О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2025 года № 278 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2026-2028 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2026 года № 314
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2026-2028 годы" от 24 декабря 2025 года № 278 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 46 008 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12 561 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 524 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 799 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 124 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 46 008 тысяч тенге;";
пункт 3 исключить;
подпункт 1) пункта 8 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 68 513 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 444 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 905 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 048 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 71 228,6 тысяч тенге;";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете Жайсанского сельского округа на 2026 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 6 430 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 25 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 56 454 тысяч тенге:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 "2026-2028 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 мамырдағы № 314 шешімі
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" Мәртөк аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 278 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 46 008 мың теңге:
салықтық түсімдер – 12 561 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 524 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 799 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 124 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 46 008 мың теңге;";
3 тармақ алып тасталсын;
8 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 68 513 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 444 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 905 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 048 мың теңге;";
8 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 71 228,6 мың теңге;";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2026 жылға арналған Жайсаң ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер – 6 430 мың теңге сомасында ескерілсін.";
25 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 56 454 мың теңге:

налоговые поступления – 19 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 715 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 112 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 189 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 25 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 57 672,5 тысяч тенге;";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Учесть в бюджете сельского округа Танирберген на 2026 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме – 15 362 тысяч тенге.".

салықтық түсімдер – 19 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 715 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 112 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 189 мың теңге;";
25 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 57 672,5 мың теңге;";
27 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2026 жылға арналған Тәңірберген ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер – 15 362 мың теңге сомасында ескерілсін.".