О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-221/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 13 августа 2026 года № 40-280/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-221/VIII "О бюджете Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Келдимуратовского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3, соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 887,0 тысяч теңге, в том числе:
налоговые поступления – 8 497,0 тысяч теңге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч теңге;
поступления трансфертов – 96 390,0 тысяч теңге;
2) затраты – 105 403 тысяч теңге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч теңге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч теңге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч теңге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -516,0 тысяч теңге;
6) ненефтянной дефицит (профицит) бюджета - 516,0 тысяч теңге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 516,0 тысяч теңге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч теңге;
погашение займов - 0,0 тысяч теңге;
используемые остатки бюджетных средств – 516,0 тысяч теңге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-221/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 13 тамыздағы № 40-280/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-221/VIII "Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Мақаншы ауданы Келдімұрат ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 104 887,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 8 497,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 96 390,0 мың теңге;
2) шығындар - 105 403,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -516,0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 516,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 516,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 516,0 мың теңге;".
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 2- тармақтан сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.