О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 425 "Об утверждении бюджета сельского округа имени И.Билтабанова на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 марта 2026 года № 462
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа имени И.Билтабанова на 2026-2028 годы" от 26 декабря 2025 года № 425 следующие изменения:
"Пункт 1 изложить в новой редакции"
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени И.Билтабанова на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы - 50 060 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 500 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
специальные поступления- 0 тенге:
поступления трансфертов - 35 560 тысяч тенге;
2) затраты - 50 060 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) ненефтяной дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 425 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 462 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" № 425 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
"1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын"
"1. 2026-2028 жылдарға арналған И.Білтабанов атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 50 060 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 14 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 35 560 мың теңге;
2) шығындар –50 060 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті); – 0 теңге:
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану):
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.