О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 920 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1648 "Об утверждении натуральных норм обеспечения РГКП "Центр судебных экспертиз Министерства юстиции Республики Казахстан" автомобилям, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для их размещения"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 13 мая 2026 года № 445
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 9 ноября 2022 года № 920 "О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 декабря 2018 года № 1648 "Об утверждении натуральных норм обеспечения РГКП "Центр судебных экспертиз Министерства юстиции Республики Казахстан" автомобилям, телефонной связью, офисной мебелью и площадями для их размещения".
2. Департаменту организации экспертной деятельности Министерства юстиции Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа и опубликование приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Сарсембаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы" РМҚК көлік құралдары, телефон байланысы, кеңсе жиһаздары және оларды орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1648 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 920 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2026 жылғы 13 мамырдағы № 445 бұйрығы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот сараптамалары орталығы" РМҚК көлік құралдары, телефон байланысы, кеңсе жиһаздары және оларды орналастыруға арналған алаңдармен қамтамасыз етудің заттай нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 1648 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2022 жылғы 9 қарашадағы № 920 бұйрығының күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сараптама қызметін ұйымдастыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіпте осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуді және Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсына жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Әділет вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Сәрсембаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі