О внесении изменений в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года № 31-219/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 24 апреля 2026 года № 37-258/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы от 22 декабря 2025 года №31-219/VIII "О бюджете Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы" следующее изменение :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Маканчинского сельского округа района Мақаншы на 2026-2028 годы, согласно приложению 1, соответственно в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 483 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 143 011,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 340 710,0 тысяч тенге;
2) затраты – 494 382,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10595,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 10595,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;

Мақаншы ауданы маслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-219/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2026 жылғы 24 сәуірдегі № 37-258/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы №31-219/VIII "Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
1. Мақаншы ауданы Мақаншы ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, 2026 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 483 787,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 143 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 340 710,0 мың теңге;
2) шығындар – 494 382,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге; соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет (профициті) тапшылығы – -10595,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10595,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;