О внесении изменений в решение Кокпектинского районного маслихата от 22 декабря 2025 года № 38-8 "О бюджете Улкенбокенского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 апреля 2026 года № 43-8
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокпектинского районного маслихата "О бюджете Улкенбокенского сельского округа на 2026-2028 годы" от 22 декабря 2025 года № 38-8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Улкенбокенского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 860,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 775,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71 085,0 тысяч тенге;
2) затраты – 102 157,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 297,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 297,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 297,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 в следующей редакции:
"3-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета согласно приложению 6.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 6 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.

"2026-2028 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 сәуірдегі № 43-8 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті туралы" Көкпекті аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Үлкенбөкен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 92 860,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 775,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71 085,0 мың теңге;
2) шығындар – 102 157,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 297,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 297,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 297,5 мың теңге.";
келесі редакциядағы 3-1-тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2026 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 6-қосымшасымен толықтырылсын.