Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастару үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 09 шілдедегі № 363 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Байедилов
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы "09" шілдедегі "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" №363 қаулысына 1-қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атаулары
Орналастыру орындары
Мекен-жайы
Есік қаласы
1.
Есік қаласы
аудандық орталық ауруханасы ғимаратының алдындағы тақта
Абай к-сі, №366
2.
Есік қаласы
Еңбекшіқазақ ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі ғимаратының алдындағы тақта
Тоқатаев к-сі, №19 б
3.
Есік қаласы
Малкеев к-сінің бойында орналасқан соңғы аялдаманың жанындағы тақта
Малкеев к-сі, н/ж
4.
Есік қаласы
Алматинский мен Алтын адам көшелерінің қиылысындағы тақта
Алматинский және Алтын адам көшелерінің қиылысы
Ават ауылдық округі
5.
Ават ауылы
мәдениет үйінің алдындағы тақта
Абылайхан к-сі, №30
6.
Ават ауылы
О.Мухаммадий атындағы орта мектеп ғимаратының алдындағы тақта
Ибдиминов к-сі, №15
Ақши ауылдық округі
7.
Ақши ауылы
"Үміт" балабақшасы ғимаратының алдындағы тақта
Бөлек батыр к-сі, №47 а
8.
Қайрат ауылы
Қайрат орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Туркпен к-сі, №4
9.
Казатком ауылы
Казатком орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Ошақбай к-сі, №17
Асы ауылдық округі
10.
Қызылшарық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Асланов к-сі, н/ж
11.
Жаңашаруа ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Бошаев к-сі, н/ж
12.
Асысаға ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Ушбаев к-сі, №32
13.
Қайрат ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Салиев к-сі, н/ж
14.
Дихан ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Тохсунов к-сі, №19
Балтабай ауылдық округі
15.
Балтабай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Терешкова к-сі, №7 а
16.
Бірлік ауылы
ҰОС ескерткішінің алдындағы тақта
Ғарышкер к-сі, н/ж
17.
Ақбастау ауылы
Ақбастау орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Береке к-сі, №11
18.
Ақтоғай ауылы
Еңбек орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Х.Абдуллин к-сі, №1
19.
Еңбек ауылы
хатымхана ғимаратының алдындағы тақта
Абдулбакиев к-сі, №37
Бартоғай ауылдық округі
20.
Бижанов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тәжібаев к-сі, №7
21.
Байсейт ауылы
пошта байланыс торабының алдындағы тақта
Мутатәліп к-сі, н/ж
Бәйтерек ауылдық округі
22.
Бәйтерек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Камаров к-сі, №6
23.
Қойшыбек ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жамбыл к-сі, №2-б
24.
Алға ауылы
ҰОС ескерткішінің алдындағы тақта
Солтанбай к-сі, №52
Бөлек ауылдық округі
25.
Бөлек ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Бейбітшілік к-сі, №29
26.
Аймен ауылы
"Аля" дүкенінің жанындағы тақта
Школьная к-сі, №42
27.
Қарасай ауылы
спорт кешенінің жанындағы тақта
Болашақ к-сі, №10-б
Бәйдібек би ауылдық округі
28.
Бәйдібек би ауылы
пошта байланыс торабының алдындағы тақта
Алмабеков к-сі, №1 а
29.
Бәйдібек би ауылы
Т.Аубакиров атындағы орта мектеп ғимаратының алдындағы тақта
Байболов к-сі, №244 б
Жаңашар ауылдық округі
30.
Космос ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Тәуелсіздік к-сі, №28-а
31.
Жаңашар ауылы
мешіттің жанындағы тақта
Саймасай к-сі, №52
32.
Базаркелді ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Достық к-сі, н/ж
Қазақстан ауылдық округі
33.
Қазақстан ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қалдыбаев к-сі, №25 а
34.
Ащыбұлақ ауылы
пошта байланыс торабы ғимаратының алдындағы тақта
Момышұлы к-сі, №19
35.
Ж.Қайыпов ауылы
"АРС" дүкенінің алдындағы тақта
Малькеев к-сі, н/ж
Каражота ауылдық округі
36.
Қаражота ауылы
Қаражота ауылдық округі әкімі аппараты ғимаратының алдындағы тақта
Иманов к-сі, №8
37.
Ақтоған ауылы
ауылдық клуб ғимаратының алдындағы тақта
Абай к-сі, №26
38.
Сарыбұлақ ауылы
ауылдық клуб ғимаратының алдындағы тақта
Қонаев к-сі, №13 а
Қаракемер ауылдық округі
39.
Қаракемер ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Тастанбеков к-сі, №5
40.
Сатай ауылы
"Шаңырақ" дүкенінің алдындағы тақта
Қонаев к-сі, н/ж
41.
Талдыбұлак ауылы
"Тілек" дүкенінің алдындағы тақта
Жаманғарев к-сі, н/ж
Қаратұрық ауылдық округі
42.
Тауқаратұрық ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Рақымбаев к-сі, №24 а
43.
Ащысай ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қанаев к-сі, №7 а
44.
Қаратұрық ауылы
пошта байланыс торабы ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы к-сі, №139 а
45.
Достық ауылы
"Nova invest" медициналық орталығы ғимаратының алдындағы тақта
Кенжебаев к-сі, №9 а
46.
Лавар ауылы
модульдік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Қайнар бұлақ к-сі, н/ж
Көктөбе ауылдық округі
47.
Қызылжар ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Естемесов к-сі, №21 а
48.
Көктөбе ауылы
"Аңсар" дүкенінің алдындағы тақта
Сейфуллин к-сі, №47 в
49.
Төле би ауылы
пошта байланыс торабының алдындағы тақта
Наурызбай батыр к-сі, н/ж
50.
Алмалы ауылы
пошта байланыс торабының алдындағы тақта
Әуезов к-сі, №1
Қорам ауылдық округі
51.
Қорам ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тойбеков к-сі, №79
52.
Қорам ауылы
пошта байланыс торабының алдындағы тақта
Арзиев к-сі, н/ж
Қырбалтабай ауылдық округі
53.
Қырбалтабай ауылы
Қырбалтабай ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Райымбек к-сі, №18
54.
Екпінді ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Школьная к-сі, №1
55.
Қайнар ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жапеков к-сі, №2 б
56.
Шалқар ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Жамбыл к-сі, №8
57.
Ақжал ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Нұрбек к-сі, №24
Малыбай ауылдық округі
58.
Малыбай ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Розыбакиев к-сі, №39 а
59.
Малыбай ауылы
Малыбай ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Әубәкіров к-сі, №3 а
Масақ ауылдық округі
60.
Қ.Ұлтарақов ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе
Постановление акимата Енбекшиказахского района Алматинской области от 09 июля 2026 года № 363
В соответствии с пунктами 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан",акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Енбекшиказахской районной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Байедилов
Приложение 1 к постановлению акимата Енбекшиказахского района от "09" июля 2026 года №363 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе"
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенных пунктов
Места размещения
Адрес
город Есик
1.
город Есик
щит перед зданием центральной районной больницы
ул.Абая, №366
2.
город Есик
щит перед зданием отдела архитектуры и градостроительства Енбекшиказахского района
ул.Токатаева, №19 б
3.
город Есик
щит расположенный по улице Малкеева, возле конечной остановки
ул.Малкеева, б/н
4.
город Есик
щит на пересечении улиц Алматинская и Алтын адам
пересечение улиц Алматинская и Алтын адам
Аватсий сельский округ
5.
село Ават
щит перед зданием дома культуры
ул.Абылайхана, №30
6.
село Ават
щит перед зданием средней школы им.О.Мухаммадий
ул.Ибдиминова, №15
Акшиский сельский округ
7.
село Акши
щит перед зданием детского сада "Умит"
ул.Болек батыра, №47 а
8.
село Кайрат
щит перед зданием основной средней школы села Кайрат
ул.Туркпен, №4
9.
село Казатком
щит перед зданием основной средней школы села Казатком
ул.Ошакбай, №17
Асинский сельский округ
10.
село Кызылшарык
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Асланова, б/н
11.
село Жанашаруа
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Бошаева, б/н
12.
село Асысага
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Ушбаева, №32
13.
село Кайрат
щит перед зданием сельский врачебный амбулатории
ул.Салиева, б/н
14.
село Дихан
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Тохсунова, №19
Балтабайский сельский округ
15.
село Балтабай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Терешкова, №7 а
16.
село Бирлик
щит перед памятником ВОВ.
ул.Гарышкер, б/н
17.
село Акбастау
щит перед Акбастауской средней школы
ул.Береке, №11
18.
село Актогай
щит перед Енбекской средней школы
ул.Х.Абдуллина, №1
19.
село Енбек
щит перед зданием хатымханы
ул.Абдулбакиева, №37
Бартогайский сельский округ
20.
село Бижанов
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Тажибаева, № 7
21.
село Байсеит
щит возле почтового отделения
ул.Муталип, б/н
Байтерекский сельскому округу
22.
село Байтерек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Камарова, № 6
23.
село Койшибек
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Жамбыла, №2-б
24.
село Алга
щит перед памятником ВОВ
ул.Солтанбай, №52
Болекский сельский округ
25.
село Болек
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Бейбитшилик, №29
26.
село Аймен
щит возле магазин "Аля"
ул.Школьная, №42
27.
село Карасай
щит возле спорт комплекса
ул.Болашак, №10-б
сельский округ Байдибек би
28.
село Байдибек би
щит перед зданием почтового отделения
ул.Алмабекова, № 1 а
29.
село Байдибек би
щит перед зданием средней школы имени Т.Аубакирова
ул.Байболова, №244Б
Жанашарский сельский округ
30.
село Космос
щит перед зданием дома культуры
ул.Тауелсиздик, №28-а
31.
село Жанашар
щит возле здание мечети
ул.Саймасай, №52
32.
село Базаркельды
щит перед зданием врачебной амбулатории
ул.Достык, б/н
Казахстанский сельский округ
33.
село Казахстан
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Калдыбаева, №25 а
34.
село Ащыбулак
щит перед зданием почтового отделения
ул.Момышулы, №19
35.
село Ж.Каипова
щит перед зданием магазина "АРС"
ул.Малькеева, б/н
Каражотинский сельский округ
36.
село Каражота
щит перед зданием аппарата акима Каражотинского сельского округа
ул.Иманова, №8
37.
село Актоған
щит перед зданием сельского клуба
ул.Абая, №26
38.
село Сарыбулак
щит перед зданием сельского клуба
Ул.Конаева, №13 а
Каракемерский сельский округ
39.
село Каракемер
щит перед зданием дома культуры
ул.Тастанбекова, №5
40.
село Сатай
щит перед магазином "Шаңырак"
ул.Конаева, б/н
41.
село Талдыбулак
щит перед магазином "Тілек"
ул.Жамангараева, б/н
Каратурыкский сельский округ
42.
село Таукаратурык
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Ракымбаева, №24 а
43.
село Ащысай
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Канаева, №7 а
44.
село Каратурык
щит перед зданием почтового отделения
ул.Жибек жолы, №139 а
45.
село Достык
щит перед зданием медицинского центра "Nova invest"
ул.Кенжебаева, №9 а
46.
село Лавар
щит перед зданием модульной амбулатории
ул.Кайнар булак, б/н
Коктобинский сельский округ
47.
село Кызылжар
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Естемесова, № 21 а
48.
село Коктобе
щит перед зданием магазина "Аңсар"
ул.Сейфулина, №47 в
49.
село Толе би
щит перед зданием почтового отделения
ул.Наурызбай батыра, б/н
50.
село Алмалы
щит перед зданием почтового отделения
ул.Ауезова, №1
Корамский сельский округ
51.
село Корам
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Тойбекова, №79
52.
село Корам
щит перед зданием почтового отделения
ул.Арзиева, б/н
Кырбалтабайскйи сельскому округу
53.
село Кырбалтабай
щит перед зданием аппарата акима Кырбалтабайского сельского округа
ул.Райымбек, №18
54.
село Екпинди
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Школьная, №1
55.
село Кайнар
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Жапекова, №2 Б
56.
село Шалқар
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Жамбыл. №8
57.
село Акжал
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Нурбек. №24
По Малыбайский сельский округ
58.
село Малыбай
щит перед зданием дома культуры
ул.Розыбакиева. №39-а
59.
село Малыбай
щит перед зданием аппарата акима Малыбайского сельского округа
ул.Аубакирова. №3 а
Масакский сельский округ
60.
село К.Ултараков
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории

Абая к-сі, № 1/1
61.
Нұрлы ауылы
Нұрлы орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жангелді к-сі, №7
Рахат ауылдық округі
62.
Қайназар ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Алматинский к-сі, №70 б
63.
