О внесении изменений и дополнения в решение акима города Тараз от 29 января 2026 года № 2 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 30 апреля 2026 года № 4
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 29 января 2026 года № 2 "Об образовании избирательных участков" следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения избирательные участки № 42, 91, 162, 463, 465, 472, 490, 491, 498, 505, 506, 507, 508, 510, 517, 520, 524 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 42
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Мамбет батыра 25А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 50 имени О.Жолдасбекова отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома улицы Алатауской,
дома улицы Абилсеита Айканова,
дома улицы Касыма Аманжолова,
дома переулка Касыма Аманжолова,
дома улицы Жаксылыка Ушкемпирова,
дома 2-переулка Алатауского,
дома 1-тупика улицы Алатауской,
дома 2-тупика улицы Алатауской,
дома 143-217 (нечетная сторона), 144-214К (четная сторона) улицы Сенкибай батыра,
дома улицы Естая Жанболатова,
дома тупика Звездного,
дома улицы Аулие-Ата,
дома тупика Аулие-Ата,
дома улицы Пригородной,
дома проезда Пригородного,
дома улицы Пацаева,
дома улицы Добровольского,
дома улицы Волкова,
дома тупика Волкова,
дома улицы Ровненской,
дома переулка Ровненского,
дома проезда Ровненского,
массив "Хамукат": дома улицы Букар жырау,
дома улицы Ж.Болатова,
дома улицы Коктобе,
дома улицы Аккоз батыра,
дома улицы Жанасаз,
дома улицы Смаиылова,
дома переулка Смаиылова,
дома улицы Мамбет батыра,
дома 1-переулка Мамбет батыра,
дома 2-переулка Мамбет батыра,
дома 3-переулка Мамбет батыра,
дома тупика Мамбет батыра,
жилой массив "Родничок 1": дома улицы Базарбай.
Избирательный участок № 91
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Шолдала", улица Кумшагалская 4, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 55 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Шолдала":
дома улицы Кумшагалской,
дома улицы Токтаназара Дуйсембаева,
дома улицы Сулутор,
дома улицы Кызылжар,
дома улицы Сарыозек,
дома улицы Сапаркент,
дома улицы Науирзек,
дома улицы Когалы,
дома улицы Карабулак,
жилой массив "Победа": дома улицы Парасат,
дома 1-переулка Парасат,
дома 2-переулка Парасат,
дома 3-переулка Парасат,
дома 4-переулка Парасат,
дома 5-переулка Парасат,
дома улицы Баянтау,
дома улицы Рауан,
дома улицы Кызыларай,
дома улицы Жусан,
дома улицы Жолашар,
дома улицы Канагат,
дома улицы Ыдырыс,
дома улицы Кусжолы,
дома улицы Сулукол,
жилой массив "Металлист": дома улицы Шынбулак,
дома улицы Алтынкол,
дома улицы Акжурек,
жилой массив "Силикатчик": дома улицы Зангар,
дома улицы Теректи,
дома улицы Шырша,
жилой массив "Восход": дома улицы Кендала,
дома улицы Кундызды,
дома переулка Набережного,
дома улицы Байкала,
дома улицы Тарлан,
дома улицы Ынталы,
дома улицы Каракат,
дома улицы Кокжиек,
дома улицы Кайынды,
дома улицы Гулзар,
дома улицы Еркиндик,
жилой массив "Юбилейный": дома улицы Макпал,
дома улицы Сыбызгы,
дома улицы Салауат,
дома улицы Карлыга,
дома улицы Толкын,
дома улицы Жанартау,
дома улицы Жанатурмыс,
дома улицы Жанаконыс,
дома улицы Кеншалгын,
дома улицы Музарт,
дома улицы Масаты,
дома улицы Коныраулы,
дачный массив "Дорожник": дома улицы Арычной,
дома улицы Горной,
дома улицы Конной,
дома улицы Пионер лагеря,
дома улицы Речной,
дома улицы Родниковой,
дома тупика Родникового,
дома улицы Розовой,
дома улицы Смирновской,
дома улицы Центральной.
Избирательный участок № 162
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бектобе", улица Асылтас 136, здание дома культуры массива "Бектобе" государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Бектобе":

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2026 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласының әкімінің 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық заңы 23-бабының 1-тармағына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2026 жылғы 29 қаңтардағы № 2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 42, 91, 162, 463, 465, 472, 490, 491, 498, 505, 506, 507, 508, 510, 517, 520, 524 сайлау учаскелері жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"№ 42 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Мәмбет батыр көшесі 25А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Ө.Жолдасбеков атындағы № 50 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, Алатау көшесінің үйлері,
Әбілсейіт Айқанов көшесінің үйлері,
Қасым Аманжолов көшесінің үйлері,
Қасым Аманжолов тұйық көшесінің үйлері,
Жақсылық Үшкемпіров көшесінің үйлері,
Алатау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Алатау көшесінің 1-кірме жолының үйлері,
Алатау көшесінің 2-кірме жолының үйлері,
Сеңкібай батыр көшесінің 143-217 (тақ сан жағы), 144-214К (жұп сан жағы) үйлері,
Естай Жанболатов көшесінің үйлері,
Звездный кірме жолының үйлері,
Әулие-Ата көшесінің үйлері,
Әулие-Ата кірме жолының үйлері,
Пригородный көшесінің үйлері,
Пригородный өтпе жолының үйлері,
Пацаев көшесінің үйлері,
Добровольский көшесінің үйлері,
Волков көшесінің үйлері,
Волков кірме жолының үйлері,
Ровненский көшесінің үйлері,
Ровненский тұйық көшесінің үйлері,
Ровненский өтпе жолының үйлері,
"Қамұқат" алабы: Бұқар жырау көшесінің үйлері,
Ж.Болатов көшесінің үйлері,
Көктөбе көшесінің үйлері,
Ақкөз батыр көшесінің үйлері,
Жаңасаз көшесінің үйлері,
Смаиылов көшесінің үйлері,
Смаиылов тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 1-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 2-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр 3-тұйық көшесінің үйлері,
Мәмбет батыр кірме жолының үйлері,
"Родничок 1" тұрғын үй алабы: Базарбай көшесінің үйлері.
№ 91 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Шөлдала" шағынауданы, Құмшағал көшесі 4, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 55 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Шөлдала" шағынауданы:
Құмшағал көшесінің үйлері,
Тоқтаназар Дүйсембаев көшесінің үйлері,
Сұлутөр көшесінің үйлері,
Қызылжар көшесінің үйлері,
Сарыөзек көшесінің үйлері,
Сапаркент көшесінің үйлері,
Нәуірзек көшесінің үйлері,
Қоғалы көшесінің үйлері,
Қарабұлақ көшесінің үйлері,
"Победа" тұрғын үй алабы: Парасат көшесінің үйлері,
Парасат 1-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 2-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 3-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 4-тұйық көшесінің үйлері,
Парасат 5-тұйық көшесінің үйлері,
Баянтау көшесінің үйлері,
Рауан көшесінің үйлері,
Қызыларай көшесінің үйлері,
Жусан көшесінің үйлері,
Жолашар көшесінің үйлері,
Қанағат көшесінің үйлері,
Ыдырыс көшесінің үйлері,
Құсжолы көшесінің үйлері,
Сұлукөл көшесінің үйлері,
"Металлист" тұрғын үй алабы: Шыңбұлақ көшесінің үйлері,
Алтынкөл көшесінің үйлері,
Ақжүрек көшесінің үйлері,
"Силикатчик" тұрғын үй алабы: Заңғар көшесінің үйлері,
Теректі көшесінің үйлері,
Шырша көшесінің үйлері,
"Восход" тұрғын үй алабы: Кеңдала көшесінің үйлері,
Құндызды көшесінің үйлері,
Набережный тұйық көшесінің үйлері,
Байқала көшесінің үйлері,
Тарлан көшесінің үйлері,
Ынталы көшесінің үйлері,
Қарақат көшесінің үйлері,
Көкжиек көшесінің үйлері,
Қайыңды көшесінің үйлері,
Гүлзар көшесінің үйлері,
Еркіндік көшесінің үйлері,
"Юбилейный" тұрғын үй алабы: Мақпал көшесінің үйлері,
Сыбызғы көшесінің үйлері,
Салауат көшесінің үйлері,
Қарлыға көшесінің үйлері,
Толқын көшесінің үйлері,
Жанартау көшесінің үйлері,
Жаңатұрмыс көшесінің үйлері,
Жаңақоныс көшесінің үйлері,
Кеңшалғын көшесінің үйлері,
Мұзарт көшесінің үйлері,
Масаты көшесінің үйлері,
Қоңыраулы көшесінің үйлері,
"Дорожник" саяжай алабы: Арычный көшесінің үйлері,
Горный көшесінің үйлері,
Конный көшесінің үйлері,
Пионер лагерь көшесінің үйлері,
Речной көшесінің үйлері,
Родниковый көшесінің үйлері,
Родниковый кірме жолының үйлері,
Розовый көшесінің үйлері,
Смирновская көшесінің үйлері,
Центральный көшесінің үйлері.
