елді мекендерінің үйлері.
№ 398 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тамабек ауылы, А.Иманов көшесі № 2, Амангелді атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Тамабек ауылының А.Иманов, Д.Оразбаев, М.Ташкенбаев, Ынтымақ көшелерінің үйлері.
№ 399 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ойық ауылы, С.Шәкіров көшесі № 14, Д.Қонаев атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Ойық ауылының А.Құнанбаев, Ә.Тәжімбетов, Г.Мұратбаев, Ж.Жабаев, Жауатар, Ойық, С.Шәкіров, С.Молдабеков, Т.Рысқұлов көшелерінің үйлері.
№ 400 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тұрымқұл ауылы, М.Мәметова көшесі № 7, Жаңатұрмыс негізгі мектебі.
Шекарасы: Тұрымқұл ауылының А.Иманов, Жаңатоған, М.Мәметова, Т.Тоқтаров көшелерінің үйлері.
№ 401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сейілбек ауылы, Бөлтірік шешен көшесі № 3, Ш.Смаханұлы атындағы негізгі мектебі.
Шекарасы: Сейілбек ауылының Бөлтірік шешен, Б.Бітібаев, Илебай датқа, Кеңес көшелерінің үйлері.
№ 402 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ойық ауылы, Т.Рысқұлов көшесі № 37, денешынықтыру-сауықтыру кешені.
Шекарасы: Ойық ауылының Бейбіт би, С.Нұрғожаев, Қ.Көпежанов, Ж.Айтқұлов көшелерінің үйлері.
№ 403 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызыләуіт ауылы, Д.Дүйсенбин көшесі № 57, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Қызыләуіт ауылының А.Кұнанбаев, Д.Дүйсенбин, Е.Тұрлыбайұлы, Есей, П.Есенбекұлы көшелерінің үйлері.
Ақтөбе ауылының Ж.Тұрғынбайұлы, Сапақ датқа көшелерінің үйлері.
№ 404 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көктал ауылы, С.Сейфуллин көшесі № 7, ауылдық мәдениет үйі.
Шекарасы: Көктал ауылының А.Құнанбаев, Абылайхан, Әйтеке би, Айтуған, Ақсай, А.Пушкин, А.Чехов, А.Байтұрсынұлы, Ғ.Мұратбаев, Есейхан батыр, Ж.Жабаев, Қазыбек би, М.Горький, М.Мәметова, Набережная, Приозерная, Садовая, С.Сейфуллин, Тәуелсіздік, Шахтер, Ш.Уәлиханов, Ш.Смаханұлы көшелерінің үйлері.
№ 405 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Тамды ауылы, Ш.Әбілдаев көшесі № 3, мәдениет үйі.
Шекарасы: Тамды ауылының А.Бекболатов, Б.Жұбаев, М.Тілепбергенов, Ш.Әбілдаев көшелерінің үйлері.
№ 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Майтөбе ауылы, И.Көксалов көшесі № 1, ауылдық клуб.
Шекарасы: Майтөбе ауылының А.Құнанбаев, А.Дәулетбеков, Атабай, Б.Момышұлы, Бейбітшілік, Берікқара, И.Көксалов, Қ.Сәуірбаев, Қ.Қошманбетов, Қожағаппар, Қойгелді батыр, М.Сүлейменов, Маслопром, Наурыз, Т.Рысқұлов, Үштөбе көшелерінің үйлері.
№ 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қожағаппар ауылы, Ш.Елеусізұлы көшесі № 17, ауылдық клуб.
Шекарасы: Қожағаппар ауылының Е.Жұманқұлов, Р.Мырзахметұлы, Ш.Елеусізов көшелерінің үйлері.
№ 408 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есейхан ауылы, А.Омарұлы көшесі № 7, мәдениет үйі.
Шекарасы: Есейхан ауылының А.Омарұлы, Есейхан, З.Қамысбекұлы, Қарашат, К.Тәжібекұлы, Т.Пазылбекұлы көшелерінің үйлері.
№ 409 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қасқабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 4, ауылдық клуб.
Шекарасы: Қасқабұлақ ауылының Астана, Байтерек, Бейбітшілік, Жібек жолы, Ж.Баласағұн, Тамды Әулие, Тәуелсіздік көшелерінің үйлері.
№ 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қараой ауылы, Б.Асанбайұлы көшесі № 32, Бірлестік орта мектебі.
