О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 500 "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 20 февраля 2026 года № 526
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Аккемирского сельского округа на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 500 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккемирского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 991 тысяч тенге:
налоговые поступления – 23 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тенге;
поступления трансфертов – 50 081 тысяч тенге;
2) затраты – 77 941,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3950,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3950,5 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3950,5 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к насоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
К. Ермагамбетов
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от " 20 " февраля
2026 года № 526
Приложение № 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от "26 " декабря 2025
года № 500
Бюджет Аккемирского сельского округа на 2026 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 500 "2026-2028 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 ақпандағы № 526 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 500 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін":
1) кірістер – 73 991 мың теңге:
салықтық түсімдер – 23 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –50 081 мың теңге;
2) шығындар – 77 941,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3950,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3950,5 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3950,5 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық мәслихат төрағасы К. Ермагамбетов
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2026 жылғы
20 ақпандағы № 526 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
26 желтоқсандағы № 500
шешіміне 1 қосымша
2026 жылға арналған Ақкемер ауылдық округ бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы