Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2026 жылғы 24 ақпандағы № 36 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Өсімдік карантині туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Жамбыл облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2026 жылғы 26 қаңтардағы № 6-3-5/44 ұсынысы негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1, 2, 3, 4, 5 - қосымшаларына сәйкес Жамбыл облысының аумағында залалданған алқаптар көлемінде карантиндік режим енгізіле отырып, карантин аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының 6 - қосымшасына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Жамбыл облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оның Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Тараз қаласы мен аудан әкімдері осы қаулыдан туындайтын шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 24 февраля 2026 года № 36
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О карантине растений" и на основании предложения государственного учреждения "Жамбылская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 января 2026 года № 6-3-5/44 акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 настоящего постановления установить карантинную зону с введением карантинного режима в объеме зараженных площадей на территории Жамбылской области.
2. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Жамбылской области согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
3. Коммунальному государственному учреждению "Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Жамбылской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области после его официального опубликования.
4. Акимам города Тараз и районов обеспечить принятие мер, вытекающих из настоящего постановления.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының әкімі Е. Қарашөкеев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 1-қосымша
Жамбыл облысы аумағында жатаған (қызғылт) у кекіремен (Acroptilon repens D.C.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Ауылдық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл" облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
"Үшбұлақ" станциясы
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
39
"Нұрлы жай" шаруа қожалығы

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Е. Карашукеев
Приложение 1 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "____" 2026 года №___
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей горчаком ползучим (Acroptilon repens (D.C.)
Наименование сельских округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
станция "Үшбұлақ"
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
39
крестьянское хозяйство "Нұрлы жай"

0,08
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын - жай коммуналдық шаруашылық, жолаушы көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Төле би көшесі
1,3
Тәуке хан көшесі
0,1
Желтоқсан көшесі
4
Тараз айналмалы жолы
1
Асанбай Асқаров көшесі
1,8
Байзақ Батыр көшесі
2
Қолбасшы Қойгелді көшесі
2
"Ұлы дала" мөлтек ауданы
6
Қала бойынша барлығы
114,3191
Облыс бойынша барлығы
29 480,7291
Жамбыл облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 2-қосымша
Жамбыл облысы аумағында арам сояумен (Cuscuta sp.) зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандық округтердің және қалалардың атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымдан ған алаң, гектар
1
Байзақ ауданы
Ботамойнақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
Дихан
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңатұрмыс
"Ниет" шаруа қожалығы
5
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Қостөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
ауылдық округ жері
0,05
Сазтерек
"Байзақ ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
11
Түймекент
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Темірбек
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Ынтымақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1
Аудан бойынша барлығы
102,05
2
Жамбыл ауданы
Аса
"Дүлдүл" шаруа қожалығы
3
"Нұрдаулет" шаруа қожалығы
7
"Ерсұлтан" шаруа қожалығы
9
Ақбастау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Гродеково
"Қазавтожол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
Ерназар
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Көлқайнар
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қаракемер
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Өрнек
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
ауылдық округ жері
2
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Тоғызтарау
"Жамбыл ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Аудан бойынша барлығы
52
3
Жуалы ауданы
Шақпақ ата
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақтөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,4
Билікөл
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3,8
Боралдай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жетітөбе
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Мыңбұлақ
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қызыларық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Қарасаз
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
"Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Қошқарата
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
40
Аудан бойынша барлығы

0,08
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
8
улица Толе би
1,3
улица Тауке хана
0,1
улица Желтоксан
4
кольцевая дорога Тараза
1
улица Асанбай Аскарова
1,8
улица Байзақ Батыра
2
улица Колбасшы Койгелді
2
микрорайон "Ұлы дала"
6
Всего по городу
114,3191
Всего по области
29 480,7291
Приложение 2 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "____" 2026 года №___
Карантинная зона с введением карантинного режима на территории Жамбылской области в объемах зараженных площадей повиликой (Guscuta sp.)
Наименова
ние районных округов и городов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
1
Байзакский район
Ботамойнакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
28
Диханский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
12
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
5
Жанатурмысский
крестьянское хозяйство "Ниет"
5
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
7
Костюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6
земля сельского округа
0,05
Сазтерекский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Байзакского района"
11
Туймекентский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Темирбекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
15
Ынтымакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1
Всего по району
102,05
2
Жамбылский район
Асинский
крестьянское хозяйство "Дулдул"
3
крестьянское хозяйство "Нурдаулет"
7
крестьянское хозяйство "Ерсултан"
9
Акбастауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Гродековский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
2
Ерназарский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылского района"
6
Колькайнарский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6
Каракемерский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Орнекский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
земля сельского округа
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Тогызтарау
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району
52
3
Жуалынский район
Шакпакатинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Актюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
0,4
Биликольский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3,8
Боралдайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жетитюбинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
4
Мынбулакский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
2
Кызыларыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Карасазский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района"
20
Кошкаратинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
40
Всего по району

79,2
3
Қордай ауданы
Ауқатты
"Қордай ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Алға
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
4
Бетқайнар
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
6
Жамбыл
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
15
Қасық
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
10
Қақпатас
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
11
Қарасу
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
Қордай
Қордай ауылының көше бойлары
5
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
Масанчи
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облысы Қордай аудандық ДЭУ-34
10
Сарыбұлақ
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
8
Степной
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облысы Қордай аудандық ДЭУ-34
30
Аудан бойынша барлығы
125
4
Меркі ауданы
Ақарал
ауылдық округ жері
11
Андас батыр
ауылдық округ жері
3
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
5
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Аспара
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақермен
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ақтоған
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
2
ауылдық округ жері
3
Жаңатоған
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
6
Жамбыл
ауылдық округ жері
7
"Қуан и Д" шаруа қожалы
25
"Көбек" шаруа қожалы
10
Кеңес
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1
Меркі
"Казсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Жамбыл филиалы Меркі өндірістік бөлімшесіне қарасты "Чон" каналы
2
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Ойтал
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Сарымолдаев
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
3
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын- жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Сұрат
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Тәтті
"Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Аудан бойынша барлығы

79,2
3
Кордайский район
Аукаттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата Кордайского района
10
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
5
Алгинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
4
Беткайнарский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
6
Жамбылский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
15
Касыкский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
10
Какпатасский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
11
Карасуский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
3
Кордайский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
5
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
5
Масанчинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
3
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
10
Сарыбулакский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
8
Степное
Кордайский районный ДЭУ-34 Жамбылской области акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
30
Всего по району
125
4
Меркенский район
Акаралский
земля сельского округа
11
Андас батыра
земля сельского округа
3
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
5
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Аспаринский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Акерменский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Актоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
2
земля сельского округа
3
Жанатоганский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
6
Жамбылский
земля сельского округа
7
крестьянское хозяйство "Қуан и Д"
25
крестьянское хозяйство "Көбек"
10
Кенесский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1
Меркенский
Канал "Чон" при Меркенском производственном отделении Жамбылского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз"
2
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Ойталский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
Сарымолдаевский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
3
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Суратский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
2
Таттинский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района"
3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Всего по району

101
5
Мойынқұм ауданы
Бірлік
әкімшілік жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,4
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
0,19
"Жамбыл облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы", Көктерек ормандары және жануарлар дүниесін қорғау жөніндегі коммуналдық мемлекеттік мекемесі
0,33
Қызылтал
әкімшілік жері
1,3
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2,6
Қызылотау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,2
Қылышбай
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6,7
Қарабөгет
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1,5
Мойынқұм
(әкімшілікке қарасты жерлер)
Б. Момышұлы көшесі
0,050
Т. Әубәкіров көшесі
0,045
А. Құнанбаев көшесі
0,065
Абылайхан көшесі
0,119
Аудан бойынша барлығы
17,499
6
Сарысу ауданы
Жаңатас қаласы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Жайылма
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Жаңаарық
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
48
Жаңаталап
Сарысу ауданы әкімдігінің "Тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Игілік
Сарысу ауданы әкімдігінің "Тұрғын жай-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Аудан бойынша барлығы
95
7
Талас ауданы
Ақкөл
ауыл іші жері
1
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Берікқара
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
Қаратау қаласы
"Қаратау" станциясы
0,86
Қаратау қаласы әкімі аппараты
7
Қаратау
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
Қасқабұлақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Тамды
ауыл іші жері
1
"Талас ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Аудан бойынша барлығы

101
5
Мойынкумский район
Бирликский
земля администрации
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,4
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания ҚазАвтоЖол"
0,19
коммунальное государственное учреждение по охране лесов и животного мира Коктерек, "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Жамбылской области"
0,33
Кызылталский
земля администрации
1,3
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2,6
Кызылотауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,2
Кылышбайский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
6,7
Карабогетский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
1,5
Мойынкумский (административ ные земли)
улица Б. Момышұлы
0,050
улица Т. Әубәкіров
0,045
улица А. Құнанбаев
0,065
улица Абылайхан
0,119
Всего по району
17,499
6
Сарысуский район
город Жанатас
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
20
Жайылминский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Жанаарыкский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
48
Жанаталапский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
12
Игиликский
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Сарысуского района"
10
Всего по району
95
7
Таласский район
Аккольский
сельский местность
1
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Бериккаринский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
75
город Каратау
станция "Қаратау"
0,86
аппарат акима города Каратау
7
Каратауский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
20
Каскабулакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
7
Тамдинский
селский местность
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Таласского района"
8
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
Всего по району

130,86
8
Т.Рысқұлов ауданы
Абай
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
2
Ақыртөбе
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
10
Ақбұлақ
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
2
Жаңатұрмыс
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
3
Көкдөнен
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Қарақыстақ
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
2
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Қорағаты
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Құлан
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамы" Жамбыл облыстық филиалы
5
Луговой
"Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
Аудан бойынша барлығы
55
9
Шу ауданы
Бірлікүстем
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Жаңақоғам
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Қорағаты
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
Тасөткел
"ҚазАвтоЖол" Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалы
60
Аудан бойынша барлығы
92
10
Тараз қаласы
"Жамбыл облысы әкімдігінің жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы
Тараз-Аса жолы (Тараз қаласына қарасты бөлігі)
0,676
Тараз қаласының айналмалы жолы және Тараз-Сарыкемер жолы (Тараз қаласына қарасты бөлігі)
0,18
Тараз-Алматы бағытындағы Тараз қаласына кіретін жол бойы
1
"Тараз қалалық әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тараз қаласы
Жамбыл даңғылы
0,8
Жамбыл даңғылының соңы

130,86
8
район Т.Рыскулова
Абайский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
2
Акыртюбинский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
10
Акбулакский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
2
Жанатурмысский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
3
Кокдоненский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
9
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
5
Каракыстакский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "КазАвтоЖол"
2
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
10
Корагатинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
8
Куланский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
5
Луговое
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата района Т. Рыскулова"
4
Всего по району
55
9
Шуский район
Бирликустемский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
7
Жанакогамский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
10
Корагатинский
коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
15
Тасоткельский
Жамбылский областной филиал акционерного общества "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
60
Всего по району
92
10
город Тараз
Коммунальное государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жамбылской области"
город Тараз
трасса Тараз-Аса (часть принадлежащий городу Тараз)
0,676
кольцевая дорога города Тараз и трасса Тараз-Сарыкемер (часть принадлежащий городу Тараз)
0,18
Вдоль дороги города Тараз в направлении Тараз-Алматы
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз"
город Тараз
проспект Жамбыла
0,8
конец проспекта Жамбыла

0,01
Төле би көшесі
0,02
Сыпатай батыр көшесі
0,002
Абай көшесі
0,233
Ташкент көшесі
0,003
Байзақ батыр көшесі
0,052
Қолбасшы Қойгелді көшесі
0,02
Сәкен Сейфуллин көшесі
0,06
Әл-Фараби көшесі
0,08
Ыбырайым Сүлейменов көшесі
0,124
Тәуке хан көшесі
0,01
Айшабибі көшесі
0,01
Александр Пушкин көшесі
0,01
Қаратай Тұрысов көшесі
0,02
Асанбай Асқаров көшесі
0,04
Абай даңғылы
0,01
Самарканд көшесі
0,01
Жібек жолы көшесі
0,01
Сейілхан Аққозиев көшесі
0,01
Жүсіп Баласағұн көшесі
0,002
Шерхан Мұртаза көшесі
0,008
Желтоқсан көшесі
0,02
Жауғаш батыр көшесі
1,4
Балуан Шолақ көшесі
0,01
"Қазақстан темір жолы Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл магистралдық желі бөлімшесі филиалы (Жауғаш батыр және Байқоразова көшелері қиылысын касіп өтетін темір жол өткелінен, Талас станциясына дейін)
3
Михаил Лермонтов көшесі
0,01
"Ұлы дала" мөлтек ауданы
1,5
Байтана Батыр көшесі
0,55
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжұлдыз ауылы, Апатаев көшесі
1
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қызылжұлдыз ауылы шекарасынан Байзақ ауданы шекарасына дейін (жол бойы)
1
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Генерал С. Рахимов көшесі
0,9
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлбике ақын көшесі
0,8
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саңырақ батыр көшесі
1,6
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Е. Ниетқалиев көшесі
1,6
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Көшеней көшесі
1
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қ. Сатпаев көшесі
0,64
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қосы батыр көшесі
0,5
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қапал батыр көшесі
1
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тектұрмас этно-мәдени көшесі
1
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Д. Қонаев көшесі
0,7
"Тараз қаласы әкімдігінің әкімдігінің тұрғын-жай коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазыбек би көшесі
1
"Тараз қаласы әкімдігінің тұрғын-жай кооммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары" бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А. Комратов көшесі
0,9
Тараз айналмалы жолы (Талас ауылының маңы)
4
Талас ауылына баратын жол
2
Тараз-Алматы бағытындағы Тараз қаласына кіретін жол бойы айналмалы жолы (Бесағаш ауылына дейінгі)
1
Тараз айналмалы жолы (Түркісиб ауылы маңы)
0,5
"Қазақстан темір жолы Ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы Жамбыл магистралдық желі бөлімшесі" филиалы (Талас станциясы)
7,7
Тараз айналмалы жолы (Бесағаш ауылына дейінгі)
1
Тараз айналмалы жолы (Шайқорық Бектөбе массивтері)
8
Шығыс қақпадан-Тараз айналмалы жолына дейін
0,4
Қала бойынша барлығы

0,01
улица Толе би
0,02
улица Сыпатай батыра
0,002
улица Абая
0,233
улица Ташкентская
0,003
улица Байзак батыра
0,052
улица Қолбасшы Қойгелді
0,02
улица Сәкен Сейфуллин
0,06
улица Әл-Фараби
0,08
улица Ыбырайым Сүлейменова
0,124
улица Тәуке хан
0,01
улица Айшабибі
0,01
улица Александра Пушкина
0,01
улица Каратай Тұрысова
0,02
улица Асанбай Аскарова
0,04
проспект Абая
0,01
улица Самаркандская
0,01
улица Жібек жолы
0,01
улица Сейилхан Аккозиева
0,01
улица Жусуп Баласагуна
0,002
Улица Шерхан Муртаза
0,008
улица Желтоқсан
0,02
улица Жауғаш батыр
1,4
улица Балуан Шолақ
0,01
филиал акционерного общества "Национальная компания Қазақстан темір жолы" Жамбылское отделение магистральной сети (от железнодорожного переезда, пересекающего улицы Жаугаш батыра и Байкоразовой, до станции Талас)
3
улица Михаила Лермонтова
0,01
микрорайон "Улы дала"
1,5
улица Байтана Батыра
0,55
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищное коммунальное хозяйство, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" акимата города Тараз" село Кызылжулдыз, улица Апатаева
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараз" от границы села Кызылжулдыз до границы Байзакского района (вдоль дороги)
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Генерала С. Рахимова
0,9
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Улбике акына
0,8
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Санырак батыра
1,6
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Е. Ниеткалиева
1,6
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Көшеней
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қ. Сатпаева
0,64
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қосы батыр
0,5
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қапал батыра
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица этно-культуры Тектурмаса
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Д. Қонаева
0,7
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица Қазыбек би
1
коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата города Тараза", улица А. Комратова
0,9
объездная дорога Тараз (в районе села Талас)
4
Дорога в село Талас
2
Объездная дорога в направлении Тараз-Алматы с въездом в город Тараз (до села Бесагаш)
1
Таразская кольцевая дорога (возле села Турксиб)
0,5
Филиал акционерного общества "Национальная компания Қазақстан темір жолы" Жамбылское отделение магистральной сети (станция Талас)
7,7
Объездная дорога Тараз (до села Бесагаш) 1
1
Таразская кольцевая дорога (массивы Шайкорык Бектобе)
8
От восточных ворот до объездной дороги Тараз
0,4
Всего по городу

15,78
Облыс бойынша барлығы
18,23
Жамбыл облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" "______"
№___қаулысына 5 - қосымша
Жамбыл облысы аумағында карантиндік зиянкестермен зақымданған алқаптар көлемінде карантин режимі енгізілген карантин аймағы
Аудандық округтердің атауы
Жер учаскесінің тиесілігі
Зақымданған алаң, гектар
Америкалық ақ көбелек (Hyphantria cunea Drury)
1
Меркі ауданы
Андас Батыр
ауылдық округ жері
36
Аудан бойынша барлығы
36
Облыс бойынша барлығы
36
Жамбыл облысы әкімдігінің
2026 жылғы "___" "_______" № ___
қаулысына 6 - қосымша
Жамбыл облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 43 қаулысы.
2. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 26 ақпандағы № 43 қаулысына өзгерістер енгізу туралы Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 5 шілдедегі № 170 қаулысы.
3. "Жамбыл облысы аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 43 қаулысына өзерістер енгізу туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 4 ақпандағы № 24 қаулысы.

15,78
Всего по области
18,23
Приложение 5 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "___" 2026 года №___
Карантинная зона с введением карантинного режима в объеме площадей, зараженных карантинными вредителями на территории Жамбылской области
Наименование районных округов
Принадлежность земельного участка
Площадь заражения, гектар
Американская белая бабочка (Hyphantria cunea Drury)
1
Меркенский район
Андас Батыра
земля сельского округа
36
Всего по району
36
Всего по области
36
Приложение 6 к постановлению
акимата Жамбылской области
от "___" "___" 2026 года №___
Перечень некоторых постановлений акимата Жамбылской области, признанных утратившими силу
1. Постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2024 года № 43 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области".
2. Постановление акимата Жамбылской области от 5 июля 2024 года № 170 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 26 февраля 2024 года № 43" Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области".
3. Постановление акимата Жамбылской области от 4 февраля 2025 года № 24 "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 27 февраля 2024 года № 43" Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Жамбылской области".