О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент"
Решение маслихата города Шымкент от 5 июня 2026 года № 36/328-VIII
Маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/506–6с "Об определении перечня социально значимых сообщений по городу Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 76) следующие изменения:

"Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік мәні бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2026 жылғы 5 маусымдағы № 36/328-VIII шешiмi
Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шымкент қаласы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/506–6с шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 76 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:

207
Жилой массив "Сайрам" – Проспект Nursultan Nazarbaev
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов

207
"Сайрам" тұрғын алабы – Nursultan Nazarbaev даңғылы
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов