Об отмене решения Енбекшиказахского районного маслихата от 25 сентября 2025 года № 47-216 "О признании утратившими силу некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 27 февраля 2026 года № 57-257
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Енбекшиказахского районного маслихата от 25 сентября 2025 года № 47-216 "О признании утратившими силу некоторых решений Енбекшиказахского районного маслихата"
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель маслихата Б.Ахметов

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" № VIІI-47-216 шешімін жою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2026 жылғы 27 ақпандағы № 57-257 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабының 5 тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 қыркүйектегі "Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы" № VIІI-47-216 шешімі жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Б.Ахметов