Азат ауылы
ҰОС арналған ескерткіш жанындағы тақта
Д.Қонаев к-сі, №20
64.
Рахат ауылы
пошта байланыс торабының жанындағы тақта
Жеңіс к-сі, №2
65.
Өрікті ауылы
"Елдос" дүкенінің алдындағы тақта
Жетісу к-сі, н/ж
Саймасай ауылдық округі
66.
Саймасай ауылы
Саймасай ауылдық округі әкімі аппаратының ғимаратының алдындағы тақта
Хазиев к-сі, №2
67.
Амангелді ауылы
Садыр орта мектебі ғимаратының жанындағы тақта
Ушуров к-сі, №7
Сөгеті ауылдық округі
68.
Нұра ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Есбергенов к-сі, №30 а
Ташкенсаз ауылдық округі
69.
Ташкенсаз ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Мира к-сі, н/ж
70.
Құлжа ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
Алматинская к-сі, №29
71.
Баяндай ауылы
Абдуллина және Жетісу көшелерінің қиылысында орналасқан тақта
Абдуллина және Жетісу көшелерінің қиылысы
Тескенсу ауылдық округі
72.
Тескенсу ауылы
ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимаратының алдындағы тақта
Тоқбаев к-сі, №6
73.
Көлді ауылы
бұрынғы фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының алдындағы тақта
Абай к-сі №3
74.
Толкын ауылы
Толқын орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жетісу к-сі, №4
Түрген ауылдық округі
75.
Түрген ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Құлманбет к-сі, №49
76.
Түрген ауылы
ҰОС ескерткішінің алдындағы тақта
Құлманбет к-сі, №24 а
77.
Таутүрген ауылы
Таутүрген орталау мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Бөркеев к-сі, №3
Шелек ауылдық округі
78.
Шелек ауылы
мәдениет үйі ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы к-сі, №85 а
79.
Шелек ауылы
"Алма" сауда үйі ғимаратының алдындағы тақта
Жібек жолы к-сі, №23
80.
Май ауылы
М.Мәметова атындағы орта мектебі ғимаратының алдындағы тақта
Жерұйық к-сі, №8
81.
Торғайбаз ауылы
фельдшерлік-акушерлік пункті ғимаратының алдындағы тақта
МТФ к-сі, №4
Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің 2026 жылғы "09" шілдедегі "Еңбекшіқазақ ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы" №363 қаулысына 2-қосымша
Еңбекшіқазақ ауданында сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде кандидаттарға берілетін үй-жайлар
Елді мекен
Сайлаушылармен кездесу орны, мекенжайы
Мекен-жайы
Есік қаласы
1
Есік қ.
№6 қазақ орта мектеп-лицейінің мәжіліс залы
Набережная к-сі, №161
2
Есік қ.
ЕГЭК мәжіліс залы
Абая к-сі, №302
3
Есік қ.
медицина колледжінің мәжіліс залы
Алтын Адам к-сі, №161
4
Есік қ.
заң колледжінің мәжіліс залы
Алматы к-сі, №1
5
Есік қ.
Райымбек батыр ат. ОМ мәжіліс залы
Райымбек батыр к-сі, №44
Ават ауылдық округі
6
Ават ауылы
мәдениет үйі мәжіліс залы
Абылайхан к-сі, №30
7
Ават ауылы
О.Мухаммадий ат. ОМ мәжіліс залы
Ибдиминов к-сі, №15
Ақши ауылдық округі
8
Ақши ауылы
Бөлек батыр ат. ОМ мәжіліс залы
Бөлек батыр к-сі, №56 б
9
Ақши ауылы
Ұста Дәркембай ат. қолданбалы өнер музейінің мәжіліс залы
Даркембай к-сі, №1
10
Ақши ауылы
Ақши ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
Бөлек батыр к-сі, н/ж
Асы ауылдық округі
11
Асы саға ауылы
ауылдық кітапхана
Үшбаев к-сі, н/ж
12
Жанашаруа ауылы
Жаңашаруа ауылы ОМ фойесі
Одаманова к-сі, №25
13
Қызылшарық ауылы
Қызылшарық ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
Худайбердиева к-сі, №20 а
14
Қайрат ауылы
"Ертөстік" балабақшасы
Салиева к-сі, №2 б
Балтабай ауылдық округі
15
Балтабай ауылы
Балтабай ауылы ОМ мәжіліс залы
Мектеп к-сі, №1 а
16
Ақбастау ауылы
Ақбастау ОМ мәжіліс залы
Береке к-сі, №26
17
Ақтоғай ауылы
Еңбек ОМ мәжіліс залы
Х.Абдуллин к-сі, №1
Бартоғай ауылдық округі
18
Бижанов ауылы
М.Мақатаев ат. ОМ мәжіліс залы
Шамсутдин к-сі, №39
19
Байсеит ауылы
И.Таиров ат. ОМ мәжіліс залы
Ю.Хамра к-сі, №3
Бәйтерек ауылдық округі
20
Қойшыбек ауылы
Қойшыбек ауылы ОМ мәжіліс залы
К.Сәтпаев к-сі, №1 б
21
Бәйтерек ауылы
Бәйтерек ОМ мәжіліс залы
Мир к-сі, №55 а
22
Алға ауылы
Алға ОМ мәжіліс залы
Надырбаев к-сі, №1 а
Бөлек ауылдық округі
23
Бөлек ауылы
М.Горький ат. ОМ мәжіліс залы
Достық к-сі, №16
24
Бөлек ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Астана к-сі, н/ж
25
Аймен ауылы
Аймен ауылы ОМ мәжіліс залы
Есіл к-сі, №2
26
Қарасай ауылы
Абай ат. ОМ мәжіліс залы
Гагарин к-сі, №1
Бәйдібек би ауылдық округі
27
Бәйдібек би ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Шевченко к-сі, №18 а
28
Бәйдібек би ауылы
Н.Островский ат. ОМ мәжіліс залы
Балағозов к-сі, №2 а
29
Бәйдібек би ауылы
Т.Әубәкіров ат. ОМ мәжіліс залы
Байболов к-сі, №244 б
Жаңашар ауылдық округі
30
Космос ауылы
Мәдениет үйінің мәжіліс залы
Тәуелсіздік к-сі, №28 а
31
Базаркельді ауылы
Базаркельді фельдшерлік-акушерлік пункт
Достық к-сі, н/ж
32
Жаңашар ауылы
Т.Рысқұлов ат. ОМ фойесі
Кузиев к-сі, №69
Қазақстан ауылдық округі
33
Қазақстан ауылы
Ж.Қаипов ат. ОМ мәжіліс залы
Ж.Қаипов к-сі, №8 а
34
Ж.Қаипов ауылы
Қазақстан ОМ мәжіліс залы
М.Мәметова к-сі, №26
35
Ащыбулак ауылы
А.Бубенцов ат. ОМ мәжіліс залы
А.Бубенцов к-сі, №1 б
Қаражота ауылдық округі
36
Қаражота ауылы
Б.Момышұлы ат.ОМ мәжіліс залы
Иманов к-сі, №2 а
37
Ақтоған ауылы
Ақтоған ОМ фойесі
Ы.Алтынсарин к-сі, №14
Қаракемер ауылдық округі
38
Қаракемер ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Тастанбеков к-сі, №6
39
Қаракемер ауылы
Қаракемер ауылының дәрігерлік амбулаториясының фойесі
Мәлкеев к-сі, н/ж
Қаратұрық ауылдық округі
40
Ащысай ауылы
Ш.Уәлиханов ат. ОМ мәжіліс залы
Ш.Уәлиханов к-сі, №6 а
41
Қаратұрық аулы
Қаратұрық ауылдық дәрігерлік амбулатория
Жетісу к-сі, №1
42
Тауқаратұрық ауылы
Тауқаратұрық ауылдық дәрігерлік амбулатория
Рахымбаев к-сі, №24 а
43
Ащысай ауылы
Ащысай ауылдық дәрігерлік амбулатория
Қанаев к-сі, №7 а
44
Достық ауылы
"Nova invest" медициналық орталығы
Кенжебаев к-сі, №9 а
Көктөбе ауылдық округі
45
Көктөбе ауылы
Көктөбе ауылы ОМ мәжіліс залы
Нұрмамбетов к-сі, №55 а
46
Көктөбе ауылы
"Айгөлек" балабақшасы
Камалов к-сі, №24 б
47
Алмалы ауылы
Шорманов ат. ОМ мәжіліс залы
Шорманов к-сі, №2
48
Төле би ауылы
Төле би ауылдық дәрігерлік амбулаториясы
Наурызбай батыр к-сі, н/ж
Қорам ауылдық округі
49
Қорам ауылы
Қорам ауылы ОМ мәжіліс залы
Зарватов к-сі, №46
Қырбалтабай ауылдық округі
50
Қырбалтабай ауылы
Ы.Алтынсарин ат.ОМ мәжіліс залы
Ы.Алтынсарин к-сі, №3
Малыбай ауылдық округі
51
Малыбай ауылы
Мәдениет үйінің мәжіліс залы
Розыбакиев к-сі, н/ж
52
Малыбай ауылы
"Алуа" балабақшасы
Розыбакиев к-сі, н/ж
Масақ ауылдық округі
53
Қ.Ұлтарақов ауылы
Масақ ауылы ОМ мәжіліс залы
Сәтпаев к-сі, №5 а
Рахат ауылдық округі
54
Қайназар ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Алматы к-сі, №70 Д
55
Қайназар ауылы
Ш.Уәлиханов ат. ОМ мәжіліс залы
Алматы к-сі, №71
56
Өрікті ауылы
Рахат №1 ОМ мәжіліс залы
Есік-Александровка, 6 км
57
Өрікті ауылы
А.Бөкейхан ат. №4 ОМ мәжіліс залы
Есік–Александровка тасжолы, 8 км
Саймасай ауылдық округі
58
Амангелді ауылы
Садыр ат.ОМ мәжіліс залы
Ушуров к-сі, №7
59
Саймасай ауылы
А.Байтұрсынов ат. ОМ мәжіліс залы
А.Байтұрсынов к-сі, 26 а
Сөгеті ауылдық округі
60
Нұра ауылы
Мәдениет үйінің мәжіліс залы
Еспергенов к-сі, №30 а
Түрген ауылдық округі
61
Түрген ауылы
"Голд Продукт" ЖШС алаңында

ул.Абая, №1/1
61.
село Нурлы
щит перед зданием средней школы села Нурлы
ул.Жангелды, №7
Рахатский сельский округ
62.
село Кайназар
щит перед зданием Дома культуры
ул.Алматинская, №70 б
63.
село Азат
щит возле памятника ВОВ
ул.Д.Конаев, №20
64.
село Рахат
щит возле почтового отделения
ул.Жениса, №2
65.
село Орикти
щит перед магазином "Елдос"
ул.Жетису, б/н
Саймасайский сельский округ
66.
село Саймасай
щит перед зданием аппарата акима Саймасайского сельского округа
ул.Хазиева, №2
67.
село Амангельды
щит рядом со средней школы им. Садыра
ул.Ушурова, №7
Согетинскйи сельский округ
68.
село Нура
щит перед зданием дома культуры
ул.Есбергенова, №30 а
Ташкенсазский сельский округ
69.
село Ташкенсаз
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Мира, б/н
70.
село Кулжа
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.Алматинская, №29
71.
село Баяндай
щит на пересечении улиц Абдуллина и Жетысу
пересечение улиц Абдуллина и Жетысу
Тескенсуский сельский округ
72.
село Тескенсу
щит перед зданием сельской врачебной амбулатории
ул.Токбаева, №6
73.
село Колды
щит перед зданием бывшего фельдшерско-акушерского пункта
ул.Абая, №3
74.
село Толкын
щит перед зданием средней школы села Толкын
ул.Жетысу, №4
Тургенский сельский округ
75.
село Турген
щит перед зданием дома культуры
ул.Кулмамбета, №49
76.
село Турген
щит перед памятником ВОВ
ул.Кулманбет, №24 а
77.
село Таутурген
щит перед зданием Таутургенской основной средней школы
ул.Буркеева, №3
Шелекский сельский округ
78.
село Шелек
щит перед зданием дома культуры
ул.Жибек жолы, №85-а
79.
село Шелек
щит перед зданием торгового дома "Алма"
ул.Жибек Жолы, №23
80.
село Майское
щит перед зданием средней школы им.М.Маметовой
ул.Жеруйык, №8
81.
