О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 426 "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 472
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жарсайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 426 следующие изменения :
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 089 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 300 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления - 0 тенге ;
поступления трансфертов – 37 789 тысяч тенге;
2) затраты – 44 269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит ) бюджета - 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 426 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 472 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 426 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жасылсын:
"1. 2026 -2028 жылдарға арналған Жарсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 42 089 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 300 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 37 789 мың теңге;
2) шығындар – 44 269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтердi сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге, оның ішінде:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;