№ 162 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бектөбе" алабы, Асылтас көшесі 136, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Бектөбе" алабындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, "Бектөбе" алабы:

дома 35-131 (нечетная сторона), 52-136А (четная сторона) улицы Асылтас,
дома улицы Көксай,
дома улицы Бектобе,
дома улицы Тилеуимбет Омар,
дома улицы Байрақ,
дома улицы Жидебай,
дома улицы Қызылтау,
дома улицы Нурлы жол,
дома улицы Булак,
дома улицы Бестоғай,
дома улицы Керей хана,
дома улицы Акмешит,
дома улицы Сагынбека Юсупова,
дома улицы Атбасар,
дома 4-переулка Коктем,
массив "Кызылшарык": дома 133-249 (нечетная сторона), 138-248 (четная сторона) улицы Жамбыла,
дома улицы Бесарыс,
дома улицы Айшырак,
дома улицы Қапшағай,
дома улицы Атшабар,
дома 1-переулка Атшабар,
дома улицы Халипы Берикбаевой,
дома улицы Досымбека Райымбекова,
дома улицы Асинской,
дома улицы Виноградной,
дома улицы Вишневой,
дома улицы Клубничной,
дома улицы Персиковой,
дома улицы Садовой,
дома улицы Сиреневой,
дома улицы Урючной,
дома улицы Цветочной.
Избирательный участок № 463
Центр избирательного участка: город Тараз, улица Домалак Ана 268, здание государственного коммунального казенного предприятия "Жамбылский политехнический высший колледж" управления образования акимата Жамбылской области.
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 1-19 микрорайона "Арай-2",
массив "Арай": дома 266-352 (четная сторона), 376, 744 улицы Домалак Ана.
Избирательный участок № 465
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Акбулым", улица Наурызым 265, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 60 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома улицы Заводской,
дома улицы 2-Заводской,
дома улицы 3-Заводской,
дома улицы Айтбека Байкоразова,
дома 1-9-переулков Строительного,
дома улицы Хмелевского,
дома 1-переулка Хмелевского,
дома 2-переулка Хмелевского,
дома улицы Кайрата Рыскулбекова,
дома улицы Сергея Старикова,
дома улицы Горной,
дома улицы Каримбая Кошмамбетова.
Избирательный участок № 472
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Жалпактобе", улица Жалпактобе 161Д, здание дома культуры имени Шамши Калдаякова массива "Жалпактобе" государственного коммунального казенного предприятия "Городской дом культуры" имени Ыкыласа Дукенулы" отдела культуры и развития языков акимата города Тараз".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Жалпактобе":
дома 2-332 (четная сторона) улицы Жалпактобе,
дома улицы Өлке,
дома улицы Шамши Калдаякова,
дома улицы Шарын,
дома улицы Патыша Юнусовой,
дома улицы Алакөл,
дома улицы Манзуса Ванахуна,
дома улицы Бұқтырма,
дома улицы Дагира Джапарова,
дома улицы Даута Абдуллаева,
дома улицы Ма-Да-Жын,
дома улицы Карима Мусина,
дома улицы Махмута Аширова,
дома улицы Ақтоғай.
Избирательный участок № 490

Асылтас көшесінің 35-131 (тақ сан жағы), 52-136А (жұп сан жағы) үйлері,
Көксай көшесінің үйлері,
Бектөбе көшесінің үйлері,
Тілеуімбет Омар көшесінің үйлері,
Байрақ көшесінің үйлері,
Жидебай көшесінің үйлері,
Қызылтау көшесінің үйлері,
Нұрлы жол көшесінің үйлері,
Бұлақ көшесінің үйлері,
Бестоғай көшесінің үйлері,
Керей хан көшесінің үйлері,
Ақмешіт көшесінің үйлері,
Сағынбек Юсупов көшесінің үйлері,
Атбасар көшесінің үйлері,
Көктем 4-тұйық көшесінің үйлері,
"Қызылшарық" алабы: Жамбыл көшесінің 133-249 (тақ сан жағы), 138-248 (жұп сан жағы) үйлері,
Бесарыс көшесінің үйлері,
Айшырақ көшесінің үйлері,
Қапшағай көшесінің үйлері,
Атшабар көшесінің үйлері,
Атшабар 1-тұйық көшесінің үйлері,
Халипа Берікбаева көшесінің үйлері,
Досымбек Райымбеков көшесінің үйлері,
Асинский көшесінің үйлері,
Виноградный көшесінің үйлері,
Вишневый көшесінің үйлері,
Клубничный көшесінің үйлері,
Персиковый көшесінің үйлері,
Садовый көшесінің үйлері,
Сиреневый көшесінің үйлері,
Урючный көшесінің үйлері,
Цветочный көшесінің үйлері.
№ 463 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, Домалақ Ана көшесі 268, Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының "Жамбыл политехникалық жоғары колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Арай-2" шағынауданының 1-19 үйлері,
"Арай" алабы: Домалақ Ана көшесінің 266-352 (жұп сан жағы), 376, 744 үйлері.
№ 465 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, "Ақбұлым" алабы, Наурызым көшесі 265, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 60 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, Завод көшесінің үйлері,
Завод 2-көшесінің үйлері,
Завод 3-көшесінің үйлері,
Айтбек Байқоразов көшесінің үйлері,
Строительный 1-9-тұйық көшелерінің үйлері,
Хмелевский көшесінің үйлері,
Хмелевский 1-тұйық көшесінің үйлері,
Хмелевский 2-тұйық көшесінің үйлері,
Қайрат Рысқұлбеков көшесінің үйлері,
Сергей Стариков көшесінің үйлері,
Горный көшесінің үйлері,
Кәрімбай Қошмамбетов көшесінің үйлері.
№ 472 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Жалпақтөбе" алабы, Жалпақтөбе көшесі 161Д, "Тараз қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Ықылас Дүкенұлы атындағы "Қалалық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Жалпақтөбе" алабындағы Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, "Жалпақтөбе" алабы:
Жалпақтөбе көшесінің 2-332 (жұп сан жағы) үйлері,
Өлке көшесінің үйлері,
Шәмші Қалдаяқов көшесінің үйлері,
Шарын көшесінің үйлері,
Патыш Юнусова көшесінің үйлері,
Алакөл көшесінің үйлері,
Манзус Ванахун көшесінің үйлері,
Бұқтырма көшесінің үйлері,
Дагир Джапаров көшесінің үйлері,
Даут Абдуллаев көшесінің үйлері,
Ма-Да-Жын көшесінің үйлері,
Карим Мусин көшесінің үйлері,
Махмут Аширов көшесінің үйлері,
Ақтоғай көшесінің үйлері.
№ 490 сайлау учаскесі

Центр избирательного участка: город Тараз, жилой массив "Береке", улица Шалкар 77, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 59 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, жилой массив "Коммунальник":
дома улицы Уркер,
дома улицы Жартас,
дома улицы Акберен,
дома улицы Акгул,
дома улицы Адырна,
дома улицы Емен,
дома улицы Дербес,
дома улицы Раушангул,
дома улицы Саржайлау,
дома улицы Белес,
дома улицы Жулдыз,
дома улицы Таукент,
дома улицы Шабдалы,
дома улицы Кыран,
дома улицы Улар,
дома улицы Улгили,
дома улицы Сабыр,
дома улицы Орнек,
дома улицы Иргели,
дома улицы Тупиковой,
жилой массив "Береке": дома улицы Дария,
дома улицы Бирлестик,
дома улицы Акниет,
дома улицы Ырыс,
дома улицы Шугыла,
дома улицы Шалкар,
дома улицы Мерей,
дома улицы Жаксылык,
дома улицы Бастау,
жилой массив "Алма": дома улицы Вишневой,
дома улицы Яблочной,
дома улицы Абрикосовой,
дома улицы Малиновой,
дома улицы Алчовой,
жилой массив "Победа": дома улицы Сандыктас,
дома улицы Жагажай,
дома улицы Кайрат,
жилой массив "Победа 2": дома улицы Набережной.
Избирательный участок № 491
Центр избирательного участка: город Тараз, учетный квартал 091, здание 6, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 61 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 8-25 микрорайона "Шапағат",
жилой массив "Мичуринец": дома улицы Казына,
дома улицы Наурызгул,
дома улицы Карлыгаш,
дома улицы Наукан,
дома улицы Ойтал,
дома улицы Каракум,
дома улицы Айтау,
дома улицы Маржан,
дома улицы Сайрам,
дома улицы Талды,
дома улицы Мереке,
массив "Кайнар": дома улицы Нургисы Тилендиева,
дома улицы Жайык,
дома улицы Кожа Ахмета Яссауи,
дома улицы Баянауыл,
дома улицы Сауран,
дома улицы Алпамыс батыра,
дома улицы Акдала,
дома улицы Алкея Маргулана,
жилой массив "Родничок": дома переулка 1 Алчового,
дома переулка 1 Гипрозема,
дома переулка 1 Рыночного,
дома переулка 2 Рыночного,
дома улицы Абрикосовой,
дома улицы Алчовой,
дома улицы Арычной,
дома улицы Базарбай,
дома улицы Болотной,
дома улицы Виноградной,
дома улицы Вишневой,
дома улицы Грушевой,
дома улицы Клубничной,
дома улицы Лесной,
дома переулка Магазинного,
дома улицы Малиновой,
дома улицы Мира,
дома переулка Мира,
дома улицы Ореховой,
дома улицы Родниковой,
дома улицы Рыночной,

Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Береке" тұрғын үй алабы, Шалқар көшесі 77, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 59 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Коммунальник" тұрғын үй алабы:
Үркер көшесінің үйлері,
Жартас көшесінің үйлері,
Ақберен көшесінің үйлері,
Ақгүл көшесінің үйлері,
Адырна көшесінің үйлері,
Емен көшесінің үйлері,
Дербес көшесінің үйлері,
Раушангүл көшесінің үйлері,
Саржайлау көшесінің үйлері,
Белес көшесінің үйлері,
Жұлдыз көшесінің үйлері,
Таукент көшесінің үйлері,
Шабдалы көшесінің үйлері,
Қыран көшесінің үйлері,
Ұлар көшесінің үйлері,
Үлгілі көшесінің үйлері,
Сабыр көшесінің үйлері,
Өрнек көшесінің үйлері,
Іргелі көшесінің үйлері,
Тупиковый көшесінің үйлері,
"Береке" тұрғын үй алабы: Дария көшесінің үйлері,
Бірлестік көшесінің үйлері,
Ақниет көшесінің үйлері,
Ырыс көшесінің үйлері,
Шұғыла көшесінің үйлері,
Шалқар көшесінің үйлері,
Мерей көшесінің үйлері,
Жақсылық көшесінің үйлері,
Бастау көшесінің үйлері,
"Алма" тұрғын үй алабы: Вишневый көшесінің үйлері,
Яблочный көшесінің үйлері,
Абрикосовый көшесінің үйлері,
Малиновый көшесінің үйлері,
Алчовый көшесінің үйлері,
"Победа" тұрғын үй алабы: Сандықтас көшесінің үйлері,
Жағажай көшесінің үйлері,
Қайрат көшесінің үйлері,
"Победа 2" тұрғын үй алабы: Набережный көшесінің үйлері.
№ 491 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесiнiң орталығы: Тараз қаласы, Есептік квартал 091, 6 ғимарат, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 61 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, "Шапағат" шағынауданының 8-25 үйлері,
"Мичуринец" тұрғын үй алабы: Қазына көшесінің үйлері,
Наурызгүл көшесінің үйлері,
Қарлығаш көшесінің үйлері,
Науқан көшесінің үйлері,
Ойтал көшесінің үйлері,
Қарақұм көшесінің үйлері,
Айтау көшесінің үйлері,
Маржан көшесінің үйлері,
Сайрам көшесінің үйлері,
Талды көшесінің үйлері,
Мереке көшесінің үйлері,
"Қайнар" алабы: Нұрғиса Тілендиев көшесінің үйлері,
Жайық көшесінің үйлері,
Қожа Ахмет Йассауи көшесінің үйлері,
Баянауыл көшесінің үйлері,
Сауран көшесінің үйлері,
Алпамыс батыр көшесінің үйлері,
Ақдала көшесінің үйлері,
Әлкей Марғұлан көшесінің үйлері,
"Родничок" тұрғын үй алабы: 1 Алчовый тұйық көшесінің үйлері,
1 Гипрозем тұйық көшесінің үйлері,
1 Рыночный тұйық көшесінің үйлері,
2 Рыночный тұйық көшесінің үйлері,
Абрикосовый көшесінің үйлері,
Алчовый көшесінің үйлері,
Арычный көшесінің үйлері,
Базарбай көшесінің үйлері,
Болотный көшесінің үйлері,
Виноградный көшесінің үйлері,
Вишневый көшесінің үйлері,
Грушевый көшесінің үйлері,
Клубничный көшесінің үйлері,
Лесной көшесінің үйлері,
Магазинный тұйық көшесінің үйлері,
Малиновый көшесінің үйлері,
Мир көшесінің үйлері,
Мир тұйық көшесінің үйлері,
Ореховый көшесінің үйлері,
Родниковый көшесінің үйлері,
Рыночный көшесінің үйлері,

жилой массив "Родничок 1": дома 1-переулка Рыночного,
дома улицы Бакшалы,
дома улицы Акбулак,
дома улицы Мейирим,
дома переулка Мейирим,
дома улицы Самсар,
дома улицы Акбакай,
дома улицы Дастур,
дома улицы Акшуак,
дома улицы Актерек,
дома улицы Дидар,
дома улицы Магазинной,
дома улицы Акиык,
дома улицы Жаухар,
дома улицы Кулагер,
дома переулка Родникового,
дома улицы Акбиик,
дома улицы Шынар,
дома улицы Акшатыр,
дома улицы Тобылгы,
дома улицы Акмоншак,
дома переулка Акмоншак,
массив "Акжол": дома улицы Акбулак,
дома улицы Узынтау,
дома улицы Меруерт,
дома улицы Несибе,
дома улицы Балкарагай.
Избирательный участок № 498
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 44, здание коммунального государственного учреждения "Школа-лицей № 3 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42, 44 микрорайона "Байтерек",
массив "Аэропорт": дома улицы Аэропорт,
дома улицы Бериккара,
дома улицы Талгата Бигельдинова,
дома улицы Токтара Аубакирова,
дома улицы Талгата Мусабаева,
дома улицы Тулпар,
дома улицы Томирис.
Избирательный участок № 505
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 1-24 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 506
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Арай":
дома 1-141В, 265 (нечетная сторона), 2А-188 (четная сторона) улицы Домалак Ана,
массив "Коктем": дома 1-115 (нечетная сторона) улицы Нурлана Абишева,
дома 2-переулка Нурлана Абишева,
дома 3-переулка Нурлана Абишева,
дома 4-переулка Нурлана Абишева,
дома 5-переулка Нурлана Абишева,
дома 13-переулка Нурлана Абишева,
дома 1-115 (нечетная сторона), 2-112 (четная сторона) улицы Шәкен Ниязбеков,
дома улицы Ақирек,
дома улицы Ақбастөбе,
дома улицы Сынтас,
дома улицы Сарыжаз,
дома улицы Өренсай,
дома улицы Маралды,
дома улицы Нуркена Абдирова,

"Родничок 1" тұрғын үй алабы: Рыночный 1-тұйық көшесінің үйлері,
Бақшалы көшесінің үйлері,
Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Мейірім көшесінің үйлері,
Мейірім тұйық көшесінің үйлері,
Самсар көшесінің үйлері,
Ақбақай көшесінің үйлері,
Дәстүр көшесінің үйлері,
Ақшуақ көшесінің үйлері,
Ақтерек көшесінің үйлері,
Дидар көшесінің үйлері,
Магазин көшесінің үйлері,
Ақиық көшесінің үйлері,
Жауһар көшесінің үйлері,
Құлагер көшесінің үйлері,
Родниковый тұйық көшесінің үйлері,
Ақбиік көшесінің үйлері,
Шынар көшесінің үйлері,
Ақшатыр көшесінің үйлері,
Тобылғы көшесінің үйлері,
Ақмоншақ көшесінің үйлері,
Ақмоншақ тұйық көшесінің үйлері,
"Ақжол" алабы: Ақбұлақ көшесінің үйлері,
Ұзынтау көшесінің үйлері,
Меруерт көшесінің үйлері,
Несібе көшесінің үйлері,
Балқарағай көшесінің үйлері.
№ 498 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 44, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 3 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданының 27-28, 30-33, 36-37, 39, 41, 42, 44 үйлері,
"Аэропорт" алабы: Аэропорт көшесінің үйлері,
Берікқара көшесінің үйлері,
Талғат Бигелдинов көшесінің үйлері,
Тоқтар Әубәкіров көшесінің үйлері,
Талғат Мұсабаев көшесінің үйлері,
Тұлпар көшесінің үйлері,
Томирис көшесінің үйлері.
№ 505 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданының 1-24 үйлері.
№ 506 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Арай" алабы:
Домалақ Ана көшесінің 1-141В, 265 (тақ сан жағы), 2А-188 (жұп сан жағы) үйлері,
"Көктем" алабы: Нұрлан Әбішев көшесінің 1-115 (тақ сан жағы) үйлері,
Нұрлан Әбішев 2-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 3-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 4-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 5-тұйық көшесінің үйлері,
Нұрлан Әбішев 13-тұйық көшесінің үйлері,
Шәкен Ниязбеков көшесінің 1-115 (тақ сан жағы), 2-112 (жұп сан жағы) үйлері,
Ақирек көшесінің үйлері,
Ақбастөбе көшесінің үйлері,
Сынтас көшесінің үйлері,
Сарыжаз көшесінің үйлері,
Өренсай көшесінің үйлері,
Маралды көшесінің үйлері,
Нүркен Әбдіров көшесінің үйлері,

дома 2-120 (четная сторона) улицы Айша биби.
Избирательный участок № 507
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Бектобе", улица Асылтас 119, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Амангелди отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Бектобе":
дома 1-33А (нечетная сторона), 2-48 (четная сторона) улицы Асылтас,
дома улицы Кереге,
дома улицы Шығанақ,
дома 2-переулка Жайлау,
дома улицы Әулиекөл,
дома улицы Жәдігер,
дома улицы Нұршашу,
дома улицы Керемет,
дома улицы Бескена Абдраимова,
дома улицы Нарбай Оразбекулы,
дома улицы Пирали Жолшыбекова,
дома улицы Замана,
дома улицы Бектурсына Кулжабаева,
дома улицы Асылмұра,
дома улицы Мұнара,
дома улицы Көрікті,
дома улицы Жасын,
дома улицы Сарытөбе,
дома переулка Бескена Абдраимова,
дома улицы Жасқыран,
дома улицы Кожа Ахмета Яссауи,
дома улицы Құмкент,
дома улицы Жаңатас,
дома улицы Сарыағаш,
дома улиц Жана Курылыс-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Избирательный участок № 508
Центр избирательного участка: город Тараз, массив "Арай", улица Байдибек баба 100А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 63 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Арай":
дома 1-185 (нечетная сторона), 2-374, 520, 654 (четная сторона) улицы Байдибек баба,
дома 1-167, 229, 233, 253, 605 (нечетная сторона), 2-174А, 338, 368, 476, 484 (четная сторона) улицы Тайбурыл,
дома 1-157А (нечетная сторона), 2-154А (четная сторона) улицы Майлыкожа,
дома 1-69 (нечетная сторона), 2-92А (четная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 1-67 (нечетная сторона), 2-72 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 1-53 (нечетная сторона), 2-68 (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова,
дома 2-46 (четная сторона) улицы Патшабека Тлеубаева.
Избирательный участок № 510
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 22А, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 64 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 25-30, 31, 31/1-31/3, 32-34, 35, 35/1-35/3, 37-38, 39, 39А, 40-41, 47-49 микрорайона "Ұлы Дала".
Избирательный участок № 517
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".

Айша бибі көшесінің 2-120 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 507 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бектөбе" алабы, Асылтас көшесі 119, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесiнiң шекарасы: Тараз қаласы, "Бектөбе" алабы:
Асылтас көшесінің 1-33А (тақ сан жағы), 2-48 (жұп сан жағы) үйлері,
Кереге көшесінің үйлері,
Шығанақ көшесінің үйлері,
Жайлау 2-тұйық көшесінің үйлері,
Әулиекөл көшесінің үйлері,
Жәдігер көшесінің үйлері,
Нұршашу көшесінің үйлері,
Керемет көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов көшесінің үйлері,
Нарбай Оразбекұлы көшесінің үйлері,
Пірәлі Жолшыбеков көшесінің үйлері,
Замана көшесінің үйлері,
Бектұрсын Құлжабаев көшесінің үйлері,
Асылмұра көшесінің үйлері,
Мұнара көшесінің үйлері,
Көрікті көшесінің үйлері,
Жасын көшесінің үйлері,
Сарытөбе көшесінің үйлері,
Бескен Абдраимов тұйық көшесінің үйлері,
Жасқыран көшесінің үйлері,
Қожа Ахмет Яссауи көшесінің үйлері,
Құмкент көшесінің үйлері,
Жаңатас көшесінің үйлері,
Сарыағаш көшесінің үйлері,
Жаңа Құрылыс-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 көшелерінің үйлері.
№ 508 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Арай" алабы, Бәйдібек баба көшесі 100А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 63 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Арай" алабы:
Бәйдібек баба көшесінің 1-185 (тақ сан жағы), 2-374, 520, 654 (жұп сан жағы) үйлері,
Тайбурыл көшесінің 1-167, 229, 233, 253, 605 (тақ сан жағы), 2-174А, 338, 368, 476, 484 (жұп сан жағы) үйлері,
Майлықожа көшесінің 1-157А (тақ сан жағы), 2-154А (жұп сан жағы) үйлері,
Шота Руставели көшесінің 1-69 (тақ сан жағы), 2-92А (жұп сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 1-67 (тақ сан жағы), 2-72 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 1-53 (тақ сан жағы), 2-68 (жұп сан жағы) үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 2-46 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 510 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы 22А, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 64 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданының 25-30, 31, 31/1-31/3, 32-34, 35, 35/1-35/3, 37-38, 39, 39А, 40-41, 47-49 үйлері.
№ 517 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Границы избирательного участка: город Тараз, дома 42-43, 50-52, 54, 56-75, 76-77, 78-81, 86, 88 микрорайона "Ұлы Дала",
дома 257-341 (нечетная сторона), 252-342 (четная сторона) улицы Кошек батыра,
дома 109-151 (нечетная сторона), 100-142 (четная сторона) улицы Чернышова.
Избирательный участок № 520
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала" 141, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 67 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 102, 111, 112-127, 129, 129А, 130-140, 142-146, 147, 162 микрорайона "Ұлы Дала",
дома улицы Бактыгерея Кулманова,
дома улицы Естай,
дома улицы Батырхана Шукенова,
дома улицы Кыз Жибек,
дома улицы Жамилы Шашкиной,
дома улицы Шолпана Жандарбековой,
дома улицы Мәшһүр Жүсіп,
дома улицы Шаймерден Косшыгулулы,
дома улицы Жакыпа Акбаева,
дома улицы Кумана Тастанбекова,
дома улицы Мурат Монкеулы,
дома улицы Шернияз Жарылгасулы,
дома улицы Кудайбергена Султанбаева,
дома улицы Аширбек Сыгай.
Избирательный участок № 524
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Ұлы Дала", улица Жусипбека Елебекова 21, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 69 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, дома 44-46, 82, 82А, 83-85, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 91А, 91Б, 92, 92А, 93-99, 100, 100А, 101, 103-110 микрорайона "Ұлы Дала",
дома улицы Телжан Шонанулы,
дома улицы Ахмета Биримжанова,
дома улицы Султанахмета Кожыкова,
дома улицы Хадишы Бокеевой,
дома улицы Бикена Римовой,
дома улицы Жусипбека Елебекова.";
приложение указанного решения дополнить строками следующего содержания:
"Избирательный участок № 525
Центр избирательного участка: город Тараз, микрорайон "Байтерек" 22, здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 66 отдела образования города Тараз управления образования акимата Жамбылской области".
Границы избирательного участка: город Тараз, массив "Арай":
дома 143-247 (нечетная сторона), 190-250 (четная сторона) улицы Домалак Ана,
дома 187-239 (нечетная сторона), 376-480 (четная сторона) улицы Байдибек баба,
дома улицы Касыма Кайсенова,
дома улицы Шары Жиенкуловой,
дома улицы Марау Ана,
дома улицы Хиуаза Доспановой,
дома 167А-207 (нечетная сторона), 176-212 (четная сторона) улицы Тайбурыл,
дома 157Б-193 (нечетная сторона), 156-190 (четная сторона) улицы Майлыкожа,

Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданының 42-43, 50-52, 54, 56-75, 76-77, 78-81, 86, 88 үйлері,
Көшек батыр көшесінің 257-341 (тақ сан жағы), 252-342 (жұп сан жағы) үйлері,
Чернышов көшесінің 109-151 (тақ сан жағы), 100-142 (жұп сан жағы) үйлері.
№ 520 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы 141, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 67 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданының 102, 111, 112-127, 129, 129А, 130-140, 142-146, 147, 162 үйлері,
Бақтыгерей Құлманов көшесінің үйлері,
Естай көшесінің үйлері,
Батырхан Шүкенов көшесінің үйлері,
Қыз Жібек көшесінің үйлері,
Жәмила Шашкина көшесінің үйлері,
Шолпан Жандарбекова көшесінің үйлері,
Мәшһүр Жүсіп көшесінің үйлері,
Шаймерден Қосшығұлұлы көшесінің үйлері,
Жақып Ақбаев көшесінің үйлері,
Құман Тастанбеков көшесінің үйлері,
Мұрат Мөңкеұлы көшесінің үйлері,
Шернияз Жарылғасұлы көшесінің үйлері,
Құдайберген Сұлтанбаев көшесінің үйлері,
Әшірбек Сығай көшесінің үйлері.
№ 524 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданы, Жүсіпбек Елебеков көшесі 21, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 69 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Ұлы Дала" шағынауданының 44-46, 82, 82А, 83-85, 87, 89, 90, 90А, 90Б, 91, 91А, 91Б, 92, 92А, 93-99, 100, 100А, 101, 103-110 үйлері,
Телжан Шонанұлы көшесінің үйлері,
Ахмет Бірімжанов көшесінің үйлері,
Сұлтанахмет Қожықов көшесінің үйлері,
Хадиша Бөкеева көшесінің үйлері,
Бикен Римова көшесінің үйлері,
Жүсіпбек Елебеков көшесінің үйлері.";
аталған шешімнің қосымшасы мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"№ 525 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тараз қаласы, "Бәйтерек" шағынауданы 22, "Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы Тараз қаласының білім бөлімінің № 66 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Тараз қаласы, "Арай" алабы:
Домалақ Ана көшесінің 143-247 (тақ сан жағы), 190-250 (жұп сан жағы) үйлері,
Бәйдібек баба көшесінің 187-239 (тақ сан жағы), 376-480 (жұп сан жағы) үйлері,
Қасым Қайсенов көшесінің үйлері,
Шара Жиенқұлова көшесінің үйлері,
Марау Ана көшесінің үйлері,
Хиуаз Доспанова көшесінің үйлері,
Тайбурыл көшесінің 167А-207 (тақ сан жағы), 176-212 (жұп сан жағы) үйлері,
Майлықожа көшесінің 157Б-193 (тақ сан жағы), 156-190 (жұп сан жағы) үйлері,

дома 69А-123 (нечетная сторона), 94-124 (четная сторона) улицы Шота Руставели,
дома 69-127 (нечетная сторона), 74-124 (четная сторона) улицы Мукана Атабаева,
дома 55-155 (нечетная сторона), 70-240В (четная сторона) улицы Дуйсена Баянова,
дома 1-73 (нечетная сторона), 48-136 (четная сторона) улицы Патшабека Тлеубаева,
дома улицы Ракымжана Кошкарбаева,
дома улицы Розы Баглановой.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Тараз.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Орынбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Таразская городская территориальная
избирательная комиссия

Шота Руставели көшесінің 69А-123 (тақ сан жағы), 94-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Мұқан Атабаев көшесінің 69-127 (тақ сан жағы), 74-124 (жұп сан жағы) үйлері,
Дүйсен Баянов көшесінің 55-155 (тақ сан жағы), 70-240В (жұп сан жағы) үйлері,
Патшабек Тілеубаев көшесінің 1-73 (тақ сан жағы), 48-136 (жұп сан жағы) үйлері,
Рақымжан Қошқарбаев көшесінің үйлері,
Роза Бағланова көшесінің үйлері.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Орынбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Тараз қалалық аумақтық
сайлау комиссиясы