село Торгайбаз
щит перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
ул.МТФ, №4
Приложение 2 к постановлению акимата Енбекшиказахского района от "09" июля 2026 года № 363 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления кандидатам помещений для встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе"
Помещения предоставляемые кандидатам на договорной основе для проведения встреч с избирателями в Енбекшиказахском районе
Населенный пункт
Место встреч с избирателями, адрес
Адрес
город Есик
1
г.Есик
актовый зал Казахская средняя школа-лицей №6
ул.Набережная, №161
2
г.Есик
актовый зал колледжа ЕГЭК
ул.Абая, №302
3
г.Есик
актовый зал медицинского колледжа
ул.Алтын Адам, №161
4
г.Есик
актовый зал юридического колледжа
ул.Алматинская, №1
5
г.Есик
актовый зал СШ им.Райымбек батыра
ул.Райымбек батыра, №44
Аватский сельский округ
6
село Ават
актовый зал Дома культуры
ул.Абылайхана, №30
7
село Ават
актовый зал СШ им.О.Мухаммадий
ул.Ибдиминова, №15
Акшийский сельский округ
8
село Акши
актовый зал СШ им.Болек Батыра
ул.Болек батыра, №56 б
9
село Акши
актовыый зал музея прикладного исскуства Уста Даркембая
ул.Даркембая, №1
10
село Акши
сельская врачебная амбулатория Акши
ул.Болек батыра, б/н
Асинский сельский округ
11
село Асысага
сельская библеотека
ул.Ушбаева, б/н
12
село Жанашаруа
фойе средней школы села Жанашаруа
ул.Одаманова, №25
13
село Кызылшарык
сельская врачебная амбулатория Кызылшарык
ул.Худайбердиева, №20 а
14
село Кайрат
"Ертөстік" детский сад
ул.Салиева, №2 б
Балтабайский сельский округ
15
село Балтабай
актовый зал СШ.Балтабай
ул.Мектеп, №1 а
16
село Акбастау
актовый зал СШ Акбастау
ул.Береке, №26
17
село Актогай
актовый зал СШ Енбек
ул.Х.Абдуллина, №1
Бартогайский сельский округ
18
село Бижанов
актовый зал СШ им.М.Макатаева
ул.Шамсутдин, №39
19
село Байсеит
актовый зал СШ им.И.Таирова
ул.Ю.Хамра, №3
Байтерекский сельский округ
20
село Койшыбек
актовый зал СШ Койшыбек
ул.К.Сатпаева, №1 б
21
село Байтерек
актовый зал СШ Байтерек
ул.Мира, №55 а
22
село Алга
актовый зал СШ Алга
ул.Надырбаева, №1 а
Болекский сельский округ
23
село Болек
актовый зал СШ им.М.Горького
ул.Достык, №16
24
село Болек
актовый зал дома культуры
ул.Астана, б/н
25
село Аймен
актовый зал СШ села Аймен
ул.Есиль, №2
26
село Карасай
актовый зал СШ им.Абая
ул.Гагарина, №1
Сельский округ Байдибек би
27
село Байдибек би
актовый зал дома культуры
ул.Шевченко, №18 а
28
село Байдибек би
актовый зал СШ им.Н.Островского
ул.Балагозова, №2 а
29
село Байдибек би
актовый зал СШ им.Т.Аубакирова
ул.Байболова, №244 б
Жанашарский сельский округ
30
село Космос
актовый зал дома культуры
ул.Тауелсиздик, №28 а
31
село Базаркельды
фельдшерско-акушерский пункт Базаркельды
ул.Достык, б/н
32
село Жанашар
фойе СШ им.Т.Рыскулова
ул.Кузиева, №69
Казахстанский сельский округ
33
село Казахстан
актовый зал СШ им.Ж.Каипова
ул.Ж.Каипова, №8 а
34
село Ж.Каипова
актовый зал Казахстанская СШ
ул.М.Маметовой, №26
35
село Ащибулак
актовый зал СШ им.А.Бубенцов
ул.А.Бубенцова, №1 б
Каражотинский сельский округ
36
село Каражота
актовый зал СШ им.Б.Момышулы
ул.Иманова, №2 а
37
село Актоган
фойе СШ Актоган
ул.Ы.Атынсарин, №14
Каракемерский сельский округ
38
село Каракемер
актовый зал дома культуры село Каракемер
ул.Тастанбекова, №6
39
село Каракемер
фойе сельская врачебная амбулатория село Каракемер
ул.Малькеева, б/н
Каратурыкский сельский округ
40
село Ащысай
актовый зал СШ им.Ш.Уалиханова
ул.Ш.Уалиханова, №6 а
41
село Каратурык
сельская врачебная амбулатория Каратурык
ул.Жетысу, №1
42
село Таукаратурык
сельская врачебная амбулатория Таукаратурык
ул.Рахымбаева, №24 а
43
село Ащысай
сельская врачебная амбулатория Ащысай
ул.Канаева, №7 а
44
село Достык
медицинский центр "Nova invest"
ул.Кенжебаева, №9 а
Коктобинский сельский округ
45
село Коктобе
актовый зал СШ село Коктобе
ул.Нурмамбетова, №55 а
46
село Коктобе
актовый зал детского сада "Айголек"
ул.Камалова, №24 б
47
село Алмалы
актовый зал СШ им.И.Шорманова
ул.Шорманова, №2
48
село Толе би
сельская врачебная амбулатория Толе би
ул.Найрызбай батыр, б/н
Корамский сельский округ
49
село Корам
актовый зал СШ Корам
ул.Зарватова, №46
Кырбалтабайский сельский округ
50
село Кырбалтабай
актовый зал СШ им."Ы.Алтынсарина"
ул.Ы.Алтынсарина, №3
Малыбайский сельский округ
51
село Малыбай
актовый зал дома культуры село Малыбай
ул.Розыбакиева, б/н
52
село Малыбай
"Алуа" детский сад
ул.Розыбакиева, б/н
Масакский сельский округ
53
село К.Ултараков
актовый зал СШ Масак
ул.Сатпаева, №5 а
Рахатский сельский округ
54
село Кайназар
актовый зал дома культуры село Кайназар
ул.Алматинская, №70 д
55
село Кайназар
актовый зал СШ им. Уалиханова
ул.Алматинская, №71
56
село Орикти
актовый зал СШ Рахат №1
Есик-Александровка 6 км
57
село Орикти
актовый зал СШ им.А.Бокейхана №4
Есик-Александровка 8 км
Саймасайский сельский округ
58
село Амангельды
актовый зал СШ им.Садыра
ул.Ушурова, №7
59
село Саймасай
актовый зал СШ им.А.Байтурсынова
ул.А.Байтурсынова, №26 а
Согетинский сельский округ
60
село Нура
актовый зал дома культуры
ул.Еспергенова, №30 а
Тургенский сельский округ
61
село Турген
на площадке ТОО "Голд Продукт"

Есептік квартал 126, құрылыс №1
62
Таутүрген ауылы
Таутүрген ОМ мәжіліс залы
Бөркеев к-сі, №3
63
Түрген ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Құланаян Құлманбет к-сі, №49
Тескенсу ауылдық округі
64
Тескенсу ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Розыбакиев к-сі, №21
Ташкенсаз ауылдық округі
65
Ташкенсаз ауылы
Ташкенсаз Х.Абдулин ат. ОМ мәжіліс залы
З.Газамов к-сі, №41 а
Шелек ауылдық округі
66
Шелек ауылы
кәсіптік-техникалық колледжінің мәжіліс залы
Нұрғазин к-сі, №2
67
Шелек ауылы
мәдениет үйінің мәжіліс залы
Жібек-Жолы к-сі, №85 а
68
Шелек ауылы
медициналық колледжінің мәжіліс залы
Қағазбаев к-сі, №2
69
Шелек ауылы
Вихрев ат. ОМ мәжіліс залы
Бокин к-сі, №40
70
Шелек ауылы
Ы.Алтынсарин ат. ОМ мәжіліс залы
Нұрғазин к-сі, №150

учетный квартал 126, строение №1
62
село Таутурген
актовый зал СШ Таутургень
ул.Боркеева №3
63
село Турген
актовый зал дома культуры
ул.Куланаян Кулманбет,№ 49
Тескенсуский сельский округ
64
село Тескенсу
актовый зал дома культуры
ул.Розыбакиева, №21
Ташкенсазский сельский округ
65
село Ташкенсаз
актовый зал СШ им.Х.Абдулина
ул.З.Газамова, №41 а
Шелекский сельский округ
66
село Шелек
актовый зал профессионально-технического колледжа
ул.Нургазина, №2
67
село Шелек
актовый зал дома культуры
ул.Жибек-Жолы, №85 а
68
село Шелек
актовый зал медицинского колледжа
ул.Кагазбаева, №2
69
село Шелек
актовый зал СШ им.Вихрева
ул.Бокина №40
70
село Шелек
актовый зал СШ им.Алтынсарина
ул.Нургазина, №150