О присвоении наименования улице села Таскарасу Таскарасуского сельского округа
Решение акима Таскарасуского сельского округа Уйгурского района Алматинской области от 8 января 2026 года № 01
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан", с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области от 11 июня 2025 года, аким Таскарасуского сельского округа Уйгурского района РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улице, с запада на восток шестое улице – Елубая Меирманова, двенадцатое улицу Добрынина Георгия Давытовича села Таскарасу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Таскарасуского сельского округа Ж.Альмахунов

Тасқарасу ауылдық округіне қарасты Тасқарасу ауылының көшесіне атау беру туралы
Алматы облысы Ұйғыр ауданы Тасқарасу ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 8 қаңтардағы № 01 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес және Алматы облысының ономастикалық комиссиясының 2025 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде Ұйғыр ауданының Тасқарасу ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқарасу ауылының батыстан шығысқа қарай алтыншы көшені – Елубай Меирманов, он екінші көшені Добрынин Георгий Давыдович көшесі деп аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқарасу ауылдық округінің әкімі Ж.Альмахунов