Шекарасы: Қараой ауылының Байжан көшесінің үйлері.
№ 411 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі № 75, М.Әуезов атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратау қаласының Геолог, К.Берікбайұлы, М.Есжанұлы, Ш.Өмірзақұлы, Ш.Уәлиханов, І.Жансүгіров, Қ.Сүгірбаев, Ә.Жангелдин, М.Шерімұлы, Талас, Шолақтау, Тау самалы, Мамыр, Тамды, А.Байходжаев, А.Сухамбаев, Қазыбек би, Төле би көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің № 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55 үйлері;

Переулок И.Жансугирова, 1-переулок Толе би, 2-переулок Толе би, переулок Шахтерской, переулок Тамды Аулие города Каратау;
Дома № 2, 3, 3а, 4, 5, 6 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома № 75, 76, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 100, 100а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118/1, 118/2, 120, 122, 124, 126, 128, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 улицы Тамды Аулие города Каратау;
Дома № 73, 75а, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 улицы Есейхан города Каратау;
Дома № 11, 13, 19г, 21, 22а, 23, 23а, 25, 26, 27, 27а, 27в, 64, 66, 68, 70, 72, 75у, 80а, 84, 92, 94, 107, 107а, 111, 156, 158, 174, 236, 237, 238 улицы Б.Момышулы города Каратау.
Избирательный участок № 412
Место нахождение: город Каратау, улица М.Дулатова № 23, средняя школа имени С.Сейфуллина.
Границы: дома улиц К.Азербаева, Ы.Дукенулы, О.Жандосова, Железнодорожная, Акан сери, Б.Карашаулы, Домалак ана, К.Сатпаева, Кошек батыр, Н.Егенбердиева, Арыстанбаб баба, М.Дулатова, Г.Муратбаева, Ж.Аймауытова города Каратау;
Дома № 41, 43, 44, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 80, 83, 85, 87, 89, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97а, 98, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 163, 165, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187а, 189, 191-1, 193, 195, 197, 199, 201, 203 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок Железнодорожная города Каратау;
Дома улицы Красная дачи "Строитель" города Каратау.
Избирательный участок № 413
Место нахождение: город Каратау, улица Санырык Батыра № 25, Детская школа искусств.
Границы: Дома № 1, 2-1, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28 улицы Айтеке би города Каратау;
Дома № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома № 1, 2, 3а, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 улицы Е.Умирова города Каратау;
Дома № 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а, 27 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының І.Жансүгіров бұрылысы, Төле би 1-бұрылысы, Төле би 2-бұрылысы, Шахтер бұрылысы, Тамды Әулие бұрылысы;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің № 2, 3, 3А, 4, 5, 6 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды Әулие көшесінің № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 90, 91, 92, 93, 96, 98, 100, 100А, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118/1, 118/2, 120, 122, 124, 124 А, 126, 128, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Шахтер көшесінің № 73, 75а, 77, 78, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99а, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118 үйлері;
Қаратау қаласының Есейхан көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің № 11, 13, 19Г, 21, 22А, 23, 23А, 25, 26, 27, 27А, 27в, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 75У, 80А, 84, 92, 94, 107, 107А, 111, 156, 158, 174, 236, 237, 238 үйлері.
№ 412 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, М.Дулатов көшесі № 23, С.Сейфуллин атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратау қаласының К.Әзірбаев, Ы.Дүкенұлы, О.Жандосов, Железнодорожная, Ақан сері, Б.Қарашаұлы, Домалақ ана, Қ.Сәтбаев, Көшек батыр, Н.Егембердиев, Арыстанбаб баба, М.Дулатов, Ғ.Мұратбаев, Ж.Аймауытов көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің № 41, 43, 44, 45, 47, 47а, 49, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 77, 77а, 79, 79-1, 80, 83, 85, 87, 89, 91-1, 91-2, 91-3, 91-4, 93-1, 97а, 98, 101, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 125, 127, 129, 131, 132, 133, 135, 137, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 149, 151, 153а, 157-1, 157-2, 159-1, 161-1, 161-2, 163, 165, 171, 173, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 187а, 189, 191-1, 193, 195, 197, 199, 201, 203 үйлері;
Қаратау қаласының Железнодорожная бұрылысы;
Қаратау қаласы "Строитель" саяжайының Красная көшесінің үйлері.
№ 413 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Саңырық батыр көшесі № 25, Балалар өнер мектебі.
