Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов по Кегенскому району
Решение акима Кегенского района Алматинской области от 2 апреля 2026 года № 10
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Кегенского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки для проведения голосования и подсчета голосов в Кегенском районе согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Кегенского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кегенского района Н. Тенизбаев
Приложение к решению акима Кегенского района "О проведении голосования в Кегенском районе и об учреждении избирательных участков для подсчета голосов" от 2 апреля 2026 года № 10
Избирательные участки, созданные для проведения голосования и подсчета голосов в Кегенском районе
1. Избирательный участок № 557
Центр: село Кеген, улица Б. Момышулы, № 13, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Кенеса Нурпеисулы с дошкольным мини-центром и начальной школой Туменбай" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы:
улица Абая: дома № 1–81;
улица Жамбыла: дома № 1–59;
улица Узақ Батыр: дома № 1–45;
улица Байгабылулы: дома № 1–18;
улица Балапанулы: дома № 1–88;
улица Манекеулы: дома № 1–23;
улица Жаменкеулы: дома № 1–52;
улица Амангельды: дома № 1–72;
улица М. Орманова: дома № 1–18;
улица Калмакбайулы: дома № 1–17;
улица Райымбека: дома № 2–40 (четная сторона);
улица Смагул: дома № 1–33;
улица Ынтымак: дома № 1–7;
улица Ы. Алтынсарина: дома № 3–70;
улица Ш. Уалиханова: дома № 1–82;
улица Т. Байжанулы: дома № 22–29;
улица Толебаева: дома № 12–50;
улица Туп: дома № 4–61;
улица Б. Мукашулы: дома № 1–15;
улица Б. Момышулы: дома № 1–4;
улица Райымбека: дома № 93/1–93/51;

Кеген ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Кеген ауданы әкімінің 2026 жылғы 2 сәуірдегі № 10 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 33-бабының 2-тармағына сәйкес, Кеген ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеген ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелері осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Кеген ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кеген ауданының әкімі Н. Теңізбаев
Кеген ауданы әкімінің 2026 жылғы "02" сәуір "Кеген ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы"
№ 10 шешіміне қосымша
Кеген ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері
1. № 557 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Момышұлы көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кеңес Нұрпейісұлы атындағы мектеп-лицейі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Түменбай бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары:
Абай көшесі: № 1-ден 81-ге дейінгі үйлер;
Жамбыл көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер;
Ұзақ Батыр көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Байғабылұлы көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер;
Балапанұлы көшесі: № 1-ден 88-ге дейінгі үйлер;
Мәнекеұлы көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер;
Жәменкеұлы көшесі: № 1-ден 52-ке дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі: № 1-ден 72-ге дейінгі үйлер;
М. Орманов көшесі: № 1-ден 18-ге дейінгі үйлер;
Қалмақбайұлы көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 2-ден 40-қа дейінгі үйлер (жұп жағы);
Смағұл көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер;
Ынтымақ көшесі: № 1-ден 7-ге дейінгі үйлер;
Ы. Алтынсарин көшесі: № 3-тен 70-ке дейінгі үйлер;
Ш. Уалиханов көшесі: № 1-ден 82-ге дейінгі үйлер;
Т. Байжанұлы көшесі: № 22-ден 29-ға дейінгі үйлер;
Төлебаев көшесі: № 12-ден 50-ге дейінгі үйлер;
Түп көшесі: № 4-тен 61-ге дейінгі үйлер;
Б. Мұқашұлы көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер;
Б. Момышұлы көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 93/1-ден 93/51-ге дейінгі үйлер;

улица А. Изтилеуова: дома № 1–17;
улица А. Алыбаева: дома № 1–11 (нечетная сторона);
улица Н. Жанабаева: № 2–12 (четная сторона), № 1–5 (нечетная сторона);
улица М. Естенова: дома № 1–22;
улица Н. Смагулова: дома № 1–22;
улица Д. Сыдыкова: № 1–22 (нечетная сторона), № 2–16 (четная сторона);
улица Ы. Сыгаева: дома № 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица У. Нургазиева: дома № 1, 3, 5, 6, 8, 10, 12;
улица М. Альдербаева: дома № 1, 3, 5, 7, 9.
2. Избирательный участок № 558
Центр: село Кеген, улица Б. Атыханулы, № 13, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ожека Жанабаева".
Границы:
улица Мырзагельды ата: дома № 2–24;
улица Мусиралиулы: дома № 1–47;
улица Б. Атыханулы: дома № 3–49;
улица Райымбека: дома № 7–31 (нечетная сторона);
улица Азимжанова: дома № 2–42 (четная сторона);
улица Багаева: дома № 2–42;
улица Б. Жаксылыкула: дома № 2–32;
улица Коргасбайулы: дома № 46–113;
улица Сатпаева: дома № 19–59;
улица Дархан: дома № 12–32;
улица Лебаева: дома № 55–82;
улица Кунаева: дома № 50–126;
улица Жандосова: дома № 62–104;
улица Бидайбекулы: дома № 37–92;
улица Т. Карагожаева: дома № 3–11;
улица Момышулы: дома № 18–32;
улица Кошкинова: дома № 1–77;
улица Саябак: дома № 1–4;
улица Ы. Калдыбаева: дома № 1–28;
улица Р. Мамбетова: дома № 1–23;
улица М. Маметовой: дома № 53–101.
3. Избирательный участок № 559
Центр: село Кеген, улица М. Лебаева, № 41, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Садуакаса Серкебаева".
Границы:
улица Азимжанова: дома № 1–41 (нечетная сторона);
улица Бидайбекулы: дома № 1–36;
улица Жандосова: дома № 1–61;
улица Мыктанулы: дома № 1–59;
улица Зыкайулы: дома № 1–30;
улица Муратбаева: дома № 1–33;
улица Корганбайулы: дома № 1–22;
улица Дархан: дома № 1–11;
улица Молдагуловой: дома № 1–31;
улица Туркебайулы: дома № 1–28;
улица Койшыбекулы: дома № 1–20;
улица Нусипбекулы: дома № 1–11;
улица Кунаева: дома № 1–45;
улица Жаркынбасулы: дома № 1–55;
улица Лебаева: дома № 2–38;
улица Коргасбайулы: дома № 1–45;
улица Бейсембетулы: дома № 1–26;
улица Маметовой: дома № 1–51;
улица Райымбека: дома № 1–5 (нечетная сторона);
дома, расположенные возле моста: № 1–17;
улица А. Тосекбайулы: дома № 1–25;
улица У. Игибайулы: дома № 12–38.
4. Избирательный участок № 560
Центр: село Туменбай, улица Акшокы, дом 21, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Кенеса Нурпеисулы с дошкольным мини-центром и начальной школой Туменбай" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
села Туменбай и Темирлик.
5. Избирательный участок № 562
Центр: село Болексаз, улица Кулшашарулы, дом 11, коммунальное государственное учреждение "Болексазская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Болексаз.

Ә.Ізтілеуов көшесі: № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер;
Ә.Алыбаев көшесі: № 1- ден 11-ге (тақ жағы) дейінгі үйлер;
Н. Жаңабаев көшесі: № 2-ден 12 - ге (жұп жағы), 1-ден 5 - ке (тақ жағы) дейінгі үйлер;
М. Естенов көшесі: № 1-ден 22 - ге дейінгі үйлер;
Н. Смағұлов көшесі: № 1-ден 22 - ге дейінгі үйлер;
Д. Сыдықов көшесі: № 1-ден 22 - ге (тақ жағы), 2-ден 16 - ға (жұп жағы) дейінгі үйлер;
Ы. Сығаев көшесі: №17, 19, 21, 23, 25, 27 - ге дейінгі үйлер;
Ү. Нұрғазиев көшесі: №1, 3, 5, 6, 8, 10, 12- ге дейінгі үйлер;
М. Әлдербаев көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9 - ге дейінгі үйлер.
2. № 558 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, Б. Атыханұлы көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Өжек Жаңабаев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Мырзагелді ата көшесі: № 2-ден 24-ке дейінгі үйлер,
Мүсірәліұлы көшесі: № 1-ден № 47-ге дейінгі үйлер;
Б. Атыханұлы көшесі: № 3-тен 49-ға дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 7-ден 31-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Әзімжанов көшесі: № 2-ден 42-ге дейінгі үйлер (жұп жағы);
Бағаев көшесі:№ 2-ден 42-ге дейінгі үйлер;
Б. Жақсылықұлы көшесі: № 2-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Қорғасбайұлы көшесі: № 46-дан 113-ке дейінгі үйлер;
Сәтпаев көшесі: № 19-дан 59-ға дейінгі үйлер;
Дархан көшесі: № 12-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Лебаев көшесі: № 55-тен 82-ге дейінгі үйлер;
Қонаев көшесі: № 50-ден 126-ға дейінгі үйлер;
Жандосов көшесі: № 62-ден 104-ке дейінгі үйлер;
Бидайбекұлы көшесі: № 37-ден 92-ге дейінгі үйлер;
Т. Қарағожаев көшесі: № 3-тен 11-ге дейінгі үйлер;
Момышұлы көшесі: № 18-ден 32-ге дейінгі үйлер;
Көшкінов көшесі: № 1-ден 77-ге дейінгі үйлер;
Саябақ көшесі: № 1-ден 4-ке дейінгі үйлер;
Ы.Қалдыбаев: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер;
Р. Мамбетов көшесі: № 1-ден 23-ке дейінгі үйлер;
М. Маметова көшесі: № 53-тен 101-ге дейінгі үйлер.
3. № 559 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеген ауылы, М. Лебаев көшесі № 41, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәдуақас Серкебаев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
Әзімжанов көшесі: № 1-ден 41-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Бидайбекұлы көшесі: № 1-ден 36-ға дейінгі үйлер;
Жандосов көшесі: № 1-ден 61-ге дейінгі үйлер;
Мықитанұлы көшесі: № 1-ден 59-ға дейінгі үйлер;
Зықайұлы көшесі: № 1-ден 30-ға дейінгі үйлер;
Мұратбаев көшесі: № 1-ден 33-ке дейінгі үйлер;
Қорғанбайұлы көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер;
Дархан көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер;
Молдағұлова көшесі: № 1-ден 31-ге дейінгі үйлер;
Түркебайұлы көшесі: № 1-ден 28-ге дейінгі үйлер;
Қойшыбекұлы көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер;
Нүсіпбекұлы көшесі: № 1-ден 11-ге дейінгі үйлер;
Қонаев көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Жарқынбасұлы көшесі: № 1-ден 55-ке дейінгі үйлер;
Лебаев көшесі: № 2-ден 38-ге дейінгі үйлер;
Қорғасбайұлы көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Бейсембетұлы көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер;
Мәметова көшесі: № 1-ден 51-ге дейінгі үйлер;
Райымбек көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Көпір маңында орналасқан № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер;
А. Төсекбайұлы көшесі: № 1-ден 25-ке дейінгі үйлер;
Ө. Игібайұлы көшесі: № 12-ден 38-ге дейінгі үйлер.
4. № 560 сайлау учаскесі.
Орталығы: Түменбай ауылы, Ақшоқы көшесі № 21, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кенес Нұрпейісұлы атындағы мектеп-лицей мектепке дейінгі шағын орталығымен және Түменбай бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекаралары: Түменбай және Темірлік ауылдары.
5. № 562 сайлау учаскесі.
Орталығы: Бөлексаз ауылы, Күлшашарұлы көшесі № 11, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бөлексаз орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Бөлексаз ауылы.

6. Избирательный участок № 563
Центр: село Актасты, улица Райымбека, дом 13, коммунальное государственное учреждение "Актастинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Актасты.
7. Избирательный участок № 564
Центр: село Жана Тасашы, улица Райымбека, дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Тасашы с интернатом и дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
села Тасашы, Жана Тасашы, Сарыколь.
8. Избирательный участок № 565
Центр: село Каркара, улица Райымбека, дом 27, коммунальное государственное учреждение "Каркаринская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
села Каркара и Ереуил.
9. Избирательный участок № 567
Центр: село Кокпияз, улица К. Рысбекулы, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Инкарбека Жумагулова с дошкольным мини-центром и начальной школой Кокпияз" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Кокпияз.
10. Избирательный участок № 568
Центр: село Шырганак, улица О. Дауренова, дом 8, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Инкарбека Жумагулова с дошкольным мини-центром и начальной школой Кокпияз" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Шырганак.
11. Избирательный участок № 569
Центр: село Талды, улица Р. Ракишулы, дом 2, коммунальное государственное учреждение "Талдинская основная школа и начальная школа Кенсу" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Талды.
12. Избирательный участок № 570
Центр: село Киши Каркара, улица О. Акбаева, дом 11, коммунальное государственное учреждение "Основная школа Бесколь" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Киши Каркара.
13. Избирательный участок № 571
Центр: село Кенсу, улица А. Ожарова, дом 20, коммунальное государственное учреждение "Талдинская основная школа и начальная школа Кенсу" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Кенсу.

6. № 563 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақтасты ауылы, Райымбек көшесі № 13, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақтасты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақтасты ауылы.
7. № 564 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңа Тасашы ауылы, Райымбек көшесі № 7, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тасашы орта мектебіне қарасты интернаты бар мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тасашы, Жаңа Тасашы, Сарыкөл ауылдары.
8. № 565 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Райымбек көшесі № 27, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарқара орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарқара ауылы, Ереуіл ауылы.
9. № 567 сайлау учаскесі.
Орталығы: Көкпияз ауылы, Қ. Рысбекұлы көшесі № 28, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Көкпияз ауылы.
10. № 568 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шырғанақ ауылы, О. Дауренов көшесі № 8, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Іңкәрбек Жұмағұлов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен және Көкпияз бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шырғанақ ауылы.
11. № 569 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талды ауылы, Р. Рақышұлы көшесі № 2, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талды негізгі мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Талды ауылы.
12. № 570 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кіші Қарқара ауылы, О. Ақбаев көшесі № 11, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бескөл негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кіші Қарқара ауылы.
13. № 571 сайлау учаскесі.
Орталығы: Кеңсу ауылы, А. Ожаров көшесі № 20, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талды негізгі мектеп және Кеңсу бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Кеңсу ауылы.

14. Избирательный участок № 572
Центр: село Туйык, улица Т. Суйенишулы, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Туйыкская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Туйык.
15. Избирательный участок № 573
Центр: село Узынбулак, улица Абая, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ыдырыса Кошкинова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Узынбулак.
16. Избирательный участок № 574
Центр: село Аксай, улица Б. Жандарова, дом 5, коммунальное государственное учреждение "Аксайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Аксай.
17. Избирательный участок № 575
Центр: село Жалаулы, улица М. Лебаева, дом 33, коммунальное государственное учреждение "Жалаулинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Жалаулы.
18. Избирательный участок № 576
Центр: село Жылысай, улица Абая, дом 20, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Майлы Орманова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
села Жылысай, Колтыкбастау, Мойнак.
19. Избирательный участок № 577
Центр: село Шыбышы, улица О. Батырбекова, дом 14А, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Бестобе с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Шыбышы.
20. Избирательный участок № 578
Центр: село Жайдакбулак, улица Ш. Уалиханова, дом 31, коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Сейдахмета Босқынбаева" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Жайдакбулак.
