О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 30 декабря 2025 года № VIII-53-245 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2026-2028 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 9 апреля 2026 года № 60-274
1. Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2026-2028 годы" № VIII-53-245 пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы 195 026 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 180 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления 166 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 14 000 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 14 000 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 0 тенге;
2) затраты 196 484 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 458 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2026-2028 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1)доходы 160 467 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 80 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления 82 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 79 839 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 72 539 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 0 тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства 7 300 тысяч тенге;
2) затраты 161 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 801 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 801 тысяча тенге.";

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 желтоқсандағы № VIII-53-245 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 9 сәуірдегі 60-274 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 6 қаңтардағы № VIII-36-163 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 195 026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 180 860 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 166 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 14 000 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 14 000 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 0 теңге;
2) шығындар 196 484 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 458
мың теңге.";
"2. 2026-2028 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 160 467 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 80 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 82 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 79 839 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 72 539 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 0 теңге;
заңнаманың қабылдауына байланысты ысырапты өтеуге арналған
трансферттер 7 300 мың теңге;
2) шығындар 161 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 801 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 801 мың
теңге.";

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата по вопросам экономики, бюджета и финансов.

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 -қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0