О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 435 "Об утверждении бюджета Табантальского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 13 февраля 2026 года № 456
Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Табантальского сельского округа на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 435 следующие изменения:
1) Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Табантальского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы 90 132 тысяч тенге;
налоговые поступления 5 650 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
специальные поступления 0 тенге;
поступления трансфертов 84 482 тысяч тенге;
2) затраты 90 139,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами: 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 7,6 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге;
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7,6 тысяч тенге.".

Хромтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 435 "2026-2028 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 456 шешімі
Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 435 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Табантал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 90 132 мың теңге;
салықтық түсімдер 5 650 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
неізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 тенге
арнаулы түсімдер 0 тенге
трансферттер түсімдері 84 482 мың теңге;
2) шығындар 90 139,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржылық активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерiн сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 7,6 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы профициті 0 теңге
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге,
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7,6 мың теңге.".