Шекарасы: Қаратау қаласының Әйтеке би көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28 үйлері;
Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің № 1, 2, 3, 3а, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25а үйлері;

Дома № 1, 3, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50 улицы А.Кунанбаева города Каратау;
Дома № 4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 улицы Койгелды батыра города Каратау;
Дома № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 улицы Ж.Жабаева города Каратау;
Дома улиц Т.Койшыгараулы, К.Жаркынбекова, И.Сеченова, Т.Токтарова, П.Качесова, А.Павлова, К.Жатканбаева, С.Бертаева, М.Ауезова и А.Чехова города Каратау;
Переулок Абая, переулок Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома № 1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а- 2, 5а-1, 5а-2 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 улицы Д.Конаева города Каратау;
Дома № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 улицы Желтоксан города Каратау;
Дома № 20, 22, 27, 29, 31, 33, 35, 35А улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома № 3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 улицы Шахтерская города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 улицы Тамды Аулие города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 улицы Санырык батыра города Каратау;
Дома № 2, 6, 12 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 улицы Рысбек батыра города Каратау.
Избирательный участок № 414
Место нахождение: город Каратау, улица Б.Момышулы №3Б, физкультурно-оздоровительный комплекс.
Границы: дома № 39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 66 улицы Н.Акынбекулы города Каратау;
Дома № 38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 улицы Рысбек батыра города Каратау;
Дома № 27, 29, 31, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68 улицы Е.Омирова города Каратау;
Дома № 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39-2, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69 улицы К.Токтыбайулы города Каратау;

Қаратау қаласының А.Құнанбаев көшесінің № 1, 3, 8, 10, 11, 12, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 38/1, 39, 40, 41, 42, 43, 47, 48, 49, 50 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелді батыр көшесінің № 4, 9, 15, 18, 21, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Ж.Жабаев көшесінің № 3, 4, 5, 10, 14, 15, 16, 17а, 18, 22, 24 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Қойшығараұлы, Қ.Жарқынбеков, И.Сеченов, Т.Тоқтаров, П.Качесов, А.Павлов, Қ.Жатқанбаев, С.Бертаев, М.Әуезов және А.Чехов көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының А.Құнанбаев бұрылысы, Н.Ақынбекұлы бұрылысы;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің № 1а-1, 1а-2, 3а-1, 3а-2, 5а-1, 5а-2 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің № 1, 2, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің № 20, 22, 27/1, 27/2, 27/3, 29/1, 31/1, 31/2, 31А, 33, 35, 35А үйлері;
Қаратау қаласының Шахтер көшесінің № 3, 5, 7, 8-1, 8-2, 9, 10, 11, 12, 13, 14-1; 14-2, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 24-1, 24-2, 26-1, 26-2, 28-1, 28-3, 25-1, 25-2, 27-2, 31, 33, 34, 35, 36, 40, 43, 46, 47, 49, 49а, 50а, 50б, 51, 54, 55, 56, 59, 61, 64, 65, 67, 69, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Тамды Әулие көшесінің № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 22, 24, 11а, 31-2, 32-1, 32-2, 33, 34-1, 34-2, 35, 36-2, 37, 38-1, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 61а, 63, 64, 67, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырық батыр көшесінің № 1, 2, 3, 5, 7, 8, 10-1, 10-2, 12, 12а, 21, 27, 29, 31, 33, 35-1, 35-2, 35-3, 35-4 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің № 2, 6, 12 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7а, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 15, 16, 17, 18а, 18б, 20, 21, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 30, 33, 35, 37 үйлері.
№ 414 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Б.Момышұлы көшесі №3Б, денешынықтыру-сауықтыру кешені.
