О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 436 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 15 мая 2026 года № 471
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 436 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы" следующие изменения и дополнение:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 34947 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4100 тысяч тенге;
не налоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 30847 тысяч тенге;
2) затраты – 35497 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 436 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 15 мамырдағы № 471 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджетін бюджетін бекіту туралы" № 436 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакция жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 34947 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 30847 мың теңге;
2) шығындар – 35497мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) не нефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 550 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Кобдинского районного маслихата Ж. Ергалиев

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –0 теңге
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 550 теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қобда аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ергалиев