О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 565 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2026 года № 588
Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 565 "Об утверждении бюджета Есет Котибарулы сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 30365,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 30365,0 тысяч тенге;
2) затраты - 60406,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30041,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30041,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30041,0 тысяч тенге.";
исключить пункт 4.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Шалкарского
районного маслихата
Ж. Шамбалаев
Приложение к решению
Шалкарского районного
маслихата от 13 февраля
2026 года № 588
Приложение 1 к решению
Шалкарского районного
маслихата от 24 декабря
2025 года № 565
Бюджет Есет Котибарулы сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы
30365,0
1
Налоговые поступления
30365,0
01
Подоходный налог
1500,0
2
Индивидуальный подоходный налог
1500,0
04
Налоги на собственность

Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 565 "2026-2028 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 588 шешімі
Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 565 "2026-2028 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30365,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30365,0 мың теңге;
2) шығындар – 60406,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -30041,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30041,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30041,0 мың теңге.";
4- тармақ алынып тасталсын.
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының төрағасы
Ж. Шамбалаев.
Шалқар аудандық
мәслихатының
2026 жылғы 13 ақпандағы
№ 588 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 565 шешіміне 1- қосымша
2026 жылға арналған Есет Көтібарұлы ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер
30365,0
1
Салықтықтүсімдер
30365,0
01
Табыс салығы
1500,0
2
Жеке табыс салығы
1500,0
04
Меншікке салынатын салықтар