О признании утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 5 марта 2026 года № 55-230 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Талгарском районе"
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 29 апреля 2026 года № 56-243
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Талгарского районного маслихата от 5 марта 2026 года № 55-230 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Талгарском районе".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Талгарского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талгарского районного маслихата М. Алибеков

Талғар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 55-230 "Талғар ауданында тұрғын үй көмегiн көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылсын деп тану туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 29 сәуірдегі № 56-243 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 55-230 "Талғар ауданында тұрғын үй көмегiн көрсету мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Талғар аудандық мәслихаты аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талғар аудандық мәслихатының төрағасы М. Алибеков