Шекарасы: Қаратау қаласының Н.Ақынбекұлы көшесінің № 39, 40, 40/1, 40а, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65а, 66 үйлері;
Қаратау қаласының Рысбек батыр көшесінің № 38, 40, 43, 44, 45, 47, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69 үйлері;
Қаратау қаласының Е.Өміров көшесінің № 27, 29, 31, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 66, 68 үйлері;
Қаратау қаласының К.Тоқтыбайұлы көшесінің № 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39-2, 40, 41, 42, 43, 43а, 44, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 67, 69 үйлері;

Дома № 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 улицы А.Кунанбаева города Каратау;
Дома № 25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 улицы Койгелди батыра города Каратау;
Дома № 23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 улицы Жамбыла города Каратау;
Дома № 1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 улицы К.Рыскулбекова города Каратау;
Дома № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 улицы Д.Конаева города Каратау;
Дома улиц А.Шымырулы, Ю.Алексеева, М.Маметовой, А.Пушкина, Фабричная, А.Момбекова, К.Назарбекова города Каратау;
Дома № 24, 26-1, 26-2, 28а улицы Желтоксана города Каратау;
Дома № 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/11, 12, 12/1, 13, 13А, 13Б, 15, 18, 20, 21, 25, 32 улицы Р.Султанбека города Каратау;
Дома № 28, 30, 34 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дома № 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома № 32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 улицы Санырык батыра города Каратау;
Дома № 9, 38, 42, 44, 48, 50, 76 улицы Б.Момышулы города Каратау.
Избирательный участок № 415
Место нахождение: город Каратау, улица А.Акшораева № 12, школа-лицей.
Границы: Дома № 41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 улицы А.Молдагуловой города Каратау;
Дом № 7 улицы Т.Рыскулова города Каратау;
Дома № 1, 1А, 3, 5,7, 9, 9/78, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23 улицы А.Акшораева города Каратау.
Избирательный участок № 416
Место нахождение: город Каратау, 3 микрорайон № 9, средняя школа имени Ш.Уалиханова.
Границы: Дома №3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 15, 20, 21, 22, 23, 25, 25, 26, 28, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 41 № 3-го микрорайона города Каратау;
Дома 5-го микрорайона города Каратау;
Дома улиц Котырбулак, Таубоктери и Наурыз города Каратау.
Избирательный участок № 417
Место нахождение: город Каратау, улица К.Кошманбетова № 2, частное здание.
Границы: улицы Ш.Кудайбердиева, А.Байтурсынулы, С.Шакирова, С.Сейфуллина, К.Татибаева, К.Кошманбетова, Д.Нурпеисовой, К.Шырынбекулы, А.Байзатова, М.Жумабаева, Ш.Смаханулы, Жартас и Б.Майлина города Каратау;
Дома № 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5, 6-1, 6-2, 8-1, 8-2, 10-1, 10-2, 12-1, 12-2 улицы А.Молдагуловой города Каратау;

Қаратау қаласының А.Құнанбаев көшесінің № 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 үйлері;
Қаратау қаласының Қойгелді батыр көшесінің № 25а, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 150 үйлері;
Қаратау қаласының Ж.Жабаев көшесінің № 23, 25, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлері;
Қаратау қаласының Қ.Рысқұлбеков көшесінің № 1, 2, 3, 5, 6-1, 6-2, 7, 8-1, 8-2, 9, 11, 13, 15, 17, 19-1, 19-2, 21 үйлері;
Қаратау қаласының Д.Қонаев көшесінің № 10, 12, 14, 15, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 32, 33, 34, 35 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шымырұлы, Ю.Алексеев, М.Мәметова, А.Пушкин, Фабричная, Ә.Момбеков, Қ.Назарбекұлы көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Желтоқсан көшесінің № 24, 26-1, 26-2, 28а үйлері;
Қаратау қаласының Р.Сұлтанбек көшесінің № 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 10/11, 12, 12/1, 13, 13А, 13Б, 15, 18, 20, 21, 25, 32 үйлері;
Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің № 28, 30, 34 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің № 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 37, 40-1, 40-2, 42-1, 42-2, 44-1, 44-2, 44а, 45, 46а, 48, 54, 55, 57, 58, 59 үйлері;
Қаратау қаласының Саңырық батыр көшесінің № 32, 36, 41, 43, 44-1, 44-2, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 57-1, 57-2, 65, 71 үйлері;
Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің № 9, 38, 42, 44, 48, 50, 76 үйлері.
№ 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Ә.Ақшораев көшесі № 12, № 1 мектеп-лицей.
Шекарасы: Қаратау қаласының Ә.Молдағұлова көшесінің № 41, 45А, 53, 55, 57, 59, 61 үйлері;
Қаратау қаласының Т.Рысқұлов көшесінің № 7 үй;
Қаратау қаласының Ә.Ақшораев көшесінің № 1, 1А, 3, 5,7, 9, 9/78, 10, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23 үйлері.
