О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 58-3 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 27 января 2026 года № 60-2
Жуалынский районный маслихат ПРИНЯЛ РЕШЕНИЕ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 58-3 "о районном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 452 854 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 792 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 60 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 546 715 тысяч тенге.
2) затраты – 8 452 854 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 86 114 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 168 675 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 82 561 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 86 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 86 114 тысяч тенге:
поступление займов – 168 675 тысяч тенге;
погашение займов – 82 561 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 58-3 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 60-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 58-3 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жалдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 452 854 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 792 139 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 60 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 546 715 мың теңге.
2) шығындар – 8 452 854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 86 114 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 168 675 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 82 561 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 86 114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 86 114 мың теңге:
қарыздар түсімі – 168 675 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 82 561 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.