О внесении изменения в постановление акимата города Алатау Алматинской области от 24 сентября 2024 года № 23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области"
Постановление акимата города Алатау Алматинской области от 25 июня 2026 года № 263
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Алатау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алатау Алматинской области от 24 сентября 2024 года №23 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №201241) следующее изменение: приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Алатау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Алатау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Алатау.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Утенов
Приложение
к постановлению акимата
города Алатау
от "___"____2026 года №___
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории города Алатау Алматинской области
Наименование
населенного пункта
Наименование и адрес места
(здания, сооружения) для размещения агитационных печатных материалов
1
город Алатау
микрорайон Жетыген по улице Уалиханова №98, рядом со зданием супермаркета "Магнум" (информационный стенд)
2
город Алатау

Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі "Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 23 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 25 маусымдағы № 263 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабына сәйкес, Алатау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Алатау қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 24 қыркүйектегі "Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 23 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №201241 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін: аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. "Алатау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Алатау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алатау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Өтенов
Алматы облысы
Алатау қаласы әкімдігінің
2026 жылғы _______№
қаулысына қосымша
Алматы облысы Алатау қаласының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің
атауы
Орналастыру үшін орындар
1
Алатау қаласы
Жетіген шағын ауданы, Уәлиханов көшесі, №98 үй, "Магнум" супермаркеті ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
2
Алатау қаласы

микрорайон Жетыген улица Жигер №86, рядом со зданием средней школы № 34 (информационный стенд)
3
город Алатау
микрорайон Жанаталап улица Есил №15, рядом со зданием кафе "Терең Қара" (информационный стенд)
4
город Алатау
микрорайон Жанадаур улица С. Болысбаева №12, рядом со зданием магазина "Дана" (информационный стенд)
5
город Алатау
микрорайон Ынтымак улица Аль-Фараби №72, рядом со зданием ТОО "Дольче Фарм" (информационный стенд)
6
город Алатау
микрорайон Коянкус по улице Момышулы, рядом со зданием ресторана "Кәусар" (информационный стенд)
7
город Алатау
микрорайон Коянкус, рядом со зданием жилого комплекса "Гейт Сити" (информационный стенд)
8
город Алатау
микрорайон Куйган улица Каганат дом №17, рядом со зданием магазина "Айжан" (информационный стенд)
9
город Алатау
микрорайон Даулет по улице Ушконыр, перед зданием магазина "Даулет ауылы" (информационный стенд)
10
город Алатау
микрорайон Заречный по улице Центральная, рядом со зданием врачебной амбулатории №22 (информационный стенд)
11
город Алатау
микрорайон Енбек улица Уалиханова, рядом со зданием бывшей школы №33 (информационный стенд)
12
город Алатау
микрорайон Арна по улице Школьная №6, перед зданием Дома культуры (информационный стенд)
13
город Алатау
микрорайон Жанаарна улица Талканбай, рядом со зданием школы № 34 (информационный стенд)

Жетіген шағын ауданы, Жігер көшесі, №86 үй, №34 орта мектеп ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
3
Алатау қаласы
Жаңаталап шағын ауданы, Есіл көшесі, №15 үй, "Терең Қара" кафесі ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
4
Алатау қаласы
Жаңадәуір шағын ауданы, С. Болысбаев көшесі, №12 үй, "Дана" дүкені ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
5
Алатау қаласы
Ынтымақ шағын ауданы, Әл-Фараби көшесі, №72 үй, "Дольче Фарм" ЖШС ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
6
Алатау қаласы
Қоянқұс шағын ауданы, Момышұлы көшесі, "Кәусар" мейрамханасы ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
7
Алатау қаласы
Қоянқұс шағын ауданы, "Гейт Сити" тұрғын үй кешені ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
8
Алатау қаласы
Құйған шағын ауданы, Қағанат көшесі, №17 үй, "Айжан" дүкені ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
9
Алатау қаласы
Дәулет шағын ауданы, Үшқоңыр көшесі, "Дәулет ауылы" дүкені ғимаратының алдында (ақпараттық стенд)
10
Алатау қаласы
Заречный шағын ауданы, Орталық көшесі, №22 дәрігерлік амбулатория ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
11
Алатау қаласы
Еңбек шағын ауданы, Уәлиханов көшесі, бұрынғы №33 мектеп ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)
12
Алатау қаласы
Арна шағын ауданы, Школьная көшесі, №6 үй, Мәдениет үйі ғимаратының алдында (ақпараттық стенд)
13
Алатау қаласы
Жаңаарна шағын ауданы, Талқанбай көшесі, №34 мектеп ғимаратының жанында (ақпараттық стенд)