О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 408 "Об утверждении бюджета города Темира на 2026–2028 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 3 марта 2026 года № 432
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2025 года № 408 "Об утверждении бюджета города Темира на 2026–2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Темира на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 677 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 180 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 164 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 233 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 22 373 тысяч тенге;
2) затраты – 77 532,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 6 855,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 6 855,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 855,1 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов
Приложение к решению
Темирского районного
маслихата от 3 марта
2026 года № 432
Приложение 1 к решению
Темирского районного
маслихата от 29 декабря
2025 года № 408
Бюджет города Темира на 2026 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 408 "2026–2028 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 432 шешімі
Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 408 "2026–2028 жылдарға арналған Темір қаласы бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026–2028 жылдарға арналған Темір қаласы бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 677 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 180 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 164 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 39 233 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 22 373 мың теңге;
2) шығындар – 77 532,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 6 855,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 6 855,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 855,1 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов
Темір аудандық мәслихатының
2026 жылғы 3 наурыздағы
№ 432 шешіміне қосымша
Темір аудандық мәслихатының
2025 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 408 шешіміне 1–қосымша
2026 жылға арналған Темір қаласы бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер