О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 26 декабря 2025 года № 430 "Об утверждении бюджета Кобдинского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 20 марта 2026 года № 461
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кобдинского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 316 376,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 96 831,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 168,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 211 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 316 376,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 946,8 тенге.

Қобда аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 желтоқсандағы № 430 "2026-2028 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2026 жылғы 20 наурыздағы № 461 шешімі
ШЕШТІ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Қобда ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 316 376,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 96 831,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 269,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 211 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 316 376,0 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5946,8 теңге.