О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2025 года № 46-155 "О районном бюджете Балхашского района на 2026-2028 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 31 марта 2026 года № 48-158
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Балхашского района на 2026-2028 годы" от 25 декабря 2025 года №46-155 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
2. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 4 751 093 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 1 325 936 тысяч тенге;
неналоговые поступления 72 264 тенге;
поступления от продажи основного капитала 18 179 тенге;
поступления трансфертов 3 334 714 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 226 182 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тысяч тенге;
субвенции 2 108 532 тысячи тенге;
2) затраты 4 955 300 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 147 050 тысячи тенге, в том числе:

Балқаш аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 46-155 "Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджетіне өзгерістер енгізу туралы"
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2026 жылғы 31 наурыздағы № 48-158 шешімі
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 46-155 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Балқаш ауданының 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін
1) кірістер 4 751 093 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1 325 936 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 72 264 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 18 179 мың теңге;
трансферттер түсімі 3 334 714 мың теңге; оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 226 182 мың теңге;
даму трансферттері 0 мың теңге;
субвенциялар 2 108 532 мың теңге;
2) шығындар 4 955 300 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 147 050 мың теңге, оның ішінде:

бюджетные кредиты 147 050 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 81 507 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 65 543 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 65 543 тысячи тенге."
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

бюджеттік кредиттер 147 050 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 81 507 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 65 543 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 65 543 мың теңге."
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.