О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 356
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 10 апреля 2026 года № 374
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районный маслихата "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 356 следующие изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих обьемах:
1) доходы – 47 403,0 тысяч тенге т, в том числе:
налоговые поступления – 5 351,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0, тенге;
поступления трансфертов – 42 052,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 276,0 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 276,0 тысяч тенге; в том числе:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 276,0 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2026-2028 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 356 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 374 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Байғанин аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 356 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 47 403,0 мың теңге , оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 351,0 мың теңге ;
салықтық емес түсімдер – 0, теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0, теңге;
трансферттер түсімі – 42 052,0 мың теңге;
2) шығындар – 49 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 276,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 276,0 мың теңге; оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 276,0 мың теңге .
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.