О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата № 46-262 от 25 февраля 2026 года "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Учебно-методический центр психологической поддержки по Алматинской области" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" финансируемого из местного бюджета
Решение маслихата Алматинской области от 22 апреля 2026 года № 49-282
Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
В решение Алматинского областного маслихата от 25 февраля 2026 года "Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Учебно-методический центр психологической поддержки по Алматинской области" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" финансируемого из местного бюджета внести следующие изменения:
пункт 1 настоящего решения изложить в следующей редакции:
"1. Установить стимулирующие надбавки из местного бюджета к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Учебно-методический центр психологической поддержки по Алматинской области" государственного учреждения "Управление образования Алматинской области.";
в пункте 3 слова "и распространяется на правоотношения, возникающие с 1 января 2026 года" исключить.
Председатель маслихата К. Байгоджаев

Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы № 46-262 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысы бойынша психологиялық қолдау оқу - әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 22 сәуірдегі № 49-282 шешімі
Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Алматы облыстық мәслихатының 2026 жылғы 25 ақпандағы "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысы бойынша психологиялық қолдау оқу - әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1 пункті келесі редакцияда жазылсын:
"Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Алматы облысы бойынша психологиялық қолдау оқу-әдістемелік орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы белгіленсін.";
3-тармақтағы "және 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап туындайтын құқықтық қатынастарға таратылады" деген сөздер алып тасталсын.
Мәслихат төрағасы Қ. Байғоджаев