21. Избирательный участок № 579
Центр: село Тогызбулак, улица М. Сыбанкулова, дом 9, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Капеза Байгабылулы" государственного учреждения "Отдел образования Кегенского района Управления образования Алматинской области".
Границы избирательного участка:
село Тогызбулак.

14. № 572 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тұйық ауылы, Т. Сүйенішұлы көшесі № 1, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұйық орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тұйық ауылы.
15. № 573 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ұзынбұлақ ауылы, Абай көшесі № 48, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ыдырыс Көшкінов атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ұзынбұлақ ауылы.
16. № 574 сайлау учаскесі.
Орталығы: Ақсай ауылы, Б. Жандаров көшесі № 5, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Ақсай ауылы.
17. № 575 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалаулы ауылы, М. Лебаев көшесі № 33, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалаулы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жалаулы ауылы.
18. № 576 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жылысай ауылы, Абай көшесі № 20, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майлы Орманов атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жылысай, Қолтықбастау, Мойнақ ауылдары.
19. № 577 сайлау учаскесі.
Орталығы: Шыбышы ауылы, О. Батырбеков көшесі № 14А, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестөбе орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Шыбышы ауылы.
20. № 578 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жайдақбұлақ ауылы, Ш. Уалиханов көшесі № 31, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сейдахмет Босқынбаев атындағы негізгі мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Жайдақбұлақ ауылы.
21. № 579 сайлау учаскесі.
Орталығы: Тоғызбұлақ ауылы, М. Сыбанкулов көшесі № 9, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қапез Байғабылұлы атындағы орта мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Тоғызбұлақ ауылы.

22. Избирательный участок № 580
Центр: село Жалагаш, улица М. Серикбаева, № 89, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Жамала Ермегияева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
улица М. Мусиралиева: дома с №1 по №15;
улица Малдыбек: дома с №1 по №45;
улица Б. Жакашева: дома с №1 по №20;
улица Б. Атыханулы: четная сторона №24–44, нечетная сторона №19–23;
улица С. Бабаева: четная сторона №44–84, нечетная сторона №45–91;
улица С. Канайулы: четная сторона №56–92, нечетная сторона №61–103;
улица М. Серикбаева: четная сторона №42–96, нечетная сторона №57–117;
улица К. Байгабылулы: четная сторона №58–104, нечетная сторона №55–95;
улица Абая: четная сторона №22–26, нечетная сторона №25–45;
улица Т. Тайбагарулы: четная сторона №28–70, нечетная сторона №3–31;
улица Райымбека батыра: четная сторона №28–70;
улица Т. Бокина: четная сторона №32–42, нечетная сторона №27–33;
улица А. Молдагуловой: четная сторона №16–18, нечетная сторона до №11;
улица М. Ауэзова: дома №1–13;
улица К. Альдибайулы: дома №1–9;
улица С. Алимгазыулы: четная сторона №2–54;
улица А. Жунисова: дома №8–47;
улица Т. Рыскулова: дома №1–49;
улица А. Смайлова: дома №4–21, 21А;
улица Б. Момышулы: дома №1–10;
улица Н. Озекбекулы: дома №7–9.
23. Избирательный участок № 581
Центр: село Жалагаш, улица М. Макатаева, № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Сарсенбая Бейсембетулы с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
улица А. Байтурсынулы: четная сторона №2–18, нечетная сторона №1–17;
улица Г. Омарова: четная сторона №2–12, нечетная сторона №1–3 и №1–12;
улица Б. Атыханулы: четная сторона №2–26, нечетная сторона №1–15;
улица И. Жендеева: четная сторона №2–14, нечетная сторона №1–32;
улица С. Бабаева: четная сторона №2–40, нечетная сторона №1–41;
улица М. Серикбаева: четная сторона №2–36, нечетная сторона №1–53;

22. № 580 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалағаш ауылы, М. Серікбаев көшесі № 89, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамал Ермегияев атындағы орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
М. Мүсіралиев көшесі: № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер;
Малдыбек көшесі: № 1-ден 45-ке дейінгі үйлер;
Б. Жақашев көшесі: № 1-ден 20-ға дейінгі үйлер;
Б. Атыханұлы көшесі: №24-ден №44 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 19-тен 23-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
С. Бабаев көшесі: №44-ден №84 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 45-тен 91-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
С. Қанайұлы көшесі: №56-ден №92 дейінгі үйлер (жұп жағы), №61-ден 103-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
М. Серікбаев көшесі: №42-ден №96 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 57-тен 117-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Қ. Байғабылұлы көшесі: №58-ден №104 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 55-тен 95-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Абай көшесі: №22-ден №26 дейінгі үйлер (жұп жағы), №25-тен 45-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Т. Тайбағарұлы көшесі: №28-ден №70 дейінгі үйлер (жұп жағы), №3-тен 31-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Райымбек батыр көшесі: №28-ден №70 -ке дейінгі үйлер (жұп жағы);
Т. Бокин көшесі: №32-ден №42 дейінгі үйлер (жұп жағы), №27-ден 33-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Ә. Молдағұлова көшесі: № 16-дан 18-ге дейінгі үйлер (жұп жағы), №11-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
М. Әуезов көшесі: № 1-ден 13-ке дейінгі үйлер;
Қ. Әлдібайұлы көшесі: № 1-ден 9-ға дейінгі үйлер;
С. Әлімғазыұлы көшесі: № 2-ден 54-ке дейінгі үйлер (жұп жағы);
Ә. Жүнісов көшесі: № 8-ден 47-ға дейінгі үйлер;
Т. Рысқұлов көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер;
Ә. Смайлов көшесі: № 4-тен 21, 21А-ға дейінгі үйлер;
Б. Момышұлы көшесі: № 1-ден 10-ға дейінгі үйлер;
Н.Өзекбекұлы көшесі: № 7-ден 9-ға дейінгі үйлер.
23. № 581 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жалағаш ауылы, М.Мақатаев көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарсенбай Бейсембетұлы атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары:
А. Байтұрсынұлы көшесі: №2-ден №18 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 17-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Ғ. Омаров көшесі: №2-ден №12 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 3-ке дейінгі, № 1-ден 12-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Б. Атыханұлы көшесі: №2-ден №26 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
И. Жендеев көшесі: №2-ден №14 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 32-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
С. Бабаев көшесі: №2-ден №40 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 41-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
М. Серікбаев көшесі: №2-ден №36 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 53-ке дейінгі, № 3-тен 53-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);

улица А. Молдагуловой: дома с №3 по дом №12 (квартира 2);
улица К. Байгабылулы: четная сторона №2–50, нечетная сторона №1–49;
улица К. Машкеева: дома с №1 по дом №9 (квартира 2);
улица С. Канайулы: четная сторона №2–54, нечетная сторона №1–57;
улица Б. Тиынулы: дома №1–50;
улица Абая: четная сторона №2–14, нечетная сторона №3–21;
улица Т. Тайбагарулы: дома №2–14;
улица Н. Узбекулы: четная сторона №2–14, нечетная сторона дом №5;
улица Райымбека: дома №1–26;
улица Т. Бокина: четная сторона №2–30, нечетная сторона №13–25;
улица С. Алимгазыулы: нечетная сторона №1–49;
улица Д. Нурпеисовой: от дома №1 (кв.1) до дома №20 (кв.2);
улица Амангельды: дома №3–10;
улица С. Бейсембетулы: дома №1–35;
улица Кажмукана: дома №2–12;
улица М. Макатаева: дома №1–40;
улица О. Жандосова: дома №1–5;
улица К. Сатпаева: дома №1–22;
улица Ш. Уалиханова: четная сторона №2–20, нечетная сторона №1–19.
24. Избирательный участок № 582
Центр: село А. Нусипбекова, улица М. Ауэзова, № 30, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Акаия Нусипбекова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село А. Нусипбекова.
25. Избирательный участок № 583
Центр: село Карабулак, улица Б. Удиманова, № 30, коммунальное государственное учреждение "Карабулакская средняя школа с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село Карабулак.
26. Избирательный участок № 584
Центр: село Саты, улица К. Ултаракова, № 55, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Айтжана Туркебаева с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село Саты.
27. Избирательный участок № 585
Центр: село Курмети, улица Ж. Манапбаева, № 16, коммунальное государственное учреждение "Основная школа имени Аужана Ниязбекова с дошкольным мини-центром" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село Курмети.
28. Избирательный участок № 586
Центр: село Алгабас, улица О. Иманбаева, № 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Узака Багаева с дошкольным мини-центром и начальной школой Алгабас" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село Алгабас.

Ә. Молдағұлова көшесі: № 3-тен 12-үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
Қ. Байғабылұлы көшесі: №2-ден №50 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер (тақ жағы);
Қ. Машкеев көшесі: № 1-ден 9 үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
С. Қанайұлы көшесі: №2-ден №54 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейінгі № 4-тен 55-ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
Б. Тиынұлы көшесі: № 1-ден 50-ге дейінгі үйлер;
Абай көшесі: №2-ден №14 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 3-тен 21-ге дейінгі үйлер (тақ жағы);
Т. Тайбағарұлы көшесі: № 2-ден 14-ке дейінгі үйлер;
Н. Өзбекұлы көшесі: №2-ден №14 (жұп жағы), №5 үй (тақ жағы);
Райымбек көшесі: № 1-ден 26-ға дейінгі үйлер;
Т. Бокин көшесі: №2-ден №30 (жұп жағы), № 13-тен 25 ке дейінгі үйлер (тақ жағы);
С. Әлімғазыұлы көшесі: № 1-ден 49-ға дейінгі үйлер (тақ жағы);
Д. Нұрпейісова көшесі: № 1 үй 1 пәтерден 20 үй 2 пәтерге дейінгі үйлер;
Амангелді көшесі: № 3-тен 10-ға дейінгі үйлер;
С. Бейсембетұлы көшесі: № 1-ден 35-ке дейінгі үйлер;
Қажмұқан көшесі: № 2-ден 12-ге дейінгі үйлер;
М. Мақатаев көшесі: № 1-ден 40-қа дейінгі үйлер;
Ө. Жаңбырбаев көшесі: № 1-ден 54-ке дейінгі үйлер
О. Жандосов көшесі: № 1-ден 5-ке дейінгі үйлер;
Қ. Сәтбаев көшесі: № 1-ден 22-ге дейінгі үйлер;
Ш. Уәлиханов көшесі: №2-ден №20 дейінгі үйлер (жұп жағы), № 1-тен 19-ға дейінгі үйлер (тақ жағы);
24. № 582 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, М. Әуезов көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақай Нүсіпбеков атындағы мектеп-гимназия мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: А. Нүсіпбеков ауылы.
25. № 583 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, Б. Үдіманов көшесі № 30, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Қарабұлақ ауылы.
26. № 584 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қ. Ұлтарақов көшесі № 55, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Айтжан Туркебаев атындағы мектеп-лицейі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Саты ауылы.
27. № 585 сайлау учаскесі.
Орталығы: Күрметі ауылы, Ж. Манапбаев көшесі № 16, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әужан Ниязбеков атындағы негізгі мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралары: Күрметі ауылы.
28. № 586 сайлау учаскесі.
Орталығы: Алғабас ауылы, О. Иманбаев көшесі № 15, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзақ Бағаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алғабас ауылы.

29. Избирательный участок № 587
Центр: село Жинишке, улица Ж. Молдасанова, № 17, коммунальное государственное учреждение "Жинишкенская начальная школа".
Границы:
село Жинишке.
30. Избирательный участок № 588
Центр: село Жанаталап, улица Бабалиева, № 4, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Узака Багаева с дошкольным мини-центром и начальной школой Алгабас" государственного учреждения "Отдел образования по Кегенскому району Управления образования Алматинской области".
Границы:
село Жанаталап.
31. Избирательный участок № 589
Центр: село Каркара, Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Райымбекскому району, пограничное отделение "Каркара".
Границы:
пограничное отделение "Каркара".
32. Избирательный участок № 590
Центр: село А. Нусипбекова, Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Карасайскому району, пограничное отделение "Рабат".
Границы:
пограничное отделение "Рабат".
33. Избирательный участок № 591
Центр: село Саты, Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Алматинской области, Пограничное управление по Карасайскому району, пограничное отделение "Саты".
Границы:
пограничное отделение "Саты".
34. Избирательный участок № 1005
Местонахождение: село Кеген, улица Б. Момышулы, № 7, здание государственного учреждения "Отдел полиции Кегенского района Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
Границы:
село Кеген, изолятор временного содержания.
35. Избирательный участок № 1006
Местонахождение: село Кеген, улица К. Сатпаева, № 1, здание коммунального государственного предприятия "Кегенская районная больница" государственного учреждения "Управление здравоохранения Алматинской области".
Границы:
село Кеген, поликлиническое отделение.
Приложение 2
к решению акима Кегенского района
№ 10 от "02" апреля 2026 года
Перечень утративших силу некоторых решений акима Кегенского района
1. Решение акима Кегенского района от 14 декабря 2018 года № 25 "Об образовании избирательных участков на территории Кегенского района" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4973);
2. Решение акима Кегенского района от 24 июля 2020 года № 22 "О внесении изменения и дополнения в решение акима Кегенского района от 14 декабря 2018 года № 25 "Об образовании избирательных участков для проведения голосования и подсчета голосов в Кегенском районе" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5563).

29. № 587 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жіңішке ауылы, Ж. Молдасанова көшесі № 17, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жіңішке бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жіңішке ауылы.
30. № 588 сайлау учаскесі.
Орталығы: Жаңаталап ауылы, Бабалиев көшесі № 4, "Алматы облысы білім басқармасының Кеген ауданы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ұзақ Бағаев атындағы орта мектеп мектепке дейінгі шағын орталығымен және Алғабас бастауыш мектебімен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
31. № 589 сайлау учаскесі.
Орталығы: Қарқара ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Райымбек ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Қарқара" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Қарқара" шекара бөлімі.
32. № 590 сайлау учаскесі.
Орталығы: А. Нүсіпбеков ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Қарасай ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Рабат" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Рабат" шекара бөлімі.
33. № 591 сайлау учаскесі.
Орталығы: Саты ауылы, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Алматы облысы бойынша департаменті, Қарасай ауданы бойынша Шекара басқармасы, "Саты" шекара бөлімі.
Шекаралары: "Саты" шекара бөлімі.
34. №1005 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кеген ауылы, Б.Момышұлы көшесі №7, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Кеген ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Кеген ауылы, уақытша ұстау изоляторы.
35. №1006 сайлау учаскесі.
Сайлау учаскесінің орналасқан жері: Кеген ауылы, Қ.Сатпаев көшесі № 1, "Алматы облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Кеген аудандық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты.
Сайлау учаскесінің шекарасы: Кеген ауылы, емхана бөлімі.
Кеген ауданы әкімінің
2026 жылғы "02" сәуір № 10 шешімініе
2-қосымша
Кеген ауданы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізімі
1. "Кеген ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Кеген ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандаңы № 25 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4973 болып тіркелген);
2. "Кеген ауданы әкімінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 25 "Кеген ауданында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Кеген ауданы әкімінің 2020 жылғы 24 шілдедегі № 22 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5563 болып тіркелген).