№ 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы № 9, Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратау қаласының 3-ші мөлтек ауданының 3, 4, 5, 5А, 6, 6А, 15, 20, 21, 22, 23, 25, 25, 26, 28, 30, 31, 35, 36, 37, 38А, 40, 41 үйлері;
Қаратау қаласының 5 мөлтек ауданының үйлері;
Қаратау қаласының Қотырбұлақ, Таубөктері, Наурыз көшелерінің үйлері.
№ 417 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, Қ.Қошманбетов көшесі № 2, жеке ғимарат
Шекарасы: Қаратау қаласының Ш.Құдайбердиев, А.Байтұрсынұлы, С.Шәкіров, С.Сейфуллин, Т.Тәттібаев, Қ.Қошмамбетов, Д.Нұрпейісова, Қ.Шырынбекұлы, А.Байзатов, М.Жұмабаев, Ш.Смаханұлы, Жартас, Б.Майлин көшелерінің үйлері;
Қаратау қаласының Әлия Молдағұлова көшесінің № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2У, 3А, 4-2, 4-3, 4-4, 6-1, 6-2, 6У, 8, 8/1, 10, 10/2, 12/2, 15 үйлері;

Дома № 34, 40, 44, 46, 48 улицы Есейхана города Каратау;
Дома № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 улицы Ы.Алтынсарина города Каратау;
Дома № 1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 улицы А.Иманова города Каратау;
Переулок С.Шакирова, переулок Рысбек батыра и 2 переулок А.Кунанбаева;
Дома улиц Алмалы, Жүзімді, Күншуақ, Таң самалы, Дорожная, Жайсаң, Жетісу, Жіделі, Көкорай, Көктем, Қызылжар, Құлпынай, Қызылтаң, Лашын, Қырмызы, Жағалаулы, Ақтоған, Күреңбел, Мерей, Тұма, Светлая, Шұрайлы, Жұпарлы, Нұрлы, Рауан, Гүлдер, Аялы, Шиелі, Шырайлы дачи "Флора" города Каратау.
Избирательный участок № 518
Место нахождение: город Каратау, 3 микрорайон № 45Б, средняя школа имени А.Пушкина.
Границы: дома № 2, 4, 6, 12, 14 улицы Б.Момышулы город Каратау;
Дома № 2, 2/10, 3, 5, 6, 6/3, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20/8, 20В, 21, 23, 26 улицы И.Панфилова города Каратау;
Дома № 3, 6, 7, 7а, 8, 51 улицы А.Шейна города Каратау;
Дома № 43, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 72, 75, 75/1, 75/2, 84, 86, 90, 91, 101, 103 3-го микрорайона города Каратау.

Қаратау қаласының Есейхан көшесінің № 34, 40, 44, 46, 48 үйлері;
Қаратау қаласының Ы.Алтынсарин көшесінің № 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90 үйлері;
Қаратау қаласының А.Иманов көшесінің № 1, 2-1, 2-2, 4-1, 4-2, 7, 11, 13, 15, 19а, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39 үйлері;
Қаратау қаласының С.Шәкіров бұрылысы, Рысбек батыр 1-ші және 2-ші бұрылыстары, А.Құнанбаев 2-ші бұрылысы;
Қаратау қаласының "Флора" саяжайының Алмалы, Жүзімді, Күншуақ, Таң самалы, Дорожная, Жайсаң, Жетісу, Жіделі, Көкорай, Көктем, Қызылжар, Құлпынай, Қызылтаң, Лашын, Қырмызы, Жағалаулы, Ақтоған, Күреңбел, Мерей, Тұма, Светлая, Шұрайлы, Жұпарлы, Нұрлы, Рауан, Гүлдер, Аялы, Шиелі, Шырайлы көшелерінің үйлері.
№ 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қаратау қаласы, 3 мөлтек ауданы № 45Б, А.Пушкин атындағы орта мектебі.
Шекарасы: Қаратау қаласының Б.Момышұлы көшесінің № 2, 4, 6, 8,10, 12, 14 үйлері;
Қаратау қаласының И.Панфилов көшесінің № 2, 2/10, 3, 5, 6, 6/3, 10А, 12, 14, 16, 18, 20, 20/8, 20В, 21, 23, 26 үйлері;
Қаратау қаласының А.Шейн көшесінің № 3, 6, 7, 7а, 8, 51 үйлері;
Қаратау қаласының 3 мөлтек ауданы № 43, 45, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 57, 59, 64, 65, 67, 68, 69, 72, 75, 75/1, 75/2, 84, 86, 90, 91, 101, 103 үйлер.