О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 57-2 "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 18 мая 2026 года № 63-2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата "О районном бюджете на 2026 – 2028 годы" от 22 декабря 2025 года №57-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 219812) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026 – 2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 , в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 8242272 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6044859 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 109048 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2036365 тысяч тенге;
2) затраты – 8283070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168941 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 233550 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 64609 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 209739 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (профицита) – 209739 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Байзақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-2 "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 18 мамырдағы № 63-2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №57-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №219812 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026 – 2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8242272 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6044859 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 109048 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52000 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 2036365 мың теңге;
2) шығындар – 8283070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168941 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 233550 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 64609 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 209739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 209739 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.