О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 42-14-VIII "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата области Абай от 5 мая 2026 года № 49-11-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п.2.
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 42-14-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 134877 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49948 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81929 тысяч тенге;
2) затраты – 136129,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1252,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1252,7 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1252,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 11634 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Бородулиха аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-14-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 мамырдағы № 49-11-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2- тармақтан караңыз.
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 42-14-VIІІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134877 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49948 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 81929 мың теңге;
2) шығындар – 136129,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1252,7 мың теңге,соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1252,7 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2026 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 11634 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2026 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 32000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель районного маслихата С. Урашева
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 5 мая 2026 года
№ 49-11-VIII
Бюджет Новошульбинского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

"4. Новошульба ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 32000 мың теңге сомасында көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы С. Урашева
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 5 мамырдағы
№ 49-11-VIII шешіміне
қосымша
2026 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістердің атауы
1.Кірістер